Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

alex_

enduro Cagiva K7 125

Recommended Posts

Cagiva K7 ! capacitate cilindrica 125cmc ,2 timpi !an 1996 ! are 7 km !!! a fost tinuta in magazin pana acum!!! a fost adusa recent in RO ,toate actele ok! nu are absolut nici o problema! merge impecabil! motocicleta se poate vedea in Braila

Florin 0746885316 /id: hairspray_supp0sitory

Pret 3300e NEG ! POSIBILITATE RATE<<<<<

!!!!!!!ADUC ORICE MOTO LA COMANDA !!!!!!!

post-6047-1152749363_thumb.jpg

post-6047-1152749390_thumb.jpg

post-6047-1152749418_thumb.jpg

post-6047-1152749443_thumb.jpg

post-6047-1152749459_thumb.jpg

post-6047-1152749363_thumb.jpg

post-6047-1152749390_thumb.jpg

post-6047-1152749418_thumb.jpg

post-6047-1152749443_thumb.jpg

post-6047-1152749459_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu lucrez... sunt un prieten! din cate stiu a venit cineva si a facut comanda d un cbr 125 dar d un rs nu stiu nimic... pe stoc nu e oricum! momentan nu s multe .. SUZUKI GSX F KATANA 750 , DERBI SENDA 50cmc si asta .. restu sunt scutere / moped .. ! tre sa vina un val d motoare acum la urm transport ! salut

Link la postare

Oricum motorul pe care il ai tu si il au si ei de vanzare arata ca are 4 km facuti cu ea. dar te-ai uitat din curiozitate cum arata ? motoru acela e chinuit si raschinuit, cine stie de cate ori s-a dat peste cap ceasul. parerea mea , este ca ele sunt putin spalate aranjate si spun ca sunt noi. :aggressive:

Link la postare

inseamna ca tu ai fost baiatu care a venti astazi cu tatal lui/ bunicul sa l cumpere si a zis ca e prea scump ! daca nu ai avut bani pt moto nu trebuie sa te razbuni si sa minti ca e chinuit motoru ca nu a avut timp nici sa fie chinuit macar !inapoi nu e dat .. si daca ar fi fost dat .. ar fi fost dat cu bun simt! deci....

Link la postare

Bai bagati mintile in cap si lasane cu jafurile astea.

Cu vrajeala de sme"""" dute frate la munca cinstita daca nu mai ai loc in spania cu gasca ta cu tot.

DACA VRETI SA VINDETI MOTOARE ADUCETI MARFA CALUMEA SI NU MAI UMBLATI CU CIOARA VOPSITA CU ZERO KM CA E NOUA CA E VARZA BLA BLA BLA .

HAI URA APUCATIVA DE TREABA NU DE INSELAT OAMENII.

Link la postare

esti ratat ? daca nu faceai comentariu ala cu munceste cinstit ma abtineam si nu postam pt idioti dar m a calcat p nervi pt ca nu ai nici cea mai mica idee despre viata mea 2 citeste tot ce am scris sus 3 esti noob si vrei sa faci posturi ... daca incepi cu din astea cu preturi/calitate ,astea s nu s altceva d cat impresii ... sa si faca lumea despre tine ce baiat bun esti! daca erai baiat bun cum pretinzi a fi p aci nu postai ( si asa ca e aiurea rau comentariu ) dar inainte d comentariu .. mai bine nu ti faceai cont p pro-bike.jeez .. abtine te t rog,sa nu vad post d al tau sub postu asta

Link la postare

salut,

ultimul pret?? ID MESSENGER: eavarvarei sau tel 0746663747

Link la postare

pretul e negociabil /tin cont si de drumul tau, d pinde d unde esti... daca chiar esti interesat da un tel

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.