Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Bebe123

scuter Vand Aprilia Sr50 !

Recommended Posts

Vand Aprilia Sr50, an 1997, stare buna, motorul merge perfect, are 120 km/h in bord, prinde 85-90 km/h, are acte(talon) de italia, nu necesita permis, nu are vama platita !!! Pret 700 euro !!! ID mess - bebe_adrian2000

imag043np9.th.jpg

imag054ps8.th.jpg

imag050xe8.th.jpg

imag051fq4.th.jpg

imag052vb6.th.jpg

imag055cc3.th.jpg

imag056it5.th.jpg

imag057tn1.th.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

scump!!!cat mai lasi??stare e cam proasta...asa pare...spala-l si u...sa vada lumea bine cum sta treaba...ce e cu plasa aia pe sa?anyway...daca mai lasi 200vb pe mess:)da-mi pm

Link la postare

vezi ca necesita permis si trebuie si inmatriculat pe deasupra..

sunt curios cum il inmatriculezi daca nu are tranzitul facut, nici vama de vrei nu poti sa o platesti ..banuiesc ca nu stiai asta

Link la postare

LOOL !!! Parerea voastra, in primu rand e de 49cc in talon si nu trebuie inmatriculat, in al doilea rand nu conteaza ca e nespalat si plasa aia am puso eu sa se vada mai frumos..... Gabitzzz pt tine ca tii se pare scump ti-l dau gratis , ti-l si aduc acasa =)))

Link la postare

am avut si eu sr,cam ca al tau asa,tot acte de italia,si a durat ceva pana l`am dat,si eu zik sa mai lasi la pret daca vrei sa`l dai,daca ai observat tui de cand s`a auzit ca pe noul decret trebuiesc toate inmatriculate..nimeni nu mai este interesat de astea fara vama ..toti vor inmatriculate,cu acte ok..asta am observat eu,si cred ca si tu esti constient si d`aia il si dai..sal

Link la postare

Trebuie doar inmatriculat si nu iti trebuie permis.Aveti revista moto life nr 44 (parca) unde scrie ca nu trebuie permis doar inmatriculat (la faza putand fi pusa In miscare si cu ajutorul pedalelor este cu 2 intelesuri de fapt ar fi o posibilitate sa o pui in miscare cu ajutoru pedalelor)daca nu ma credeti cumparati motolife.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.