Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mac

scuter ADUC ORICE SCOOTER LA COMANDA

Recommended Posts

Aduc din Italia scootere la comanda, cu vama platita si acte in regula. In plus pot asigura transportul oriunde in tara.

Astept comenzile voastre.

0721441408, 0788897227, yahoo: maconfireblade

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

joi plec in italia.

cei care doresc sa le aduc ceva la comanda sunt rugati sa imi comunice in timp.

salutari.

Link la postare

salut,ma intereseaza un scuter de 200 cmc,250 cmc,sau chiar de 500 cmc...ce imi poti oferi,nu cu multi km la bord si la ce bani ??? astept rasp tau,multumesc...

Link la postare

Imi potzi spune shi mie pe la ce pretz poate ajunge o Gilera DNA de 50 sau de 125, sau un Runner la fel, de 50 sau de 125 nu neaparat noua, shi cat ar costa transportul pana la Valcea?

Link la postare

yo vreau un scuter cu motor d 125...d preferat honda,aprilia sau gilera runner...km kt m ar ajunge??nu conteaza anu d fabriktie...si chiar poti sa l aduci pana in vrancea??

Link la postare

Salut la ce pret aduci un sr din 2000,1999 sau 2001..dar cu vama paltita...:??? si daca accepti schimb +diferenta.....astept raspunsul tau MS Asfalt Uscat :scooter:

Link la postare

salut,

la ce pret ar ajunge o Aprilia SR50R Factory sau un Peugeot Jet Force,de fabricatie cat mai recenta?..adica am bani de unul nou,dar ma gandesc ca daca pentru unul de afara cu toate taxele platite,reducerea de pret fata de cel din magazin ar fi substantiala,nu cred ca mi-ar sta in gat.Multumesc in avans pentru sapuns,sunt sincer interesat. :Jumpy:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.