Mergi la conţinut

Kymco


b.i.k.e.r

Recommended Posts

Am vazut acum o oferta interesanta intr-un magazin.

Un scuter Kymco Agility 50 in rate pe 5 ani cu 1 euro /zi.

Cat de bun e scuterul?

Astept de la voi informatii, detalii despre motor, calitatea materialelor din care e facut etc.

Multumesc.

Pai..e un scuter de 1 euro. :) Nu se merita sa-ti iei fantome dintr-astea noi. Mai bine iti iti ceva de firma la SH.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei rate, mai bine intereseaza-te de modelul de 250 cc.

l-am vazut si arata bine. este si foarte confortabil nu numai pt. tine ci si pentru pasager....

http://www.euro-motor.ro/Kymco/skuter/xciting250.htm

varianta de 500 e super , da parca e cam prea scumpa...

http://www.euro-motor.ro/Kymco/skuter/xciting500.htm

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

nu mai vorbiti aiurea ca,Kimco e o marca buna,calitativa si ieftina,e adevarat nu se compara cu liderul incontestabil Piaggio,dar nici cu First-Bike-ul sau quingi......asa ca PT cine a deschis topicu---I-ati Kimco,sunt ieftine calitative,au garantie mare,puternice.....si multe alte calitati :blum:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bey andrey n a zis nimeni sa nu si ia....adik yo unu n am zis asta...am zis doar sa l ia cu banii jos!!!Si ink cva:au 49 de cmc....tie ti se par puternice? :thumbdown:

Fratilor firma se cheama Kwand Yang Motors si s-au lansat in 1998 cumparand licentelela motoare si componente de la Honda in plus finisajul este de nota 10 :banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bey andrey n a zis nimeni sa nu si ia....adik yo unu n am zis asta...am zis doar sa l ia cu banii jos!!!Si ink cva:au 49 de cmc....tie ti se par puternice? :thumbdown:

eu unu am avut o vespa de 49 in 2t si fugea 75..avea 90 pe bord...dar motoarele astea (Kymco)sunt mai puturoase deoarece sunt in 4t....deci nu prea se merita 49 cc 4t ca nu are fotza :blum: luati-va 49 in 2t si nu aveti treaba :jump:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai o firma de calitate , nu copie alte firme , inseamna ca firma KYMCO e fantoma......

pustiule esti praf,unele modele seamana cu honda deoarece au licenta honda,kymco este o firma cunoscuta in toata lumea cauta pe google si ai sa vezi :fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Avand in vedere ca este un topic pt informare am sa raspund si eu (Adica ca nu comentez in topicurile la oameni fara idee)

Dar Marka asta e Trompete(adica asta asa se numesc la mine 50cc si 125cc) Sunt relativ Foarte bune

Avand in vedere ca sunt in 4 timpi sunt un pica mai puturoase consumu de 50% mai mic ca la 2 timpi

Fond de zgomot reduss Dar viteza mai mica un pic A si ceva mai placut Dureaza mult pana se face praf cam pe la 100-150 de mii trebue segmentat la 2 timpi depide de segneti si de piston de la 20 de mii la 67 de mii

Nu este facut in italya ci este doar asamblat Motorizarea este ff buna Parerea mea mereita

APROPO totata lumea APRILIA yamaha ................etc Cati bani bagii in 2 timpi iti convine sa iti iei ceva mai rezistent POATE da arata mai bine DAR $$$$ sunt putini si limitatii asa ca stai la ceva rezistent

Poate ca ar fi mai bine 4 timpi la 50cc si la aprilia de ex aprilia ditech e un cazan infect costa 280 de euro sa il transformi in carburatie

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
:scooter: nu-mi plac scuterele astea .Sunt pe locul 2 in topul celor mai proaste scutere, locul itai fiind ocupat de "First-Bike" si pe 3 se afla Peugeot. KYMCO - am impresia ca sunt chinezesti la origine dar le asambleaza prin spania sau italia. Nu imi place cum merg . Se strica repede, foarte des chiar in perioada de garantie. Motoarele sunt copiate dupa modele japoneze (yamaha honda) dar calitatea materialelor e fuarte slaba.
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sincer eu zic sa faci imprumut la banca.....shi iti iei o gilera DNA(piagio).......k e super tare e km 1500 de E.....conteaza cum arata.....shi cu banii ashtia iti iei un super scuter........shi app e ff puturos trage greu.......asta e parerea mea........ :flex: ........bafta....shi sa te gandesti bine inainte sa iti iei ....... :beer:

asfalt uscat......

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...