Mergi la conţinut
Autentifica-te  
suzuki03

distractiv noutati(sper)

Recommended Posts

Un arab se duce intr-o discoteca de swinger-i. Isi baga niste whisky, se culca cu oricine in stanga si in dreapta dar din greseala o ia si in cur.

A doua zi il cuprind remuscarile si se duce la moschee, la imam pentru a se confesa :

-Am fost la femei aseara, m-am cam pilit, m-am culcat cu multe femei si din greseala am luat-o in cur ...

Imamul ii spune ca e foarte grav si ca daca vrea sa fie iertat, sa se prezinte a doua zi cu 15.000 de dolari. Arabul pleaca foarte incantat ca va fi iertat, dar incepe sa se gandeasca ca e suma cam mare. Pe drum vede o biserica si chiar daca nu e religia lui, se gandeste ca poate obtine o iertare de pacate mai ieftina. Intra in confesional si incepe sa povesteasca :

-Am fost la femei aseara, m-am cam pilit, m-am culcat cu multe femei si am si luat-o in cur...

Popa ii zice : daca vrei sa fi iertat fiule, vino maine cu 10.000 de dolari.

Arabul pleaca mai fericit, dar pe drum vede o sinagoga si isi zice ca evreii sunt foarte buni in afaceri si poate o sa obtina de la ei un pret mai interesant.

Intra in sinagoga, il vede pe rabin si incepe : Rabi, stiu ca nu e religia mea, dar ma gandeam ca poate o sa gasesc iertarea la dvs, pentru ca aseara am fost intr-o discoteca de echangisti si m-am

cam pilit, m-am culcat cu multe femei si din greseala am luat-o in cur...

Rabinul ii zice : Nu-i nici o problema, vino maine cu o sticla de Fanta, una de Cola, ceva

sticksuri si covrigei. Arabul ramane cu gura cascata:

Asta e tot ce trebuie sa fac ? Imamul mi-a cerut 15.000 de dolari, preotul 10.000, iar aici doar cateva sucuri ? Sunteti sigur , Rabi?

Si rabinul ii raspunde :

-Desigur, asa e la noi, de fiecare data cand un arab o ia in cur, organizam o mica petrecere...

> Un tigan sta de vorba cu un negru:

> -Auzi , tu cum reusesti sa faci copii asa de negri ca eu ma tot

> chinui si nimic...

> -Pai tu o ai asa mare ca a mea?

> -Nu.

> -Dar groasa ca a mea o ai?

> -Nu.

> -E clar atunci. La tine intra lumina!

> O fetita se uita pe gaura cheii in camera parintilor.

> La un moment dat exclama: Si cand te gandesti ca pe mine vor sa ma

> trimita la un psihiatru pentru ca-mi sug degetul...

Veverita lipseste o noapte intreaga de acasa.

A doua zi vine toata zmotocita, cu blana jumulita, vai de ea.

- Ce s-a intamplat? o intreaba sotul.

- Pai m-a prins bursucul, m-a dus la el acasa si 3 zile m-a violat intruna.

- Dar tu lipsesti doar de o zi!

- Pai am venit numai sa ma schimb si ma duc inapoi!

Un tip isi gaseste BMW-ul cu botul praf in parcare, da se uita dupa autorul dezastrului si nimic, in schimb vede un biletel pe parbriz: "Regret ca tocmai mi-am bagat carligul de la Dacie in mandretea ta de masina. Iti scriu pentru ca fraierii de martori care se uita sa creada ca iti las adresa, numarul de telefon si asigurarea. Da sa stii ca eu regret din nou"

Psihiatrul intreaba.

-Au mai existat in familia dumneavoastra cazuri cu boli mintale?

-Da, acum trei ani sora mea a refuzat sa se casatoreasca cu un american miliardar...

Ion cade in fantana si patru vecini incearca sa-l scoata cu o franghie.

In timp ce -l trageau afara, Ion incepe sa rada, si rade, si rade...

Dupa ce l-au scos afara e intrebat:

- De ce radeai ma asa?

- Pe la jumatatea fantanii m-am gandit ca daca dau drumul la funie, voi afara, cadeti toti in fund.

Cica leului i s-a facut lene sa tot vaneze si porunceste tuturor animaleor sa ii aduca de mancare zilnic. Cine nu se supune sau nu aduce ceva pe placul leului va fii batut cu organul leului pe spate. A doua zi vine ursul cu un porc. Leul satisfacut il lauda. Vine si vulpea cu o gaina, leul fiind satisfacut si de data asta. Iepurasul neavand cum sa vaneze, ii aduce un morcov. Leul, suparat, il bate pe spate cu organul sau viguros. Tu nu stii ca nu mananc decat carne? pleaca suparat iepurasul, dar dupa cativa pasi se opreste si incepe sa rada sa se cace pe el. Bine ba iepurasule, eu te bat cu p... pe spate si tu razi? Iepurasul radea in continuare de se tinea cu mainile de burta si printre hohote ii zice leului: Vezi ca vine ariciul cu 2 mere!!!! :beer:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.