Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

CAMY

vand Vand piese japoneze + motoare

Recommended Posts

Cumpar urgent accesorii motocicleta Kawasaki GPZ 500s (EX500) , in special parbriz, far, semnalizari fata, comenzi ghidon, cesuri bord, oglinzi retrovizoare etc. Daca aveti de vinzare va rog sa ma contactati pe mail la adresa colian@apropo.ro, sau pe mobil la 0744597093.

Va multumesc anticipat Cristi.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salut vecinu sile...........baga un ochi la fratele tau george la epoca de fier ,acum nu mai suntem patroni numai duminica ,avem firma mare si vorbim numai in euro nu ca pensionari in dolari, te,saluta frati tai george si robert bafta si multa sanatate si sa scapam de boschetarie :beer:

Link la postare

Ducati ala are cumva acceleratie cu 2 cabluri ca mi-ar trebui o comanda dreapta cu tot cu acceleratie?

Link la postare

mai este de actualitate mesajul?

a luat cineva legatura cu vanzatorul?

intreb astea pentru ca vad ca posesorul acestui anunt nu a mai intra pe acest forum de mai bine de 3 luni.

Link la postare

Mesg. este de actualitate........v-am lasat nr. de tel.!!!

-litlle_niky; am dat furca,roata de 1000F am doar farul

-DARK-RIDER-82 am roata de18 spate GPZ pt. fata am pe 16,17dublu disc

-Fenomen daca iti fac rost te sun

-razbescu m nu mai am motoare de GSX-R

-duudu nu am uitat :blink:

Link la postare

Salut. Ma intereseaza kit de lant (lant, pinion si foaie) pentru Yamaha SR 250. Sau daca se poate, numai foaia, ca aia e cam tocita...

Astept un raspuns pe mail la ambidextru@yahoo.com sau da beep la 0720 555 852 si te sun eu, daca ai kit de lant.

Link la postare

Salut,

Am mare nevoie de un motor de Kawasaki Ninja ZZR 250 (EX250) din 1990.

seria cred ca e EX250H000714

Am nevoie doar de motor sa nu intelegi toata motocicleta. Motor cu cutia de viteze si electromotor.

Daca mai gasesti tot pentru modelul asta si niste contacte, ca ale mele sunt busite (contactul principal, cel de la sa si cel de la rezervor), mecanismul de pe ghidon de la ambreiaj.

Din cate am inteles motorul este la fel cu cel de la EX 250, Eliminator 250, KLE 250, GPZ 250 (probabil acelasi an).

Fa-mi si mie un pret in principal pentru motor ca ala imi trebuie cat mai re[ede si cand mi-l poti trimite.

Am nevoie de raspuns pana Dumincia daca se poate pentru ca Luni trebuie sa anunt pe cineva daca imi trimite din Japonia sau nu, numai ca de acolo vine cam greu.

Ca de obicei, problema este URGENTA.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.