Mergi la conţinut

Ce meserii au motociclistii din romania ?


panterash

Recommended Posts

Economist licentiat, fost contabil,emigrant ilegal si clandestin Spania,muncitor necalificat constructii,zugrav calificat,incarcat descarcat mobila (in Spania ptr unii e o afacere f profitabila a se ocupa de mutarea mobilei etc dintr-un apartament in altul, la noi se cheama ¨¨vecine ajuta-ma si pe mine sa ma mut¨) , reconditionator mobila veche intr-un depozit de mobila, portar de noapte diverse cluburi si actualmente receptioner hostal. Eee ce sa ii faci, asta e viatza cu urcusuri si coborasuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot veni vorba de asta eu mi am facut o firma care se ocupa cu tamplarie PVC, arhitectura , design. ca tot veni vorba si tot imi caut clienti pt utilizatorii acestui forum si pt toti motociclistii 10 % reducere. profile GEALAN SI ALUPLAST , calitate GARANTA

0727080840

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

necalificat constructii civile, soldat major, calificat constructii civile (injectari fisuri cutremur 77), proiectant, merceolog, proiectant, magazioner, mecanic masini suruburi, proiectant si în sfîrsit actual vînzator tehnic ... iar în cel putin 17 ani RENTIER

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...