Mergi la conţinut

Ce meserii au motociclistii din romania ?


panterash

Recommended Posts

Ajutor de bagator de seama. Credeti ca e usor ? nu este.

Curajos nu este ala care se scoala dimineata si se duce la servici pt. ca e destul de stabil , putini se pling ca ia dat afara fara ca iei sa vrea .

Curajosi sint aia care nu se duc la servici (cu amendamentul ca sa nu fi cistigat la loto). Cazul meu.

Ma ocup cu plimbatul cu motoreta (954) pe strada si la curse. Mai prepar moto pt. curse. Alte activitati care decurg din moto-curse.

Ma mai socializez cu o fata , (ma rog mai multe , dar nu in secret una fata de celelante).

A sa nu uit eu am 10 clase , casa fiu mai clar cu nivelul meu intelectual. Am fost in clasa de sportivi (eu hochey pe gheata) cu Hagi si Belodedici (electro aparataj).

Meseria asta se cheama hedonism (greerele din poveste).

:scooter: esti unul dintre putinii zdraveni la cap dintre toti licentiatii astia.... :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fost shop manager pe piese auto.

Fost spare parts consultant.

Fost coordonator de proiect in cercetare de piata.

Actual qualitative researcher in marketing.

Toate astea IN MAI PUTIN DE UN AN!

oricum, timp mai este sa imi gasesc vocatia :)

ce inseamna slujbele alea bre?! ca mie imi suna a magazioner sef, sfatuitor la piese de schimb si ultima sa moara sa faca daca imi spune ceva in romaneste.....e cumva ceva gen.....wooow...audi a seis?! :mega_shok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

meseria mea uficial este vanzator de scuter si piese ne uficial lucres la prima tv mai exact la trasniti in nato.

exact italianu ala prostu ca se chiama scalzone,sunt eu.

asfalt uscat la tot motociclisti.

salutare

dom`le ai facut fata cu brio la emisiunea aia cu bancuri de la 0 tv. felicitari!

sper sa te vad in productie si la intalnirile moto ;)

PS

te rog frumos sa ii infigi un cutzit in spate scenaristului de la serialu` ala cu traznitzi si fulgeratzi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POLITIST TATA, INTERVENTIE RAPIDA ,meserie grea dar frumoasa pacat ca trebuie sa o faca cineva ,oricum trebuie sa ai multa experienta daca vrei sa o faci BINE (first job)

INGINER , meserie frumoasa dar sa o faca cybercop(iii) la aia cu ochii migdalatzi , ca azi componentele electronice sint asa de mici ca strici ochii daca vrei sa repari ceva (second job)

ACASA am meseria cea mai grea (part time)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe ecuson scrie "Ch.El.Comm.Off".

Lasand la o parte titlul pompos, in practica am grija de aparatura de radio-navigatie si comunicatii prin satelit la bordul unei nave de pasageri. In prezent pe m/v "Holiday Dream" ce face croaziere in estul marii Caraibelor. Activ in toate benzile de radioamatori cu indicativul YO4HGX/MM (mobil maritim) in CW(continuous waves), modul meu de lucru preferat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inspector la loterie :blahblah1:

bla bla... :scooter: dau reportu' la care da bani mai multi :banana:

si in rest am facut cam de toate... agricultura, oi, capre, vite, holoangar, muncitor necalificat, constructii, zidar, subinginer, sef statie betoane, mecanic auto pe masini mari.. contabailitate, operator sala net, operator telemarketing, imobiliare, intermedieri, vanzari telefoane, valuta, munca la negru, munca la alb, devizare, ajutor strungar, electrician, sofer, amator de bere la 2litri cu cola.. etc

stau in rahova de catva timp si nu prea am cu cine iesi la bere..

amatori? :mega_shok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...