Mergi la conţinut
  • 0
Autentifica-te  
BATRANUF

VREAU MOTOCICLETA

Întrebare

nU MI-AU PLACUT NICIODATA MOTOCICLETELE SPORT, AS FI VRUT CEVA RETRO... ACUM AM 26 DE ANI, AM BANII MEI, LUCREZ IN TRANSPORTURI, LA O FIRMA DE TRANSPORT MARFA CU TIR DE 20 TO SI CULMEA, VREAU MOTOCILETA. DE 2 SAPTAMANI NU MAI POT SA DORM. MI-AR PLACE DNEPR SAU URAL..

MI-AU CAM TAIAT ELANUL BAIETII... CU PROBLEMELE CE POT APAREA. EU IS INGINER MECANIC DE PROFESIE, DECI MI-AM DAT SEMA ADE LE INCEPUT. SUNT NEAM DE MANIVEL SI FRATE CU PIULITA, ASA CA NU MA SPERII DE ASTA.

VREAU SI EU SFATURI SI IDEI DESPRE O MOTOCICLETA DE CEL PUTIN 500 CC

APROPO, AM CEVA BANI DEJA, VREO 20 DE MILIOANE SI... CINE STIE... MAI PUN CEVA

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

2 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

• 0

salut batranu fane! io, idem :cheers: mi s-a pus pata rau pe un motor acuma, desi visez la un chopper de cand ma stiu. oricum cre ca primu pas l-am facut :D am o casca nazi ruginita de care ma apuc saptamana viitoare.

Link la postare
  • 0

Salutare BATRANE FANE si eu sunt tot asa ca tine frate de suferinta prin vami. Parerea mea e sa mai pui un ban de-o parte mai fa cateva curse si ia un motor mai calumea ca ti-o place tie sa mesteresti la ea dar sa te lase cand ti-e lumea mai draga nu prea cred si mai ales sa vi din cursa si sa iesi si tu la o plimbare cu motoru si cand nu te astepti BUF sare bujia cade relantiu in baie si asa mai departe . M ulta bafta drumuri bune pe cate roti oi avea si sanatate maxima

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.