Mergi la conţinut
panterash

Ce meserii au motociclistii din romania ?

Recommended Posts

Ce vreti sa stiti despre sistemul penitenciar din Romania?Ne vedem la SMAEB in Aprilie la o bere si va povestesc ce vreti :)))

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

mecanic auto - moto de cativa ani

productie publicitara - de multi ani, acum doar in timpul liber colaborator

Link la postare

Fost maistru militar (aviatie), actualmente tehnician telecomunicatii la NXDATA si student in anul 4 la Inginerie Aerospatiala

Link la postare

Fost maistru militar (aviatie), actualmente tehnician telecomunicatii la NXDATA si student in anul 4 la Inginerie Aerospatiala

He he, care esti ma? :D Am terminat-o acu 10 ani cand era de 5 sezoane :P

Treci pe la INCAS intr-o zi sa ne cunoastem. Gasesti numarul meu la semnatura.

Link la postare

Sunt ferm convins ca o sa ne intalnim, intr-o buna zi!

Facultatea asta e ca si aia din cantecu' politehnicii :))

Link la postare

JOB UPDATE : operator mijloace tehnice aeroportuare (impingere/tractare aeronave, operare punti mobile imbarcare/debarcare pasageri si deszapezire).

fac asta de aproape un an si imi place foarte mult - este un job mai deosebit. :thumbup:

Link la postare

JOB UPDATE : operator mijloace tehnice aeroportuare (impingere/tractare aeronave, operare punti mobile imbarcare/debarcare pasageri si deszapezire).

fac asta de aproape un an si imi place foarte mult - este un job mai deosebit. :thumbup:

si destul de bine platit sau ma insel eu? (intreb din pura curiozitate)

Link la postare

si destul de bine platit sau ma insel eu? (intreb din pura curiozitate)

Nu chiar foarte bine (se poate mai bine avand in vedere responsabilitatile si riscurile), dar este bine (cel putin fata de salariile existente actual). Totusi conteaza foarte mult si alte aspecte : programul de lucru, mediul de lucru, siguranta locului de munca, etc...

Link la postare

Nu chiar foarte bine (se poate mai bine avand in vedere responsabilitatile si riscurile), dar este bine (cel putin fata de salariile existente actual). Totusi conteaza foarte mult si alte aspecte : programul de lucru, mediul de lucru, siguranta locului de munca, etc...

Sunt convins ca nu iti este usor. Eram doar curios, ca stiam ca asemenea job este foarte bine platit, tocmai pentru ca este greu. Ce gen de program este ca nu am habar?

Link la postare

Sunt convins ca nu iti este usor. Eram doar curios, ca stiam ca asemenea job este foarte bine platit, tocmai pentru ca este greu. Ce gen de program este ca nu am habar?

12/24 - 12/48

Link la postare

Astazi eu si Ice-man (sotul meu) am trecut examenul si am devenit ACU scrutineers, adica un fel de inspectori pentru moto de curse(Road racing: solo, sidecars, drag racing etc). Cand vin legitimatiile vom incepe sa activam pe circuitele din zona si nu numai.

HAPPY HAPPY JOY JOY

ACU-Main-Logo-300x222.jpg

Felicitari!

sef echipa imbunatatire procese conform nomenclatorului de pe la noi :stinker:

(manager business process re-engineering)

Link la postare

Agent recuperator al berilor nebaute la timp,expert in eliminarea aerului din sticle si apoi golirea lichidului bachic.Ha.Respect.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.