Mergi la conţinut

o noua emisiune moto


crashmx

  

30 membrii au votat

  1. 1. Doriti o noua emisiune moto?

    • Da
      29
    • Nu
      1


Recommended Posts

pentru moment nu am sa dau nume, insa o echipa s-a gandit la realizarea unei noi emisiuni moto deoarece grilele de programe ale posturilor tv duc lipsa de aceste emisiunui... "MotoMagia" este cam singura....

ei doresc sa afle parerile voastre.... deci:

Doriti sa existe o astfel de emisiune mult mai bine realizata si mult mai diversificata?

parerile si sugestiile voastre conteaza si vor fi luate in calcul.......

inca nu se poate vorbi inca de o structura exacta insa, printre altele, aceasta va contine:

prezentare de noi modele, drivetest-uri

interviuri cu Very Happy cine doreste...

se incearca promovarea unei campanii impotriva accidentelor moto...

concursuri....

pe viitor se va incerca transmiterea etapelor din campionatele interne de motociclism....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mi se pune la dispozitie niste ekipament si niste bani sa ma deplasez prin tara..cu sigurantza as face o emisiune mai buna decat aia :).as arata ce e cu adevarat pe strada la noi,nu drive-test de prin alpi si etc :).niste baieti care shtiu sa se ''joace'' cu motoarele,gen tin-tin,ca sunt destui in tara asta mare...si multe alte subiecte se pot aborda,dar nu are cine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt unul care urmaresc si as urmari em moto.......mai ales daca e o alternativa la cea de pe tvr2

care e super super scurta......si,se poate si mai bine........

concluzia:mult succes........nu s pe cineva care ar putea fi impotriva.......BAFTA!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

Intrebarea mi se pare a fi una retorica...

Poate tristanii sa nu-si doreasca ceva nou in peisajul emisiunilor MotoTv de la noi.

Asa ca sugestie... sunt subiecte garla: gen prezentarile MCN, how to (brake, repair, etc.) a motorcycle ..., stunt bike, RoSBK si WSBK - in Ro nu se pomeneste la tv de asa ceva (chiar daca au inventat o multime de canale sport GSP, DIGI, Sport.ro, etc.), incepatori, mentorat race, circuit profi in Romania, cluburi moto si membrii acestora, micutul Filimon (fara a face un caz OTV din asta), alegerea echipamentului si consumabilelor (cresterea nivelului de cultura moto nu prostitutie), competitiile de enduro, s.a.m.d.

SFAT: Evitati-l pe autointitulatul presedinte al "tuturor" motociclistilor din Romanaia ... si, Rusia mai nou! :biggrin:

Nu l-a ales/numit/pus nimeni pe baronul mincinos in aceasta pozitie.

Bafta

PS Poate ne spuneti cine sunteti si pe unde va situati in peisaj.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte buna ideea avand in vedere ca sunt si multi viitori motociclisti care nu prea stiu cu ce sa "mananca" motociclismul si poate care nu au sanse sa vada mai multe despre acest sport doar asa cate unu cu vitezana care trece in cateva secunde...Stiu ca exista net, youtube si alte site-uri dar parca tot mai frumos este la TV....

Cat despre emisiunea de pe TVR 2 mi-e unu imi place dar cum a mai zis cineva se termina al dracu de repede si mai are si multe reluari..

Bafta multa cu proiectujump.gifbeer.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...