Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

kitzimia

expirat vand motocicleta MINSK

Recommended Posts

e o motocicleta din '91 sau '92; din pacate nu e inmatriculata insa am inteles ca pentru cei care mai au vreuna nu e o problema; pretul e accesibil, mai ales ca am nevoie de bani; nu sunt un pasionat, asa ca nu stiu detalii; daca doreste cineva mai multe detalii o sa aflu; o sa pun si o poza sau kiar mai multe;

Ideea e ca nu are decat 4 km la bord. si nu pentru ca nu merge ci pentru ca nu a avut cine sa mearga cu ea. E adusa din Ucraina de bunicul meu prin 91 sau 92, nu mai stiu foarte sigur; e posibil si mai devreme...

Astept propuneri sau intrebari.

O zi buna!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

OK OK OK

se ia lumea de mine ca e mult; adica nu e nici o suparare; doar am zis ca nu stiu cum merg preturile si am mai vazut-o si pe cea postata de PIA

Asa ca ma retrag la un 7-8 mil si inca se mai negociaza

P.S:merci dragos so

Link la postare

Pai da; din pacate serios nu stiu nimic legat de capacitate cilindrica sau alte detalii... :(

Dar, in ceea ce priveste starea va spun ca nu a stat nicaieri decat in garaj, unde e si acum; am ajuns la tara si acolo am vazut ca este blocata de camioneta lu bunicu, adica nu am cum sa o scot de acolo pentru o poza doua....

Stiu ca sun a a taraganare, dar deh,...nu am ce face. Daca am zis ca o sa apara si poze or sa apara, dar mai e ceva...

e ciudata discutia asta la NV...stiu :(

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.