Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

CAMY

vand Vand piese japoneze + motoare

Recommended Posts

SALUT

DACA DUMNEAVOASTRA SUNTETI DOMNUL DIN BUC CARE M-A SUNAT LA 0723259513 ASTAZI 02 08 05 LA ORA 18 00 DE PE UN ZAPP CA ARE DE VANZARE O FURCA DE GSX 600F DIN 91 MAI SUNATI-MA O DATA CA V-AM PIERDUT NUMARUL TE TELEFON VA MULTUMESC.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Sal, am un CZ sport250 si m-ar interesa un bord cu tot cu contact cu cel putin 2poz.,un far daca se potrivesc la motorul meu in special cablul de kilometraj.

Merci.  ette_55yahoo.com sau 0744476593. :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>

sal caut shi un cimpoi de cz sport (cross) 250cc Tel:0720712069

Link la postare

sal , ma intereseaza un bord de minsk nou , cu tot cu contact , o maneta frana fata si o maneta ambreaj care sa mearga pe minsk , cablu de kilometraj si melc pt minsk , cablu frana fata cu camasha , cablu ambreaj cu camsha astept raspuns cu preteul total si daca poti sa aduci si in bucuresti ; pe adresa metallbyker@yahoo.com

Link la postare

salut, ma intereseaza si pe mine un capac de rezervor cu tot cu cheie si partea de jos a carenei care nu este in culoarea motocicletei(exact partea care acopera coatele de la esapatie), toate patru scarite,gemuletul din fata si un pret la fiecare te rog mai ales

multumesc si astept raspunsul tau

aaa motoru este un gsx600f din 98

Link la postare

sal am si eu nevoie de unele piese second hand pt o handa cbr 600 f3 din 96 PC 31

am nevoie de carena totala fara partile de la sa; far; radiator; bord

bad_fanys@yahoo.com Se poate pe messenger oricand bad_fanys

0723 543 350

va multumesc

Link la postare
Telescoape de Yamaha FZR 1000 an 95 la ce pret ?

<{POST_SNAPBACK}>

Cand ati vazut voi ultimul raspuns dat aci de CAMY? Obs. ca anuntul asta e mort de mult!

Link la postare

buna ...cami ..am si eu o intrebare ai cumva un buson de suzuki gsxr 600 dak da te rog frumos sa imi lasi si mie un msg pe adresa asta de mail ..ank_girl_cta@yahoo.com sa imi spui dak ma poti ajuta ...pup

Link la postare

am si eu un yamaha de 125......as avea nevoie de placute de frana pt ca sunt gata.....si nu mai pot circula

ai de vanzare?

Link la postare
Vand :rotzi,furci,schimbatoare viteza,manete frana,manete ambreaj,bobine,scaritze,oglinzi,borduri,rezervoare,bascule,amortizoare centrale, etc.

Vand motor de Ducati 750 S cu instalatzie shi evacuari.Cu proba.1200euro.

Vand motoare de Suzuki GSX R 600 shi de 750.

0724391050 :unsure:

salutare.ma intereseaza o bobina de inductie ducati energia pt un scuter suzuki.ai asa ceva?daca da intra pe idul meu:davidelu_ingineru ca sa vb!

Link la postare

Salut.Ma intereseaza o maneta de frana reglabila originala de Honda F3 daca ai,cat costa si daca poti sa pui o poza.Trimite Pm.Multumesc

Link la postare
Vand :rotzi,furci,schimbatoare viteza,manete frana,manete ambreaj,bobine,scaritze,oglinzi,borduri,rezervoare,bascule,amortizoare centrale, etc.

Vand motor de Ducati 750 S cu instalatzie shi evacuari.Cu proba.1200euro.

Vand motoare de Suzuki GSX R 600 shi de 750.

0724391050 :unsure:

sal am nevoie pt un gsx-r de 750 din 90 de pipele de cauciuc care fac legatura dintre carburatoare si motor pls nu conteaza pretu astept raspuns ms

Link la postare

salut

am nevoie pt un cbr 600 f3 de: furca, janta fata cu tot cu discurile de frana, radiator, oglinda stanga.

ce ai sau imi poti face rost si cat ma costa?

mersi

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.