Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

yamahayzfr1

arhivat YAMAHA YZF R1--- 2003

Recommended Posts

Vand Yamaha R1 din 2003, 12.000 de km reali, stare f buna. Motocicleta o vand fara acte, adica pentru piese de schimb. Am chei la ea, am acte,eventual cumparatorul le poate vedea sa se asigure ca nu e furata.

Este in stare perfecta de functionare, are baterie noua de la Yamaha, a costat 170 de euro.

Este modelul cu motor pe injectie.

Eventual o dezmembrez, dar numai daca este cineva care vrea sa cumpere piese importante din ea, care sa valoreze peste 1000 de euro.

Pentru cei interesati contactati-ma pe mail, pentru ca nu vreau sa ma sune oricine care vrea sa cumpere un etrier sau o oglinda sau un semnal, etc.

Am uitat sa zic ca eventual accept si variante +/- diferente

post-7366-1153123439_thumb.jpg

post-7366-1153123439_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

am acte insa nu am decalaratia de vama, deja am avut probleme cu vama din cauza asta si de aceea nu o vand cu acte.

Daca s-ar fi putut inmatricula credeti ca o mai vindeam cu banii astia? motocicleta ca asta, inmatriculata in RO, face 8000 de euro.. asa ca nu are rost sa mai intrebati de acte.

MOTOCICLETA SE VINDE FARA ACTE.

pretul e negociabil.., Accept variante de moto sau auto +/- diferente

Link la postare

daca a fost radiata si ai actele italiene originale se poate face un nou tranzit si platesti vama ..exista solutii ..doar sa vrei sa le folosesti

Link la postare
sunt interesat dar nu vad nici un numar de telefon si nici pe messenger sau mail nu raspunzi.....

Link la postare
am acte insa nu am decalaratia de vama, deja am avut probleme cu vama din cauza asta si de aceea nu o vand cu acte.

Daca s-ar fi putut inmatricula credeti ca o mai vindeam cu banii astia? motocicleta ca asta, inmatriculata in RO, face 8000 de euro.. asa ca nu are rost sa mai intrebati de acte.

MOTOCICLETA SE VINDE FARA ACTE.

pretul e negociabil.., Accept variante de moto sau auto +/- diferente

Link la postare

Treaba sta probabil asa: S-a dat furata in Italia, s-a incasat casco. si apoi se vinde in RO si se mai incaseaza o suma oarecare. E mai bine oricum sa iei bani de 2 ori decat o data.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.