Mergi la conţinut
panterash

Ce meserii au motociclistii din romania ?

Recommended Posts

3)in curand motorist ..dar inca ma cert cu tata ..spune ca imi da foc la motor dak imi iau de pe'acum ..

Si totusi in descrierea ta spui ca ai deja 2 motoare.

Virtuale?

Pune-te in locul tatalui si incearca sa iei o decizie.

Exista totusi o cale de mijloc.

Sa va luati amandoi.

Enduro la inceput.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Mai exista si varianta sa isi ia motor si sa il puna in fata faptului implinit :lol:

Nu o sa-ti dea foc la motor, stai linistit.

Daca ai dubii, il poti lasa la un prieten in garaj seara :lol: :lol: :lol:

Link la postare

eu unul lucrez in brokeraj bancar, am o fabrica de confectii si o afacere in marketing. deocamdata am pierdut pana la 24 de ani 100 de mii . inca mai rezist cu inima. sper sa ma apuce 25...pe plus si bineinteles pe mobra.....

diverse meserii si studii, o singura latura comuna pasiunea pentru sentiment...

Link la postare

cei care au nevoie de sfaturi-ajutor la inmatriculari mopede puteti sa dati un pm asta doar pe sectorul 6 , cei care urasc coada la taxe... dati si voi poate ne descurcam... mai trebuie cineva de la rar si de la politie si facem treaba sa mearga mai repede ... acum sper k nu o sa cautam doctor si popa ca nu imi doresc :banana:

Link la postare

chiar asa... poate am mai facut strigarea asta, dar mai insist: Lucrati careva la RAR, adica Registrul Auto miasplanel Roman?! :(

Link la postare

mda... ce meserii au? sau ce meserii si-ar dori sa aiba?

nu stiu ce sa zic, sunt cam mica sa ma afirm in domeniul "meseria e bratara de aur", insa raman de parere ca nu meseria conteaza, ca directorul "calareste" la fel de bine ca si un oricare angajat. iar pasiunea pentru motociclete nu cunoaste limite printre impatimiti. se pune problema unei discriminari financiare? nu cred.

si ca sa raspund la topic... studenta (pentru multi ani de-acu inainte :hunter: ) si in timpul liber tot ce vreau eu :tongue: de la degustator de bauturi pana la agent sampling. si sper ca pe viitor, pe langa "reparatul oamenilor" sa am ocazia sa invat mai multe si ca "mecanic".

Link la postare
mda... ce meserii au? sau ce meserii si-ar dori sa aiba?

nu stiu ce sa zic, sunt cam mica sa ma afirm in domeniul "meseria e bratara de aur", insa raman de parere ca nu meseria conteaza, ca directorul "calareste" la fel de bine ca si un oricare angajat. iar pasiunea pentru motociclete nu cunoaste limite printre impatimiti. se pune problema unei discriminari financiare? nu cred.

si ca sa raspund la topic... studenta (pentru multi ani de-acu inainte :hunter: ) si in timpul liber tot ce vreau eu :tongue: de la degustator de bauturi pana la agent sampling. si sper ca pe viitor, pe langa "reparatul oamenilor" sa am ocazia sa invat mai multe si ca "mecanic".

Mecanic moto. si antrenor personal.

Link la postare

Administrator retea.

Daca ai o problema poti veni cu incredere la mine!! Jobul meu e sa-ti dau cu Flit!!

Link la postare

Dracu mai stie ce meserie am!!!!! Acum lucrez la P.F.R. (deocamdata), la Resurse Umane in paralel instructor auto...........si mai tarziu sa vedem! :scooter:

Link la postare

hmm.. pai am grad de cercetator stiintific da nu-l folosesc :)) si in rest ma ocup cu predat de concepte fundamentale in stiinte politice, institutii politice si in principal teoria alegerii rationale la SNSPA platit cu ora ca sapatorii manuali :)) (adica n-am grad didactic .. predau in virtutea faptului ca imi fac doctoratul in teoria alegerii rationale la facultatea aia .. evident specializarea asta in alegere rationala nu se reflecta in alegerea de a-mi lua motor mare :))

Link la postare

asistent medical , sala de operatzii, cu inalte si nemasurate calificari in chirurgie laparoscopica. pe scurt, killerit cu sange rece...si..albastru :D . sau cu alte cuvinte, pe nici unul nu va vreau pe acolo :P

Link la postare

Fost assistent manager la "pandari cu ceafa-n soare" cum zice Parazitzii, fost militar angajat cu ziua, fost multe altele care este, actual meserias in acoperisuri si in perfectionare pe amenajari interioare. Iar cand ma fac io mare imi iau o Onda blonda si proasta cu cutie manuala la picior k sa nu-mi mai bat capu cu frustraciunile freudiene ale muherilor =))

Link la postare

Inginer de aviatie, specializat pe constructii usoare metalice si polimeri ranforsati cu fibre si-un doctorat in compozite. FEM si FEA, R&D pe o gramada de structuri mai mult sau mai putin de aviatie. Mai mult sau mai putin intregi. Mai mult sau mai putin accidentate. cacaturi...

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.