Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

CT-46-BIT

arhivat +++Yamaha YZF 6R impecabila, 1998+++

Recommended Posts

An de fabricatie: 1998

Capacitate: 600 cmc

Putere: 102 CP

Kilometrii: 35.000 reali

Culoare: combinatie argintiu si portocaliu

Pret: 4.200 Euro negociabil.

Moto merge impecabil, nu are nicio zgarietura, nu a fost cazuta si sunt primul proprietar in Romanaia. A fost adusa din Germania. Are multiple imbunatatiri, semnalizari spate pe LED-uri cumparate din Germania de mine, scarite sport, geam fumuriu, cauciucuri bune, etc.

Accept variante cu auto dupa 2000', dispun de diferenta de maxim 4000-4500 de euro.

post-3530-1152438470_thumb.jpg

post-3530-1152438488_thumb.jpg

post-3530-1152438505_thumb.jpg

post-3530-1152438531_thumb.jpg

post-3530-1152438559_thumb.jpg

post-3530-1152438470_thumb.jpg

post-3530-1152438488_thumb.jpg

post-3530-1152438505_thumb.jpg

post-3530-1152438531_thumb.jpg

post-3530-1152438559_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
An de fabricatie: 1998

Capacitate: 600 cmc

Putere: 102 CP

Kilometrii: 35.000 reali

Culoare: combinatie argintiu si portocaliu

Pret: 4.200 Euro negociabil.

Moto merge impecabil, nu are nicio zgarietura, nu a fost cazuta si sunt primul proprietar in Romanaia. A fost adusa din Germania. Are multiple imbunatatiri, semnalizari spate pe LED-uri cumparate din Germania de mine, scarite sport, geam fumuriu, cauciucuri bune, etc.

Accept variante cu auto dupa 2000', dispun de diferenta de maxim 4000-4500 de euro.

Link la postare

da chiar mai multe detalii : motor 1.9 tdi pd 90 cai(cu 200 euro se scrie din nou chipul pt 130 cai)

6+1 viteze, tempomat ,computer bord, 6 geamuri electrice,oglinzii electrice(se intuneca automat la lumini din spate seara),volan reglabil,5 scaune dar 7 persoane in talon,culoare verde metal,dublu climatronic,etc.

si maine fac si citeva poze si trimit

Link la postare
Nu exista YZF 6R ci doar R6, iar ceea ce vinzi tu este o yamaha (yzf) thundercat :beach: ....si vezi ca are 100 cp FIX :thumbup:

Link la postare

salut, parca te tin minte.....nu te-am bagat in seama acum ceva timp? banuiesc ca de atunci o tii intr-o continua fericire....dreptul de modelator nu se cere, se castiga....sau ma rog, se fura dar asta te depaseste :D .Daca ptr tine yzf 600 r este acelasi lucru cu yzf 6r ( nu r6) atunci iti urez drum bun ca te indrepti pe calea corecta fiule :beach:

Stau si ma intreb daca sa iti raspund ce inseamna semnatura aia.....dar daca nu ti-ai dat singur seama atunci sigur iti este adresata si tie.....poate rogi niste oameni de stiinta sa iti traduca =)). Daca te intrebi de ce ma bag peste tot.....raspunsul este : ptr ca pot!

BIT-ule, nu te supara....iti tinem anuntul sus....daca nu iti convine fa plangere la sefii mei sa imi ia odata povara asta de modelator de pe cap :blum:

Link la postare
salut, parca te tin minte.....nu te-am bagat in seama acum ceva timp? banuiesc ca de atunci o tii intr-o continua fericire....dreptul de modelator nu se cere, se castiga....sau ma rog, se fura dar asta te depaseste :D .Daca ptr tine yzf 600 r este acelasi lucru cu yzf 6r ( nu r6) atunci iti urez drum bun ca te indrepti pe calea corecta fiule :beach:

Stau si ma intreb daca sa iti raspund ce inseamna semnatura aia.....dar daca nu ti-ai dat singur seama atunci sigur iti este adresata si tie.....poate rogi niste oameni de stiinta sa iti traduca =)). Daca te intrebi de ce ma bag peste tot.....raspunsul este : ptr ca pot!

