Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

retiani

arhivat yamaha R6 2002 superb

Recommended Posts

vand Yamaha R6 an 2002,135CP,culoare albastru,15000km carte service,toba carbon ovala MICRON,parbriz racing albastru POWER BRONZE,filtru aer BMC,placute frana carbon loraine racing noi,slickuri pirelli fata spate noi,pinioane si lant 520 d.i.d noi,oglinzi carbon,protectii laterale POWER BRONZE,semnalizatoare carbon,ulei castrol racing si filtru noi,bujii noi,oglinzi carbon,vopsea originala NEPICATA,STARE IMPECABILA.PRET 3800eur.este inmatriculat pe italia tel 0744876285

post-6941-1143076946.jpg

post-6941-1143076991.jpg

post-6941-1143077018.jpg

post-6941-1143077031.jpg

post-6941-1143076946.jpg

post-6941-1143076991.jpg

post-6941-1143077018.jpg

post-6941-1143077031.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut.. se poate inmatricula in romania.. Sunt foarte interesat.. daca nu poti sa imi dai raspunsul aici spune`mi si te sun.. Mersi

Link la postare

nu dai toba separat???

itzi dau una originala +diferenta

mentionez ca a mea e cazuta dar nu e stramba sau gaurita

e putin polizat capacul ala de unde iese teava spre galerie

Link la postare

nu se vinde nimic separat,imi pare rau.

mai magg chiar nu a fost picat motorul asta dar in fine cum spui tu.

ND-4-SPD tu dute in treaba ta pana iti vinzi jelea aia de calibra a ta :banana: bine?si aici nu mai posta pt ca s-ar putea sa ajungem altundeva in cazul in care mai faci o faza de genul de acum 2 saptamani cred,ai inteles?si nici nu trebuie sa imi iasa pasenta mai vita pt ca mi se rupe daca il vand sau nu.tu esti ala care incearca la toata lumea cu schimbul cu depasitul ala de calibra?asa ca vezi ti de problemele tale si lasa l pe altul sa doarma linistit ca altfel am sa iti perturb si eu linistea si cu asta am incheiat cu tine.poti sa scrii cat vrei aici pt ca de mine nu vei fii vazut doar auzit

Link la postare

ce modificari are motoru de a ajuns la 135 cai ??

Link la postare

Cred ca pana la urma o sa fac pe dracu`-n patru si o sa aflu nr. ala de tel. despre care ti-am povestit data trecuta........oricum .......

Bafta la vanzare si cand mai gasesti o furaciune si vrei s-o schimbi cu Calibra stii unde m-a gasesti :frusty::frusty::frusty:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.