Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Ixu'

arhivat Vand Honda NSR 125 R - VANDUTA

Recommended Posts

De vanzare Honda NSR 125 R, An 1998, 15873 km, inmatriculata. Stare foarte buna...super intretinuta.

Revizie facuta in primavara la Intermotorcycle. Schimbat disc frana fata, placute frana fata, spate, ulei transmisie, ulei motor, lichid frana. Cauciucuri Dunlop Arrowmax - aproape noi.

Singura problema a motocicletei este pedala de frana care a fost "sprijinita" de o bordura la benzinarie. (se vede in poza).

Pret: 2400 EURO, negociabil.

Detalii la tel.: 0726 139 712

post-1987-1152528561_thumb.jpg

post-1987-1152528646_thumb.jpg

post-1987-1152528744_thumb.jpg

post-1987-1152528759_thumb.jpg

post-1987-1152528561_thumb.jpg

post-1987-1152528646_thumb.jpg

post-1987-1152528744_thumb.jpg

post-1987-1152528759_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

frumos motoru las cumpara eu daca as avea destui bani.am si o intrebare cat de tare fuge.mersi.bafta la vanzare sigur o so dai daca mai lasi din bani

frumos motoru las cumpara eu daca as avea destui bani.am si o intrebare cat de tare fuge.mersi.bafta la vanzare sigur o so dai daca mai lasi din bani

Link la postare

Frumos.. Daca as fi in Romania acuma as veni sa ti-l iau... Pacat ca nu intru in tara pana in Noiembrie... Daca il mai ai (sper ca il vinzi!) atunci, o sa ti-l iau. Te salut, multumesc si bafta multa la vanzare, ai o motocicleta super! :beer:

Link la postare

Link la postare

Pentru cei care intreaba, pretul este inca de 2300 de euro. Mai putem negocia in limite decente dupa ce vedeti cat de bine este intretinut motorul.

Link la postare

Partial ai dreptate...insa uita-te cate NSR-uiri sau RS-uri de 125 sunt pe motoare de viteza si cate sunt pe cel de <11 kw.

Multzam de sfat oricum. ;-)

Link la postare

Si pentru ca trece vara si risc sa-mi iau CBR la iarna...las motocicleta la pretul de 2200 de EURO!!!

Hai juniorii, ca mie mi-a fost tare bun motoru. :beer:

Link la postare

nu place motoreta?e prea mica?e prea scumpa?sau juniorii nu-shi mai iau decat motoare peste 600 cmc?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.