Mergi la conţinut

Cine ia anul asta GP-ul?


cbr-ica

Cine ia anul asta GP-ul?  

56 membrii au votat

  1. 1. Cine ia anul asta GP-ul?

    • - Rossi cu orice?
      42
    • - Gibernau cu Honda?
      6
    • - Biaggi cu Honda (caci cu altceva nu poate)?
      4
    • - Edwards?
      0
    • - Checa?
      0
    • - Altul?
      0
    • - Ducati?
      1
    • - Kawasaki?
      0
    • - Yamaha?
      2
    • - Honda?
      1


Recommended Posts

Parerea mea e ca Gibernau ia anul asta. Biaggi mi se pare prea slab in comparatie cu Gibernau si Rossi. Sa nu uitam ca Gibernau a alergat super anul trecut iar Rossi are boala de a merge juma de sezon prost si apoi super bine cand schimba motorul. Asa a facut si la 125 si la 250 si la 500

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca Gibernau ia anul asta. Biaggi mi se pare prea slab in comparatie cu Gibernau si Rossi. Sa nu uitam ca Gibernau a alergat super anul trecut iar Rossi are boala de a merge juma de sezon prost si apoi super bine cand schimba motorul. Asa a facut si la 125 si la 250 si la 500

Bre ce faci !!! Cum nu sunt atent vorbesti pe langa! Povesteste baietilor ce ai facut cu caloriferul si cum la ultima etapa l-ai aruncat pe geam. Poate aflam de ce Rossi a iesit la ultima etapa pe 4 si pe locul doi era o Yamaha... Ce zici?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre ce faci !!! Cum nu sunt atent vorbesti pe langa! Povesteste baietilor ce ai facut cu caloriferul si cum la ultima etapa l-ai aruncat pe geam. Poate aflam de ce Rossi a iesit la ultima etapa pe 4 si pe locul doi era o Yamaha... Ce zici?

Ce voi mai rade cand previziunile me le se vor adeveri.....A propos vrei un calorifer?? :lol::lol::lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare cum puteti sa aberati atat? numai visati ... normal ca Rossi castiga titlul nu vi se pare normal ... ce dreaq ... ma baietzi ma .... si cum adica nu are destui cai sub el??? mai intereseaza-te domnu .....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Oare cum puteti sa aberati atat? numai visati ... normal ca Rossi castiga titlul nu vi se pare normal ... ce dreaq ... ma baietzi ma .... si cum adica nu are destui cai sub el??? mai intereseaza-te domnu .....

<{POST_SNAPBACK}>

Sunt de aceeasi parere ..... Rossi are cu ce ..... Acuma nu avem ce face , s-a mutat la yamaha ;)

Dar nu uitati ca la linie este luat cel putin ultima data cand am vazut , in linie dreapta a fost luat :( dar foloseste tct-ciile de pilot si castiga mai mult in curbe ..... parerea mea ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.
  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...