Mergi la conţinut
panterash

Ce meserii au motociclistii din romania ?

Recommended Posts

acu10.jpg

ce mi-a ajuns prin posta azi :yahoo:

am facut-o un pic blury si am sterg seria si niste date, lesne de inteles de ce :tongue:

nu, nu e falsa, asa arata poza la ambele legitimatii

?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Studenta la Stiinte Politice, SNSPA, viitoare politolog si cel mai probabil somera, dar daca raman la master mai am ceva sanse. Am uitat sa mentionez ca tipul asta imi e prof si incerc sa-l conving sa-mi coordoneze lucrarea de licenta pe teoria alegerii rationale. =))) :thumbup:=)))

hmm.. pai am grad de cercetator stiintific da nu-l folosesc :)) si in rest ma ocup cu predat de concepte fundamentale in stiinte politice, institutii politice si in principal teoria alegerii rationale la SNSPA platit cu ora ca sapatorii manuali :)) (adica n-am grad didactic .. predau in virtutea faptului ca imi fac doctoratul in teoria alegerii rationale la facultatea aia .. evident specializarea asta in alegere rationala nu se reflecta in alegerea de a-mi lua motor mare :))

De lucrat, voi lucra la vara (dupa sesiune) pentru a-mi strange bani de moto; sa vad cine m-ar angaja doar pt 3 luni, cel mult 4 :D dar nu m-am hotarat in ce domeniu sau ce anume as vrea sa fac.

Link la postare

Arheolog (preistorie si arheologie medievala, mai nou). Inca nu am facut bani din asta...nici macar pentru motor.

LE: poate ajung ministru la Cultura...ca Hasotti.

si cum e ? suntem urmasii romanilor sau ai dacilor pana la urma ? :) de ce parte a taberei esti ?

Link la postare

Sunt parasutist militar...Noi nu sarim la Clinceni, dar vreau sa trec pe aripa si o sa ma duc si pe la Clinceni...sper sa ii cunosc atunci! Sal!

Link la postare

mai nou"bataus de infractori" :boxing:

Vorbesti serios? si io sunt infractor. fac parte dintre aia care "fura" locurile de munca in Strainezia de la strainezii extrem de harnici :stinker:

La ora actuala,faiantar/gresier....sau cum s-o numi in Romania. orice tine de piatra,marmura,granit,portelan,gresie... inclusiv blaturi bucatarii,ghiuvete,seminee,si bineinteles----------->>>>>>>>>>>>morminte ..... :diablo:

Link la postare

Vorbesti serios? si io sunt infractor. fac parte dintre aia care "fura" locurile de munca in Strainezia de la strainezii extrem de harnici :stinker:

La ora actuala,faiantar/gresier....sau cum s-o numi in Romania. orice tine de piatra,marmura,granit,portelan,gresie... inclusiv blaturi bucatarii,ghiuvete,seminee,si bineinteles----------->>>>>>>>>>>>morminte ..... :diablo:

atata vreme cat nu este ilegal ceea ce faci si nu faci pe teritoriul tarii sansele sa ne intalnim sunt foarte mici.poate la vreo intrunire moto la o bere :drunk:chestia cu "bataus de infractori"era in spirit de gluma,avem legi in tara asta! :thumbsup:

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.