Mergi la conţinut

am mai pierdut un coleg


stefy_2006

Recommended Posts

am auzit azi la stirile PRO TV ca un coleg de-al nostru a trecut de-a dreapta domnului,era cu o prietena,stie cineva ceva? DUMNEZEU SA-I IERTE :help:

ASTA CICA SA INTAMPLAT IN SIBIU ,ASEARA

Am vazut si eu la tv. tipul era cu prietena lui pe motor, fosta miss world romania 2003, a vrut sa depaseasca o masina insa s-a izbit cu o alta masina d p contrasens.

dumnezeu sa-i odihneasca in pace! condoleante familiior =((

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a fost cel mai bun prieten si nu a fost nici sinucidere si nici crima. a fost un accident despre care oricat se va vorbi nu imi va aduce cel mai bun prieten inapoi.

SEBI si SIMO au devenit ingeri mult prea devreme, erau doi tineri cu pofta de viata.

NU VA VOI UITA NICIODATA

post-989-1155836493_thumb.jpg

post-989-1155836590_thumb.jpg

post-989-1155836702_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa i ierte!!!Si pentru "americanu' "...impushca te frate si lasa ne in durerea noastra.....nu faci altceva dekt sa vorbesti aiurea!!!Oriunde postezi u tre sa postezi impotriva tuturor!!!Am mai zis in ultima noastra "cearta"k nu am nimic personal cu tine dar ejti aiurea :treaten: !!!Ink o data Dumnezeu sa i ierte!Doamne fereste-i pe toti de accidente!!! =((

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa i ierte!!!Si pentru "americanu' "...impushca te frate si lasa ne in durerea noastra.....nu faci altceva dekt sa vorbesti aiurea!!!Oriunde postezi u tre sa postezi impotriva tuturor!!!Am mai zis in ultima noastra "cearta"k nu am nimic personal cu tine dar ejti aiurea :treaten: !!!Ink o data Dumnezeu sa i ierte!Doamne fereste-i pe toti de accidente!!! =((

Asa e frate, pentru pripasitul ala obosit ar trebui facuta o sectiune speciala a forumului numita: Sick, old, leave him alone!!

Dumnezeu sa-i ierte pe cei doi copii, condoleante familiilor!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...