Mergi la conţinut
vladisto

R.A.R. com. Voluntari

Recommended Posts

Sunt prieten bun cu un inginer de la R.A.R. com. Voluntari. Daca pot sa ajut fratii cu ceva in acest sens, apelati cu incredere.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Da,am nevoie sa-mi faca CIV la o bicicleta ?Se poate? Si cat ma coasta ?

Iar bataie de joc?

Link la postare

salut ... eu am o Aprilia Rs 50 cc trecuta in carte motoreta , 45 viteza maxima si 1 kw se poate trece moped se mai poate modifica??? multumesc anticipat

Link la postare
Iar bataie de joc?

Cine face misto de cine ? Intrebarea e pe bune.De ce sa fii tu singurul care are bicicleta omologata la RAR ?

Ma ajuti ?

Link la postare
salut ... eu am o Aprilia Rs 50 cc trecuta in carte motoreta , 45 viteza maxima si 1 kw se poate trece moped se mai poate modifica??? multumesc anticipat

Cu placere! Suna la .....

Editat de f_zoltan
Il rog pe Vladisto sa discute prin PM numele si telefonul omului, nu e bine sa fie pus aici fara aprobarea lui.

Link la postare

Am sunat,nu mai era la serviciu dar mi-a zis ca bicicleta mea are Euro 4 si nu mai necesita CIV............

A ta cati Euro are ?

Link la postare

ha :Jumpy: ha ha :Jumpy: ha ha :Jumpy:=))=)):taunt:

Am sunat,nu mai era la serviciu dar mi-a zis ca bicicleta mea are Euro 4 si nu mai necesita CIV............

A ta cati Euro are ?

Link la postare

Baieti, omul o pus un topic care, zic eu, ar putea interesa pe cate unii. Lasati-l sa fie numai pentru cei interesati, nu vanati toate aparitiile lui Vladisto... Aici nu e nimic off-topic, nu e nimic de bascalie. De ce sa mai posteze scurt si la obiect daca-l bagati la mijloc oricum?

Link la postare
Baieti, omul o pus un topic care, zic eu, ar putea interesa pe cate unii. Lasati-l sa fie numai pentru cei interesati, nu vanati toate aparitiile lui Vladisto... Aici nu e nimic off-topic, nu e nimic de bascalie. De ce sa mai posteze scurt si la obiect daca-l bagati la mijloc oricum?

Bine zis! :beer:

Link la postare

Sunt prieten bun cu un inginer de la R.A.R. com. Voluntari. Daca pot sa ajut fratii cu ceva in acest sens, apelati cu incredere.

Salut,

Mai ai prietenul acela la Rar, am nevoie de ajutor pt o masina...fac o cinste mare....si tie si lui....mersi

Link la postare

Salut,

Mai ai prietenul acela la Rar, am nevoie de ajutor pt o masina...fac o cinste mare....si tie si lui....mersi

nu il mai are... gata, s-a inchis pravalia

cica au venit unii cu niste masini pe care scria AITILOP si l-au saltat pentru ca facea niste manevre cu unu imbracat in neamtz care dirija toate rablele cu numere de BG si D catre RAR Voluntari :to_become_senile:

Link la postare

nu il mai are... gata, s-a inchis pravalia

cica au venit unii cu niste masini pe care scria AITILOP si l-au saltat pentru ca facea niste manevre cu unu imbracat in neamtz care dirija toate rablele cu numere de BG si D catre RAR Voluntari :to_become_senile:

naspa....la mine nu era ceva ilegal.

Ms oricum

Link la postare

naspa....la mine nu era ceva ilegal.

Ms oricum

man... habar nu am daca omul ala mai inlesneste una alta pe la RAR, doar il puneam in garda pe Vladone. Asta pentru ca in mod cert pe aici mai baga ochiu` unii care ar putea considera ca s-a format o mica facere cu RAR-ul. Nu e rezon sa dea nume

PS

Vladone sterge dracu numele aluia de pe forum, daca zici ca iti e prieten!

Link la postare

sal am si eu o aprilia rs 50 din italia am talonu tradus dar nu am cartea la el.am contract vanzare-cumparare.in talonu tradus e trecut moped in afara de asigurare mai trebuie sa fac si itp? astept raspuns plsss.ms mult.asfalt uscat

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.