Mergi la conţinut

de vanzare?-chopper?


jasse_j

Recommended Posts

;) SAL.....CE SA ZIC :( ..DE ARATAT ARATA FF.BINE ......DAR....DAR..DACA AR PUTEA MOTORUL MAI MULT , AR FI O BIJUTERIE. :rolleyes: ..APROPZITO.....IN CE TARA ESTE FACUTA????? ASTEPT RASPUNS???...AU MAI AR FII CEVA...sunt FOARTE"SCUMPE" incredibil de "SCUMPE"...chinezariiiiii :D...si doar 85km/ora..SLAB rau de TOT B)
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) SAL.....CE SA ZIC :( ..DE ARATAT ARATA FF.BINE ......DAR....DAR..DACA AR PUTEA MOTORUL MAI MULT , AR FI O BIJUTERIE. :rolleyes: ..APROPZITO.....IN CE TARA ESTE FACUTA????? ASTEPT RASPUNS???...AU MAI AR FII CEVA...sunt FOARTE"SCUMPE" incredibil de "SCUMPE"...chinezariiiiii :D...si doar 85km/ora..SLAB rau de TOT  B)

cica in corea de sud?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am calarit una astazi si e o bashina chinezeasca, controale din plastic casant facut sa reziste pana iesi din magazin, vopseaua se duce cu unghia, acu' fara misto' o fi fost atinsa aia, dar..., pentru atatia bani, nu stiu frate, nu merita decat daca esti in 5-8.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Fratilor ,ascultati-ma ce va spun[vb lui mitica]ca aspect merge dar ca performanta nu e nici o diferenta intre bicicleta si motor......trompeta de motor ,scuze proprietarului

Pot sa-ti ofer 200euro si vreo daua palme ca ai indraznit sa le dai pe pro-bike :rolleyes:

Bafta la vanzare!!! B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor ,ascultati-ma ce va spun[vb lui mitica]ca aspect merge dar ca performanta nu e nici o diferenta intre bicicleta si motor......trompeta de motor ,scuze proprietarului

Pot sa-ti ofer 200euro si vreo daua palme ca ai indraznit sa le dai pe pro-bike :rolleyes:

Bafta la vanzare!!! B)

domnule adi... , eu nu am postat asa ceva de vanzare . daca ai observat bine anuntul era ceva de genul: de vanzare?..... daaaaaaaaaaa, adica eu am spus bine ce se intampla cu ele . nici prin cap nu mi-a trecut sa scot asa ceva la vanzare.. deci mai bine te rog afla intai despre ce e vorba si apoi scoate aia 200de euro si palmele alea vestite ale tale. deci te rog ai grija cum si pe cine jignesti . nu cred ca acest site e dedicat in speta celor care au chef de caterinca obosita si de glume nedefinite!!!! multumesc anticipat. caterinca la scara in fata blocului.... :wub:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- eu nu am postat asa ceva de vanzare .

- daca ai observat bine anuntul era ceva de genul: de vanzare?.....

- nici prin cap nu mi-a trecut sa scot asa ceva la vanzare...

Si totusi, ce cauta la rubrica vanzari???

Daca tot postezi aiurea, roaga un moderator sa-ti mute postul la locul lui, si nimeni nu-ti va da palme.

___________

Ride safe

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzele de rigoare ,nu trebuie sa te superi in halul asta

Daca ar fi doar parea mea as spune ca e caterinca la scara blocului dar e parea unui oras intreg si nu cred ca toti suntem cu probleme sau nu avem cu ce sa ne ocupam timpul

Eu iti doresc bafta in tot ce faci si dau si o bere sa-ti mai treaca supararea

Apopo..am avut asa ceva si nu am vb in necunostiinta de cauza

BAFTA!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
;) SAL.....CE SA ZIC :( ..DE ARATAT ARATA FF.BINE ......DAR....DAR..DACA AR PUTEA MOTORUL MAI MULT , AR FI O BIJUTERIE. :rolleyes: ..APROPZITO.....IN CE TARA ESTE FACUTA????? ASTEPT RASPUNS???...AU MAI AR FII CEVA...sunt FOARTE"SCUMPE" incredibil de "SCUMPE"...chinezariiiiii :D...si doar 85km/ora..SLAB rau de TOT  B)

Ce aspect?

Zici ca este pom de craciun.

<_<

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar ''fierul'' cu exceptia fetei comerciale nu prea are nimic iar topicul chiar asta cerea, sa-si spuna fiecare parerea deci daca nimeni nu jigneste pe nimeni totul este O.K.

Atentie numai la ...''si vreo daua palme''( nu de alta dar e gresit scris :lol: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Lasand la o parte aspectul de trotineta cu motor de cacat am si eu o intrebare: piese de schimb vand astia? (ma refer la accesorii) ca m-ar interesa farurile, bordul si ghidonul

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...