Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Banditu

chopper Vand Honda CM400 T

Recommended Posts

Vand Honda CM 400 T ( aproape identica cu Honda Rebel ), 4 timpi, 2 cilindri in linie (twin), fabricata in 1983, motor facut recent (este in rodaj), manual de reparatii Haynes, cauciucuri de rezerva.

Iaca si ceva poze:

Cristi : 0720 555 852sau mail la ambidextru@yahoo.com

post-2119-1152634237_thumb.jpg

post-2119-1152634536_thumb.jpg

post-2119-1152634237_thumb.jpg

post-2119-1152634536_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Detalii tehnice plzz, nr. de km, cc, cp? Imi place rau, dar inca nu pot scapa de-a mea. Dupa mai vorbim daca o sa mai fie valabil anuntul.

Link la postare

Scuze ca raspund asa tarziu, insa nu am avut acces la net o vreme.

Pretul e chiar in titlul anuntului, 1500 de euro. NU e batut in cuie, ca nu suntem la magazin. Ne mai targuim.

Km parcursi - un pic peste 150, de cand i-am facut segmentarea. S-a facut segmentare, pentru ca scotea fum. Segmenti noi, filtru ulei nou, set garnituri nou, ulei full sintetic nou, bujii NGK noi, lantz pompa ulei nou, lant transmisie nou.

Capacitate cilindrica : 400 cmc; 43 de caluti putere (cat una de 500 sau 600 de cmc); motorul este in 2 cilindri, in linie, twin.

Zestre : cauciucuri fatza - spate de rezerva (am si janta pentru fiecare cauciuc, cea de pe fatza e cu disc cu tot) si manual de reparatzii de la Clymer.

As prefera sa ma sunati daca vreti sa o vedeti si sa negociem pretul. Nu negociez pe net.

Link la postare
Scuze ca raspund asa tarziu, insa nu am avut acces la net o vreme.

Pretul e chiar in titlul anuntului, 1500 de euro. NU e batut in cuie, ca nu suntem la magazin. Ne mai targuim.

Km parcursi - un pic peste 150, de cand i-am facut segmentarea. S-a facut segmentare, pentru ca scotea fum. Segmenti noi, filtru ulei nou, set garnituri nou, ulei full sintetic nou, bujii NGK noi, lantz pompa ulei nou, lant transmisie nou.

Capacitate cilindrica : 400 cmc; 43 de caluti putere (cat una de 500 sau 600 de cmc); motorul este in 2 cilindri, in linie, twin.

Zestre : cauciucuri fatza - spate de rezerva (am si janta pentru fiecare cauciuc, cea de pe fatza e cu disc cu tot) si manual de reparatzii de la Clymer.

As prefera sa ma sunati daca vreti sa o vedeti si sa negociem pretul. Nu negociez pe net.

Link la postare

Am cumparat-o si eu cu proiectoarele pe ea. Segmentii au fost comandati la Honda, in Germania, prin firma Moto Mania.

Seamana cu Cb 400 intr-adevar. Au cam acelasi motor, doar ca asta a mea e varianta pentru Japonia.

Link la postare

Grabiti-va, ca e super ocazie. :banana::banana::banana: Zilele astea ii pun si baterie noua.

Link la postare

Raspunsul e unul din cele 3 de mai jos :

1). Honda VT 750 Shaddow

2). Kawasaki Vulcan 750

3). Suzuki Intruder peste 600 cmc

Vreau motor mai mare si mai scump.... :beer: aviz amatorilor.

Ce ziceti, care aveti de vanzare asa ceva?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.