Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

florianC

arhivat MA VINDE, LUATI-MA

Recommended Posts

Ma da ca vrea boul chopper, are bani amu si nu mai are nevoie de mine. Cand nu a avut destui bani eram bun. :fuck: Ia-ma tu ca tot te uiti la mine si jur sa nu-ti creez probleme. Nu ma lasa al nimanui. =((

post-7445-1153406714_thumb.jpg

post-7445-1153406790_thumb.jpg

post-7445-1153406714_thumb.jpg

post-7445-1153406790_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Ma da ca vrea boul chopper, are bani amu si nu mai are nevoie de mine. Cand nu a avut destui bani eram bun. :fuck: Ia-ma tu ca tot te uiti la mine si jur sa nu-ti creez probleme. Nu ma lasa al nimanui. =((

Link la postare

mie cu al tau mi-ar fii rusine rau de tot... (Traulus) da cu asta din poza nu.. ca daca scria yamaha ybr(care e la fel) nu iti era rusine...da ce sa mai vb... cred ca ai viziera neagra sa nu te recunoasca lumea cu baraca ta.. :fuck::punk:

Link la postare
mie cu al tau mi-ar fii rusine rau de tot... (Traulus) da cu asta din poza nu.. ca daca scria yamaha ybr(care e la fel) nu iti era rusine...da ce sa mai vb... cred ca ai viziera neagra sa nu te recunoasca lumea cu baraca ta.. :fuck::punk:

Link la postare

adevaratii motociclisti ( cei nascuti si nu facuti doar ca se poarta si da bine la fete ) nu se jignesc intre ei si nu isi jignesc motoarele, indiferent cat de urate sau vechi sunt. Adevaratii apreciaza spiritul si dragostea fiecaruia pentru doua roti. Asa ca parvenitilor care dati din gura aiurea, luati-va dracu loganuri ca au casteofon si puteti asculta manele.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.