Mergi la conţinut

PRO BIKER'S PARTY - SNAGOV PARC


NDR

Recommended Posts

hmm,sper sa fie mistoh intunirea/party-ul...cat despre gusturile muzicale(cu exceptia manelelor care nu sunt muzica...)nu cred ca are rost sa comentam, ca nu mai suntem in perioada liceului(pubertatii)-sau poate ca unii inca mai sunt- in care fiecare se considera mai "viteaz" cu genul lui de muzica.eu ascult rock 90% din timp dar nu m ar deranja si o mica schimbare facuta cu bun gust.abea astept intrunirea si sper la vreme buna,motoare frumoase si lume interesanta acolo...si ceva rock/house..a,da si multa bere :beer: asfalt uscat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

decat sa va certati asa nu mai va luati un mp3 cu casti asculta fiecare ce vrea si ne vedem de intrunire???asta va preocupa la o intrunire de motoare?????muzica???ati luat o razna????

Cam asa si e ! Pai noi incercam sa organizam o intrunire moto nu un concert. Iar despre genurile muzicale se poate discuta la nesfarsit pentru ca sunt convins ca ponderea roker-ilor printre motociclisti a scazut destul de mult . Oricum noi incercam sa impacam un numar cat mai mare de participanti :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor...interesant e totusi ca se intimpla.... e bine ca sint oameni care se chinuie sa organizeze ceva indiferent ce. Asa ca....io cred ca nu merita circoteli....si cred ca toti sintem de aceeasi "baricada" indiferent ce suna in casti.

Apropo....ati fost la Redbull Romaniacs? Mi-a placut. Cine are poze....si are are putin timp sa le puna poate le vedem si noi.... Sau sint puse pe aici pe forum si-s io cu capu?

Hai va salut

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Nedorind sa par carcotas sau al dreq, subiectul muzicii este important insa am o intrebare: exista posibilitatea aducerii unui ecran pentru a viziona cu totii acolo cursa si calificarile de GP de la Brno ("joaca" si R. Muresan in deplasare si oricum e interesant si fara romanashul nostru). Daca exista, cum putem contribui sau ajuta in acest sens.

Multumim anticipat oricum organizatorilor pentru efortul depus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoare inseamna Rock eu asa stiu si asa am crescut dar cum in Romania totul este pe invers uite ca apare si un Dj.Probabil ca peste vre-o inca 5 editii vor fi numai DJ si trupe dance.

Oricum trupele rock vor cinta cind se lasa intunericul ca sa aiba parte de lumini si atmosfera...ma refer la Quartz si Altar.I-mi pare rau ca nu sunt mai multe Vineri seara dar astea sunt posibilitatile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Nedorind sa par carcotas sau al dreq, subiectul muzicii este important insa am o intrebare: exista posibilitatea aducerii unui ecran pentru a viziona cu totii acolo cursa si calificarile de GP de la Brno ("joaca" si R. Muresan in deplasare si oricum e interesant si fara romanashul nostru). Daca exista, cum putem contribui sau ajuta in acest sens.

Multumim anticipat oricum organizatorilor pentru efortul depus.

Ecran este de 2x3 m(cca) dar nu-i proiector !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoare inseamna Rock
Bai roakere, nu toti motociclistii e satanisti ca tine :Jumpy: (IP sa nu uit)

Ecran este de 2x3 m(cca) dar nu-i proiector !
la dimensiunile de 3mX2m daca nu e proiector, nu poate fi decat un ecran LED (plasme nu sunt la dimensiunile astea)

Pt restu:

Altceva mai bun de facut nu aveti decat sa carcotiti aiurea despre muzica? E hotarat va fi mult rock si un DJ discutiile pe tema asta sunt degeaba.

Mai bine ati veni in ajutor cu alte idei si propuneri decat sa trancaniti in van.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am citit pe yahoo vremea intre 25 si 27 o sa fie buna cu temperaturi intre 28 si 29 grade si sanse de ploaie 10% .

