Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

smecherash90

scuter aprilia rs125 11 kw

Recommended Posts

acepti o sfera 50 din 95 intretinuta,arata ca noua,putin modificata optic,tribale,neon.merge perfect are tote actele in regula. si diferenta dar daca mai lasi din bani.bafta :beer:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

lol adica ia ti motor serios,nu scuter! cam ciudata schimbarea asta d categorie, a ta. una alta bafta la vanzare sa ti vinzi rs u .. /////

Link la postare

daca vi u si o bati pe mama:D o convingi sa ma lase cu moto D:D:D il tin:D:D imi zice ca vrea sa treiesc nu sa mor:D:D sa imi iau scuter cum lam avut eu nu bestia asta asa o vede ea ,eu am avut runner de 125 acum un jet force mi-ar placea:D

Link la postare

daca motoru e sanatos .. un pret corect ar fi 2000e ! dar e 1800 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sariti baaaaaaaa

Link la postare

salutare...frumos motorul....pacat ca il dai.....e un pret bun pt un moto bun....nu stiu de ce zic unii ca nu e bun ...eu am 26 de ani si sunt multumit...nu las schimba pe ceva mai mare....oricum bafta si sa iti iei ce iti doresti....

Link la postare
salutare...frumos motorul....pacat ca il dai.....e un pret bun pt un moto bun....nu stiu de ce zic unii ca nu e bun ...eu am 26 de ani si sunt multumit...nu las schimba pe ceva mai mare....oricum bafta si sa iti iei ce iti doresti....

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.