Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cmb 73

arhivat SUZUKI GSXR 600 2005 VANDUUUTTTT

Recommended Posts

Vand SUZUKI GSXR 600,an fabricatie 2005,3.250KM,stare impecabila,inmatriculat pe leasing pana in Sept.2006,achitat integral de catre mine,la terminarea leasing-ului nu mai este de achitat nici rate nici taxe vamale sau alte taxe.Pret: 7.800Euro usor negociabil.Mai am pentru el sistem complet de evacuare racing cu galerii din titan si final MICRON,pret:500Euro.Tel:0743/222.339.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate mobra mai am si nu vreau sa stau cu 2 motoare dar multumesc pentru oferta,mai vedem nu se stie niciodata,insa acum nu e de actualitate schimbul ci doar cu pesini.

Salut

Link la postare

:fool: Inca nu,dar speranta nu moare,adevarul ca la multi le-ar trebui motoare noi daca se poate la bani de nimic sau prefera sa isi ia jafuri din 95-98 dar care au pret de 2000-3500Euro atat isi permit.

Parerea mea este ca cel care va lua aceasta mobra va fii foarte incantat de ea.

Link la postare

pomana nu altceva.motor cu 3000km din 2005 la 7300E rar vezi,firmele care aduc din afara iti dau asa ceva cu 6000-8000km cica la 7700-7900E

si cine stie ce forja au mancat in timpul rodajului.daca aveam atatia bani nu stateam pe ganduri dar din pacate imi depaseste bugetul cu vreo 2500E :( .asta e,la mine are prioritate si echipamentul de calitate nu numai motocicleta

Link la postare
:fool: Inca nu,dar speranta nu moare,adevarul ca la multi le-ar trebui motoare noi daca se poate la bani de nimic sau prefera sa isi ia jafuri din 95-98 dar care au pret de 2000-3500Euro atat isi permit.

Parerea mea este ca cel care va lua aceasta mobra va fii foarte incantat de ea.

Link la postare

BUGETUL MEU ESTE DE 6500 EURO. DACA CREZI CA PUTEM AJUNGE LA O INTELEGERE DA-MI UN SEMN SI TE SUN PTR A STABILI O INTILNIRE.

S-A INCHEIAT LEASINGUL? AI INMATRICULAT-O PE NUMELE TAU?

Link la postare

Baieti va multumesc la toti pt complimente intr-adevar motorul este asa cum il vedeti si in poze bestial si merge la fel de aceea nu vreau sa imi bat joc de el vanzandu-l sub 7.300 euro in atatia bani imi sta mie nu castig pe el absolut nimic vreau doar sa-mi recuperez banii deoarece eu mi-am luat un zx12 si nu este usor de intretinut acest animal.

Eu va doresc multa sanatate si putere sa faceti euroi si sa-mi cumparati mobra. :thumbup1:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.