Mergi la conţinut

Ce meserii au motociclistii din romania ?


panterash

Recommended Posts

N-am nicio meserie,doar multe diplome! :yahoo:

Deci sunt un nonconformist basic underachiever,proudly powered by Minarelli,dupa cum scrie si la avatar!Mai pe limba ardelenilor,is nime-n drum!!!

 

PS:Oricum nu ma bazez pe pensie,ca se duce dracu' sistemul de plati in 8-10 ani si (o)vom lua in mana...


 (tirist pe comunitate) :)))

Laur,nu vreau sa mi-o iei in nume de rau,dar "sofer autocamion mare tonaj international" e corect si nu "tirist pe comunitate"!

TIR(adica Transport International Rutier)este o licenta de transport,un agrement pentru transportul de marfa extracomunitar si se poate acorda inclusiv unei Dacii papuc sau altor masini sau autoutilitare ce pot transporta marfa in anumite conditii!

 

La fel nu orice autoturism de teren nu e "gip"(ex: am gip Mitsubishi Pajero),nu orice incaltaminte sport e "adidasi"(mi-am luat adidasi Nike),etc.Astea sunt urmarile unei televiziuni de prost gust si de consum numita Pro(s)TV!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Oaspete pinned this topic
  • Oaspete unpinned this topic
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salut, eu inca sunt elev, adica mai am putin pana termin cu scoala. Mai am bacalaureatul si gata. Dar in timpul vacantelor, pe langa pasiunea de motociclete, lucrez ca ospatar sa pot sa-mi intretin motorul. Uneori, mai lucrez si in domeniul designului grafic dar si web design

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...