:beer:

P.S. Carcotasii platesc intrare pentru ei, pentru motocicleta si platesc si camparea. :fuck:

P.S. 2 ...dupa care ii legam de un pom si le punem la urechi casti in care vor asculta numai manele! :banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A INNEBUNIT LUMEA...AM FOST AN DE AN LA SNAGOV SI A FOST SUPER DE FIECARE DATA...MAI PUTIN ANU TRECUT CIND AM PLECAT DE ACOLO CU UN GUST AMAR...IDEEA E CA ERA UN FESTIVAL REUSIT CU TOT CE II TREBUIA CU CONCURSURI REUSITE,CONCERTE ASEMENEA CU PARADE SUPERBE...SI BRUSC SA PUS LUMEA PE STRICACIUNI.ANU TRECUT UN FIASCO TOTAL NU STIU DACA A FOST "ORGANIZAT" DE CINEVA DA A FOST AIUREA,DREPT DOVADA REZULTATUL,IAR ANU ASTA O DAM IN DJ.SI ALTE MINUNI,POATE ADUCETI SI UN DANSATOR DE BREAKDANCE SAU POATE UN MIM? ORICUM IDEEA E CA ERA FOARTE BINE CUM ERA, DE CE A TREBUIT SA FACETI NISTE SCHIMBARI INUTILE NU STIU, DAR SINCER NU M-I SE PARE O IDEE BUNA...ORICUM O SA VIN DACA IMI PLACE RAMIN DACA NU PLEC LA MUNTE SAU ORIUNDE IN ALTA PARTE...SALUTARI,DRUM USCAT.SI VERDE PLIN

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ??gandeste-te ca nu ne place la toti rockul ....trebuie sa se simta bine toata lumea nu numai cativa

majoritatea covarsitoare e cu rock-ul...cel putin la intrunirile din tara...sincer,nu prea are ce cauta DJ-ul ala...cel mai bun si apropiat exemplu(probabil nu mai mult de 40 km distanta)intilnirea de la Ploiesti,un succes deplin....nu a existat nici un DJ....doar multe trupe de rock...zau asa...e pacat,lucrurile nu evolueaza pe panta aia buna....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaa... DJ la intilnire moto... baaaaa... :D

Si pt mine o intilnire adevarata inseamna rocku :punk::punk::punk:. Da ultima la care am fost in tara o fost Sibiu in 98'. Memorie faina .

Da mai am si memori de trupe bete cintind Zepelin in ungureste, :mega_shok: aprope ca manele ar fii fost mai bine [aprope da nu chiar :D ]

Cargo, ce mi-ar place sa pot sa vin si io, cred ca sa schimbat scena moto enorm.

Noroc ba si sa va chefuitzi si fara cearta asteas intilniri de mocioclisti nu MTV awards.

:beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intamplarea face sa-l cunosc foarte bine pe DJ Charlie, care este motociclist de ani buni (Honda XX). Poate subiectiv - sau nu - dar il vad integrat ideii de biker's party. In alta ordine de idei un DJ nu canta ci pune muzica; asta implica un grad mare de elasticitate in alegerea programului. Wait & see...

Pace voua!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20 de lei???? nu-i cam eftin?

sau sunt eu in urma timpurilor...

RON nu este egal cu LEI

Iar pt comentatori ce pot sa va spun este ca daca sunteti atenti sunt 6 trupe rock si vineri in spatiul liber este DJ CHARLIE. Nu inteleg care-i problema?! Oricum voi cei nemultumiti puteti sa va asociati intr-un club al rockerilor si sa va faceti o intrunire la care sa chemati Metallica, AC/DC, IRON MAIDEN si asa mai departe... :beach:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. E un bun inceput, sa facem zgomot organizat si sa spunem ca ne place viata in libertate.

2. Cand normalizeaza systemul romanesc preturile la moto ce sant cu 1/3 mai > ca'n restul lumii adevarate ?

3. Cand facem presiuni pe magari sa se poata conduce fara permis, orice la mai putin de 110 cm, ca'n restul Europie ce nu intra in noi ?

4. Cand invitam o trupa adevarata, pe un camp ca la Snagov : RED HOT CHILLY PEPPERS, TIMPURI NOI : http://neton.be/fender/ !? Sa fie berea pe masura lor, si totul e bine !!!

Christian, Suzuki VanVan, Paris

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare :beer:

Mai fratilor hai sa inchidem subiectul muzica :blahblah1: ......eu sunt mare ascultator de muzica rock :punk: dar nu ma deranjeaza daca o sa fie si un dj acolo cateva ore...tre sa tinem cont si de ceilalti confrati ai nostrii care au alte gusturi muzicale.

Ce conteaza cel mai mult este ca o sa fim ''o mare'' de motorete si multi frumosi si zapaciti motociclisti plin de viata si cu chef de distractie.

Eu o sa fiu acolo insotit de partenera de viata si impreuna cu tovarasii motoristi (si conservari amatori de spirit liber :P ) asa ca sa ne vedem cu bine.

Cat despre pret este mai mult decat ok....

:beer: v-am pupat parinteste

Keep safe

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...