BIT-ule, nu te supara....iti tinem anuntul sus....daca nu iti convine fa plangere la sefii mei sa imi ia odata povara asta de modelator de pe cap :blum:

Link la postare
BIT_ule..ultimul mesaj este ptr yoh4x asta care banuiesc ca se hraneste cu reviste moto pe toaleta....

Link la postare
Ce faci domnu?Ai vazut ce evenement este sambata?Am vandut un rinichi ca sa intru in concediu sa vin si eu pe acolo.Vii sa vedem ce poate drujba ta?Sper ca ai vazut cine este in prima foto?Moa e toa!Mi se pare mie sau aici erai cu amanta? :banana:

Link la postare

Emile...intotdeauna te-am "apreciat" pentru comentariile tale si sper ca ai vazut ghilimelele...inteleg ca esti gelos pe mine ca sunt mai frumos ca tine :)) si am fost si mai bun ca tine la liniutele alea de la Saturn, din mamaia, de prin Fetesti....dar sa zici ca motocicleta mea a fost tzeapa...asta depaseste orice limita :)))...ti-am zis ca m-am facut baiat serios si ca vreau sa ma insor.....ce nu inteleg la tine este de ce vinzi asa de repede CBR-ul...te-ai intzepat cu el cumva??...aia cu durerile de spate nu o halesc, dar poti sa zici daca nu iti place cum merge...sau poate ca consuma prea multa benzina si te duci la vale....oricum...ca sa nu mai pun paie pe foc poti sa stai linistit ca nu-mi mai iau anul asta motor, asa ca poti sa stai linistit si sa te intreci cu niste copii fara experienta si fara motoare prea puternice pe care sa-i intreci si tu...apropo...si-au mai luat niste baieti niste motoare prin Cernavoda frumoase...daca te intereseaza iti fac cunostinta cu ei.....si ai grija ca s-ar putea ca dupa ce imi iau masina si si dupa ce fac nunta si la anu' sa-mi iau o motocicleta d'aia la care visezi tu de cand erai mic :)))

Sper ca nu te-ai suparat...am facut si eu caterinka putin...bafta si asfalt uscat la toti baietzii !!!

Link la postare

Bai da n-am vazut ce invidios mai esti bai frate...ai trecut deja la injurii, la lucruri urate din partea ta...si cu cine ? ..cu mine care eram prietenul tau care ti-a dat dispozitiv de curatat lantul si cu care ai mers la Costinesti...eu am mai flumit cu tine...dar vad ca esti suparat rau de tot pe mine...ai ceva pe sistem nervos?...ca sa te linistesti si tu putin afla ca mi-am luat un BMW 316i din 2000 cu tot ce trebuie si frumos rau...e cumparat de la un canadian de la Centrala si e foarte bine ingrijit si intretinut....aveam bani sa cumpar Yamaha R6 a lui Dan, prietenul nostru din Bucuresti...care a facut doar 4.000 de km cu R6-le. Mi-l dadea in 7.000 de euro mie ca sunt prietenul lui si se mai plimba si el cand venea pe la Cernavoda...si vorba aia stii ca este o motocicleta care face 10.000 de euro lejer...as fi putut sa fac o afacere cu motocicleta asta..in sensul ca o luam si dupa 1 an o vindeam tot la banii astia sau poate mai luam si ceva peste ..un 500 de euro acolo...dar am zis ca dupa ploile alea care le-am luat in freza si la intrunirea din C-ta si la alte plimbari mi-au ajuns ...si ca totusi e mai bine deocamdata sa-mi iau o masina buna si poate la anu' imi iau un motor doar asa pentru distractie.

Tu mai ai rabla aia de Dacie ?/ :))) ...sper ca acum nu te superi iar si zici iar ca motorul meu era o tzeapa, ca diferenta de greutate si alte alea... :))) ..te astept la Cernavoda sa bem o bere (fac eu cinste, ok???)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.