Mergi la conţinut
Autentifica-te  
divizia

munca pe scuter

Recommended Posts

Pentru scuteristii care doresc sa imbine placutul cu utilul o pot face la o firma de curierat livrand plicuri si castigand bani.

Se ofera scooter Peugeot Ludix, salariu minim pe economie + procent din livrari + bonuri de masa

Pentru relatii 223.29.76 sau 0741.194.061

Bucuresti

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

super tare chestia,pacat ca sunt dintr-un orasel mic si nu cred sa existe sau sa infinteze cineva asa ceva,misto de tot,multa bafta

Link la postare

hai nu mai imbinati placutu cu utilu va rog eu ca nu castigati mai nimic dar in schimb va distugeti sanatatea. io stiu pt ca am patit-o. mergeti cu motoru numai pt placerea personala.

Link la postare

cam care e situatia medie a salariului intr-o luna??ce zone se dau,ce se intampla in cazul unei daune sau a furtului...dati mai multe detalii

Link la postare
Pentru scuteristii care doresc sa imbine placutul cu utilul o pot face la o firma de curierat livrand plicuri si castigand bani.

Se ofera scooter Peugeot Ludix, salariu minim pe economie + procent din livrari + bonuri de masa

Pentru relatii 223.29.76 sau 0741.194.061

Bucuresti

Si spune-le la baieti la ce salariu pot ajunge daca nu prea sunt livrari si nu mai incerca sa recrutezi pe forumu asta sau macar fa reclama si spune firma.Lumea se va arunca si nu stie la ce.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.