Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

teava2311

expirat Avetzi grija de la cine cumparatzi

Recommended Posts

avetzi grija cu Actionland sibiu

SUNT TZEPARI

AM CUMPARAT UN ATV ACUM MAI BINE DE UN AN

AU AVUT GRIJA SA-MI IA DOAR BANII SHI SA-MI ADUCA ATV-UL ACASA ( ASTA SA SA REUSHEASCA SA II IA ) DUPA CARE M-AM PLICTISIT SA FIU LUAT DE PROST SA NU MI SE RASPUNDA LA TELEFON - SA MA TRIMITA DE LA UNU LA ALTU` ( SPECIFIC , LA CUMPARARE AM CERUT ANUMITE ACCESORII , IAR RASPUNSUL LOR A FOST . ==NICI O PROBLEMA=== ) , DUPA CARE NIMIC , DECIT PROMISIUNI , CE CAUCIUCURI , CE REVIZII , CE PIESE DE SCHIMB .... STATZI LINISHTITZI .. DOAR TZEPPEEE ..

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

asa asa...

f bine..

e chiar binevenit postul tau

asa ar trebui sa procedeze toti cei kre isi iau tzepe.....

sa-i dea in gat pe cei care se tin de magarii,sa ne putem ferii de ei.....

bine lucrat si imi pare rau pt cele intamplate,insa din pakte sunt multi kre dupa ce se vad cu banii in buzunar dau dovada de mare neseriozitate(am patit-o si eu).

bafta si RIDE SAFE!

Link la postare
asa asa...

f bine..

e chiar binevenit postul tau

asa ar trebui sa procedeze toti cei kre isi iau tzepe.....

sa-i dea in gat pe cei care se tin de magarii,sa ne putem ferii de ei.....

bine lucrat si imi pare rau pt cele intamplate,insa din pakte sunt multi kre dupa ce se vad cu banii in buzunar dau dovada de mare neseriozitate(am patit-o si eu).

bafta si RIDE SAFE!

Link la postare

omu' , plinge-te concret: am vehicul...marca...an fabr...cu problema... si poate ca asa cum ai scris de sibieni, vei scrie si de un timisorean care te-a ajutat, fara sa adauge vreun cent peste ce platesti tu furnizorului,daca vrei sa iesi din situatzia descrisa

Eu aduc moto complete,fara probleme,nu-mi e greu sa pun in bus si vreo piesa pt tine.Daca -ti trebuie ceva chinezesc,dureaza min 20 zile.0356. :help: 402.550 :help:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.