Mergi la conţinut
  • 0
Autentifica-te  
ionutzcristian

service Unde gasesc un service bun de roti(moto)?

Întrebare

9 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

• 0

La Autozone langa McDonald's rock&roll de la Buzesti.

Preturi mai mici ca la SAMA.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
  • 0
La Autozone langa McDonald's rock&roll de la Buzesti.

Preturi mai mici ca la SAMA.

baiatul vrea sa indrepte roata , stiu eu , sunama 0723.160.559. Eu le indrept la toti la curse , arsa si lovita putin dar iese ceas (verificata cu comparatoare). Ce zic eu aici comfirma Masinuta.

Link la postare
  • 0

Ms pt raspunsuri! Intre timp am indreptat-o,dar am uitat sa scriu in topic!Am indreptat-o undeva pe Basarabia,la Diham(in spatele la service este un atelier)Sunt multumit de rezultat!Am dat 800.000/janta!

Acum am alta problema..............trebuie sa vopsesc jantele pentru ca a sarit vopseaua de la CALD!

As vrea sa le vopsesc electrostatic daca se poate!

Astept oferte(adresa,nr de tel,pret..)!

Bafta la toata lumea! :scooter:

Link la postare
  • 0

In afara de metoda ,,traditionala'' cu incalzitul si lovitul ,,un pic'',exista vreun utilaj specializat pt indreptat jante moto ? (roluire) :shok: Poate un nr de telefon ? :nea:

Link la postare
  • 0

de la un producator adevarat nu se poate achizitiona o masina de indreptat jante moto. de ce? e simplu: operatiune de indreptare a jantelor moto este strict interzisa in amjoritatea tarilor europene si nu numai. ca atare, producatorii de scule nu ofera utilaje ce deservesc o operatiune interzisa de producatori si autoritati. pe la noi, in curtea romaneasca sunt unele ateliere care indreapta jante, dar rare. cel de la diham e superok.

Link la postare
  • 0

Ok man!

Ui-te si nr lui de telefon 0723821589 Nu mai stiu cum il cheama ca eu trec in telefon ce face nu cum il cheama!:P

Bafta la reparatie!

Ps: A trecut o luna de la primul post!N-ai facut janta nici acum?!Sau nu este stramba rau si mergi cu ea asa?

Link la postare
  • 0
de la un producator adevarat nu se poate achizitiona o masina de indreptat jante moto. de ce? e simplu: operatiune de indreptare a jantelor moto este strict interzisa in amjoritatea tarilor europene si nu numai. ca atare, producatorii de scule nu ofera utilaje ce deservesc o operatiune interzisa de producatori si autoritati. pe la noi, in curtea romaneasca sunt unele ateliere care indreapta jante, dar rare. cel de la diham e superok.

Ba da,se pot achizitiona,am vazut in Austria si Ungaria,nu mai stiu ce marca,dar era misto totul era comandat digital,chiar si incalzirea partii deteriorate.Erau ateliere specializate care reparau jenti,aveau scule speciale pt jenti moto,ofereau si garantie.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.