Mergi la conţinut

CONCURS de liniute!


Noni

Recommended Posts

max-moto
Accelereaza-ti pulsul !

Creste-ti nivelul adrenalinei !

Vino la primul turneu de "liniute" organizat in Romania:

img1.jpg
Etapa Data Locatia
I 15 iulie Sos. Saturn-Venus
II 5 august Sos. Saturn-Venus
III 19 august Iasi
IV 26 august Bucuresti sau Cluj
V 17 septembrie Timisoara
In plus ai demonstratii de freestyle si burn out.

Totul pe muzica mixata live !

mmt1.jpg

Etapa I - 15 iulie 2006

Locatie: Soseaua dintre Saturn-Venus (zona plajei Adras)

Program:

14 - 16.45 Inscrieri

17.15 Start categorie sport turing

18.30 Start categorie 600 cmc

20.00 Start categorie 1000 cmc

20.45 Festivitatea de premiere

Categorii:

- 600 cmc (nr. maxim concurenti: 24)

- 1.000 cmc (nr. maxim concurenti: 16)

- sport turing (nr. maxim concurenti: 16)

Inscrierile se fac pe forumul site-ului www.pro-bike.ro sau direct la fata locului incepand cu orele 14.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bravo!sper sa iasa perfect fara nici un incident! am o intrebare .. am 17 ani si legea nu imi permite sa merg nici macar p moto cu cei mai putitni cmc care participa la liniute aici""18.30 Start categorie 600 cmc

""".. deci intrb este dca vin pe cbr600 05' pot participa ? daca nu trebuia sa lasati macar 4-6 locuri pt 125 :aggressive:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo!sper sa iasa perfect fara nici un incident! am o intrebare .. am 17 ani si legea nu imi permite sa merg nici macar p moto cu cei mai putitni cmc care participa la liniute aici""18.30 Start categorie 600 cmc

""".. deci intrb este dca vin pe cbr600 05' pot participa ? daca nu trebuia sa lasati macar 4-6 locuri pt 125 :aggressive:

Avand in vedere ca soseaua se inchide , temporar nu mai este socotita drum public si deci esti acceptat. Ca si la capionatul national moto.

pai si cei de la categoria 125 ??? au fost uitati ? :( .... pt ei nu e nimik ?

Teoretic ar fi trebuit mai multe clase dar avand in vedere ca timpul este limitat, este maximul din ce se poate face.

Pentru a acoperii un numar cat mai mare am organizat in acest an clasa open touring.

O noua inscriere :

Bogdan (Orange) - clasa 1000 - Yamaha R1 1999

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam cu nerabdare sa se reediteze acest show.Dupa liniutele ratate de la Constanta nu credeam ca mai este posibil.Ma bucur ca s-a putut face ceva totusi.Din pacate muncesc,dar imi scot la vanzare un rinichi ca sa pot sa-mi iau concediu pt ca nu vezi in fiecare zi spectacol cum fac TIM TIM,ALEX D si PAPUC.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam cu nerabdare sa se reediteze acest show.Dupa liniutele ratate de la Constanta nu credeam ca mai este posibil.Ma bucur ca s-a putut face ceva totusi.Din pacate muncesc,dar imi scot la vanzare un rinichi ca sa pot sa-mi iau concediu pt ca nu vezi in fiecare zi spectacol cum fac TIM TIM,ALEX D si PAPUC.

da-mi voie sa te corectez...este TIN TIN...si nu TIM TIM..sunt concetatzean cu el..si presupun ca te referi la el.honda cbr roshu....right?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...