Mergi la conţinut
Autentifica-te  
vl69faf

Super motor mi-am luat Yamaha YZF R1

Recommended Posts

frumos motor :D sa il pastrezi sanatos !

unde e facuta poza ? pe rebreanu ?

Eu sunt din Valcea si poza este facut langa un bar din valcea :beer:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

dupa modul cu ai scris bag de seama ca asta e primul tau motor si habar n-ai de ce e in stare la peste 150cp.daca e asa ai facut o prostie foarte foarte mare.Yamaha R1 este una din cele mai nervoase motociclete care cere ceva ani experienta.nu e recomandata nici macar o motocicleta de 600cc nici pt cei mai ''calculati'' incepatori,dar 1000cc.tot ce iti pot spune e ca cauti cat mai repede un service si sa ii tai din putere cat poti de mult(vreo 60-70CP sunt mai mult decat suficient si pt cei mai vitezomani incepatori) ca ai sanse ff mari sa nu apuci sfarsitul sezonului pe R1

Link la postare
dupa modul cu ai scris bag de seama ca asta e primul tau motor si habar n-ai de ce e in stare la peste 150cp.daca e asa ai facut o prostie foarte foarte mare.Yamaha R1 este una din cele mai nervoase motociclete care cere ceva ani experienta.nu e recomandata nici macar o motocicleta de 600cc nici pt cei mai ''calculati'' incepatori,dar 1000cc.tot ce iti pot spune e ca cauti cat mai repede un service si sa ii tai din putere cat poti de mult(vreo 60-70CP sunt mai mult decat suficient si pt cei mai vitezomani incepatori) ca ai sanse ff mari sa nu apuci sfarsitul sezonului pe R1

lasa p altii sa vb! ;)

ps : am vazut nr d tm si am crezut ca esti din timisoara ! si cum am facut facultatea acolo si am si lucrat ca agent comercial am vazuto toata si mi se parea cunoscuta strada :D

Link la postare

din cate stiu eu baiatu avea in r6 la vanzare pe net........nu stiu ce te bagi aiurea ...... :fuck:

Link la postare

Nu stiu daca u ai mers pe R1 2005 pana acum dar sa sti ca este mult mai usor de manevrat ca un R6 2002 .Eu spun de R6 pt ca am avut .Despre alte motociclete nu stiu sa ce sa zic.La R1 toata treaba e din gaz cum ii dai si daca esti calculat in ceea ce faci nu e problema.Si eu vreau sa stiu mai multe despre motor nu cum sa merg .Si apropo daca e sa se intample sa mori sau alceva se poate intampla si mergand pe jos sau cu bicicleta.Oricum toti mau cam speriat sa nu imi iau R1 dar parerea mea este alta despre aceasta motocicleta.Am spus mai sus R1 2005 pt ca cu r1 din an mai jos nu am mers si nu stiu daca se manevreaza mai bine sau e mai puternic.Dar o parere in plus de la alti nu strica niciodata :clapping: .Usor pe curbe :scooter:

lasa p altii sa vb! ;)

ps : am vazut nr d tm si am crezut ca esti din timisoara ! si cum am facut facultatea acolo si am si lucrat ca agent comercial am vazuto toata si mi se parea cunoscuta strada :D

Si u de unde esti ?? Frate nu stiu ce sa ma mai fac nu am cu cine sa ma plimb aici la valcea :shout::shout: .

Link la postare
e foarte bine atunci daca ai experienta pe moto,credeam ca ai luat permisul si ti-ai luat direct R1 ca sunt astfel de specimene pe aici.asfalt uscat :banana:

Nu frate am putina experientza ,nu multa ca strica :))) .Si tie asfalt uscat ;)

Link la postare

Tin sa precizez ca asta nu e o bomba!!! E pur si simplu "Little boy" de la Hiroshima!!! Designul e criminal iar rosul ala nu face decat sa iti creasca tensiunea in artere!!! Ai grija de ea si asa va avea si ea grija de tne!!!!! Asfalt uscat!!!!

Link la postare

frate, mie unu nu mi se pare atat d greu de mers q r1 si am 14 ani. am mers q motoru unui prieten. nu e greu. e chiar usor. c dak are 1000cc, tre sa stii sa fii obisnuit q ambreiaju. nul mai speriatzi.

Link la postare

hahaha ....si cum ai mers in linie dreapta ??asta stie orice fraier ....bagate un pic prin trafic si pe curbe cu nisip etc sa te vad atunci

Link la postare

Foarte frumos motor :D sa ai grija de el si el va avea de tine sa te duka la destinati ei bine depinde cum ajungi asta e partea a 2 a its a maniac :D Drum Uscat :beer:

Link la postare

E super motoru....ai grija de el....e printre cele mai puternice..... :thumbup: .........shi app e shi motorul meu preferat...... :beer:

Asfalt uscat!!!

Link la postare

kkt!

sa-ti dea dumnezeu sanatate ca minte n-ai...

Cine zice ca e ushor de mers pe 1000cmc sa se arunce de pe un pod pt ca lumea asta e prea simpla pt el.

In rest, pustiu de 14 ani care vrajea ca el a mers pe r1...--> poate pe tocuri ca sa atinga jos si impinsa ca sa simta bataia vantului. sanatate (mintala) si asfalt uscat. acum ca mi-am impartashit parerea - pe care am sa o sustin 4 ever , puteti sa-mi dati masaje cu injuraturi pe privat. in felul asta nu luati nici warn si pot sa va balacaresc si eu right back

buh-bye

Link la postare

Sa ai parte de ea.....si asfalt uscat.....aaaaaaaaaaaaaaa apropo..tre sa o uzi si tu ... da la cunoscuti cate un "cico" ca daca zic de bere imi sare lumea in cap......doar glumeam :D

Link la postare
Foarte frumos motor :D sa ai grija de el si el va avea de tine sa te duka la destinati ei bine depinde cum ajungi asta e partea a 2 a its a maniac :D Drum Uscat :beer:

Mersi pt cele spune.Nu am mai intrat de mult pe net si nu am mai scris nimic pe aici :D. Sa aveti grije de voi sa ne vedem cu bine la deschiderea sezonului :beer:

E super motoru....ai grija de el....e printre cele mai puternice..... :thumbup: .........shi app e shi motorul meu preferat...... :beer:

Asfalt uscat!!!

h3h3 da ai dreptate este foarte puternic deabia acum am inceput sa ma stiu cu el mai bine si sa-i dau si eu mai cu vana de barbat :jump: . U nu esti in Craiova ca acolo am vazut motorul si am niste prieteni care te-au laudat . Sau poate e doar o coincientza la mijloc :banana: .Eu cu prietenul meu care are la fel ca a mea vrem sa face barta de jos rosie :D:D,el e tot din craiova .Usor pe curbe ca a venit frigul :beer: Lasa ca imi zici u daca esti in craiova in urmatorul mesaj ;)

Sa ai parte de ea.....si asfalt uscat.....aaaaaaaaaaaaaaa apropo..tre sa o uzi si tu ... da la cunoscuti cate un "cico" ca daca zic de bere imi sare lumea in cap......doar glumeam :D

Am udato de cand am luato cu :beer::beer: .O sa o mai ud daca e nevoie tot cu :beer::beer::beer::beer:

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.