Mergi la conţinut

viteza asta


Recommended Posts

lasati viteza ma ca nu sunteti deloc mai smecheri daca aveti viteza , sa vedem atunci daca va mai place cand cadeti cu viteza si greblati asfaltu cu dintii :thumbdown:

nu poti da vina numai pe viteza... oricum ideea e sa fiti cu ochii-n patru pentru ca nimeni nu o sa fie atent si pentru voi... multi nu sunt atenti nici pt ei...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasati viteza ma ca nu sunteti deloc mai smecheri daca aveti viteza , sa vedem atunci daca va mai place cand cadeti cu viteza si greblati asfaltu cu dintii :thumbdown:

pleaca ma de aici ca ii zgarii vopseaua :fuck:=))=))=))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce naiba va osteniti sa raspundeti la niste putoi ordinari ca abia-si numara flocii in oglinda. ( Scuze pentru vocabular, dar sigur nu a-ti vrea sa auziti ce gandesc cu adevarat)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce naiba va osteniti sa raspundeti la niste putoi ordinari ca abia-si numara flocii in oglinda. ( Scuze pentru vocabular, dar sigur nu a-ti vrea sa auziti ce gandesc cu adevarat)

eh! ne mai egzersam si noi "bad language"!!!

de la mine doar... incepe cu "m" se termina cu "e" si are la mijloc "ui"... oare ce'o fi?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce naiba va osteniti sa raspundeti la niste putoi ordinari ca abia-si numara flocii in oglinda. ( Scuze pentru vocabular, dar sigur nu a-ti vrea sa auziti ce gandesc cu adevarat)

ai perfecta dreptate :jump::fuck::fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma refer la vitezomani dinastia prosti , care merg cu viteza prin oras...apropo , nu va pune nimeni sa raspundeti la mesaje , , andr3y ma cam enervezi de acum , pt ca te bagi in seama ca M*****L

sefulika dai ma drumu de aici :fuck: si eu sunt vitezoman si iti dau :fuck: asa ca besi dupa forumul asta...vezi ca esti asteptat pe forumul de biciclete :D www.4bike.ro -forum de biciclete :D te asteapta acolo :jump: sa schimbati cateva cuvinte....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sefulika dai ma drumu de aici :fuck: si eu sunt vitezoman si iti dau :fuck: asa ca besi dupa forumul asta...vezi ca esti asteptat pe forumul de biciclete :D www.4bike.ro -forum de biciclete :D te asteapta acolo :jump: sa schimbati cateva cuvinte....

marsh ma nepotule , sa dea domnu sa-ti rupi muia.....pe motor ca sa vezi si tu ce inseamna :fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck:

sefulika dai ma drumu de aici :fuck: si eu sunt vitezoman si iti dau :fuck: asa ca besi dupa forumul asta...vezi ca esti asteptat pe forumul de biciclete :D www.4bike.ro -forum de biciclete :D te asteapta acolo :jump: sa schimbati cateva cuvinte....

apropo , eu la 14 ani ai mei am un scuter de 50 cc.....cand tu la 14 ani te plimbai cu trotineta...acuma ai si tu un motor de 125 si te crezi regele soselelor...... :fuck: in continuare

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:yahoo: bv ariciule :D nu prea au citit regulile de forum :aggressive: aici dau dreptate la aman 2 si mie imi place viteza dar totusi exista o limita pe care nimeni nu poate sa o treaka deci poate fii si sfat si luat bine in considerare aveti grija toti :D hai sa ne auzim la :beer:
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...