Mergi la conţinut

Ce meserii au motociclistii din romania ?


panterash

Recommended Posts

ESOP Consulting angajeaza suport pentru departamentul administrativ cu varsta cuprinsa intre 18 si 25 de ani pentru diverse comisioane ce tin de achizitii, probleme administrative etc.

Cautam o persoana corecta, sociabila, indrazneata, adaptabila si non-conflictuala.

Permisul de conducere categoria B este obligatoriu, dar intentionam sa punem la dispozitie si un scuter pentru mobilitate in trafic, dupa ce se mai incalzeste vremea.

Experienta nu este necesara

Oferim:

Salariu fix + comision

Carte de munca

Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica

Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul administrativ

Mediu de lucru profesional

Cei interesati pot trimite CV-urile saptamana aceasta pe adresa elena.iorga@esop.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ok, randul meu. scenograf cu atestat, traducator/translator, ospatar, barman/barista (specializare pe cafele si mixologie), PR manager...asta am facut pana acum.

momentan sunt studenta la Comunicare Audiovizuala in cadrul UNATC-ului (scriu filme, critic filme, fac reclame :D) si lucrez ca PR & sales manager pentru o firma de productie publicitara (eventual mai si asist pe partea de serigrafie and shait) :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asistent univ

Mamaaaa :thumbup: ...vreau si eu un asistent la anato ca tine ca a mea e naspaaaa :(:thumbdown:

Studenta la Universitatea de Medicina si Farmacie "Victor Babes" Timisoara- Medicina Generala :jump::shok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
cu fruntea-n pamant....ELEV..si capu sus: fiu ,prieten , amic , si incerc sa le fac pe toate perfect..deocamdata mie nu imi ies...voua?:(

Stai linistit ca nici noua nu ne'au iesit... cel putin nu din prima. Si pregateste'te, greul abia de'acum urmeaza: iubit, logodnic, sot, tata, bunic... amant... si mai ales "ginere"! he hee heeee... aici sa te vaz, cum scoti camasa cu soacra!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca nici noua nu ne'au iesit... cel putin nu din prima. Si pregateste'te, greul abia de'acum urmeaza: iubit, logodnic, sot, tata, bunic... amant... si mai ales "ginere"! he hee heeee... aici sa te vaz, cum scoti camasa cu soacra!

sarumana :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...