Mergi la conţinut

Ce meserii au motociclistii din romania ?


panterash

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pedelist? De unde ai tras tu concluzia asta?

PS: Iti face placere sa imi dai ratinguri negative la fiecare post? :)

:biggrin: M-a "strafulgerat" o banuiala asa , deodata, DAR NU SUNT 100% SIGUR!

oarecum , recunosc , am o placere "sa dau cu minusu in unele persoane" :biggrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare e placerea asta a ta. Sper sa nu fie singura...

DACA AI STII mai multe despre mine... n-ai mai scoate "perle" din astea pe gura...

Gabi, care este calificarea ta recenta?

INSTALATOR tehnico-sanitar si gaze! Dar ca sa lucrez in "tevaraie de gaze" am nevoie de un examen pe la Ploiesti , sau daca vreau SUDOR am nevoie de ISCIR si scoala de sudori de la Buzau DUCTIL STEEL... ( care ESTE , si grea si scumpa + "te alegi" cu o meserie periculoasa/plina de responsabilitate!) :stretcher:

Forumist cu placeri ciudate cumva?

DA-I TARE , E CLARA TREABA! ESTI PD-L ist 100% ! altfel CE AR PUTEA SA FACA UN JURNALIST IN RROMania?!Da' nu-i nimic, eu te inteleg.. :mega_shok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sudura e de baza, eu in locul tau n-as sta pe ganduri. in plus, se fac o gramada de bani. Responsabilitatea se invata si ea. Un sudor calificat si certificat (cu poanson) costa mult si este de mare pret. Si nici nu trebuie sa munceasca 8 ore pe zi ca sa castige bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Datul in carti, ghicitul in bobi, ghioc si cafea.....toate aceste activitati pot contitui o meserie?:)))daca da...atunci hai sa ne apucam de ea..... :spiteful:

SUPER CALIFICATA

:tv_happy: Ce "activa" esti anisia!

"ASL PLS + ZODIA ta + anul de nastere + bruneta sau blonda?"

:naughty:

Later edit : UITAM , dimensiunile? stii tu 90/60/90 ? :biggrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER CALIFICATA

:tv_happy: Ce "activa" esti anisia!

"ASL PLS + ZODIA ta + anul de nastere + bruneta sau blonda?"

:naughty:

Later edit : UITAM , dimensiunile? stii tu 90/60/90 ? :biggrin:

Activa....ce ai cerut tu mai sus vrei sa le ghicim cuiva??sau sunt raspunsuri cheie ????

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

1987. ghid btt, prelucrator aschiere. sculer matriter. electronist radio-locatie. alpinist utilitar, sofer de director. taximetrist particular ( pirat ) . referent de marketing la firma de stat. achizitor cu cash la mare firma de stat. sef de coloana firma transport international. sofer de tir in tari arabe. ostatic in iraq. iar sofer de tir. cosmetician auto la un reprezentant rolls-royce din cipru.

prezent : amenajari interioare. rigipsar, instalator, electrician, faiantar, zugrav, reparator de orice. maniac al modificarilor si personalizarilor . importator de wc-uri cu bideu incorporat din turcia.

bassist intr-o trupa de funk-rock-jazz.

sunt scorpion, trebuie sa ma intelegeti. mai am inca multe de facut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...