Mergi la conţinut

Impresii Snagov


Baiazid

Recommended Posts

Deci ,,, am fost .. am ajuns .. am platit 150.000 lei ... si am intrat.

Impresii:

+ Taxa mica in comparatie cu Timisoara si Constanta

- Pacat de vreme ... dar Pro*bike nu are nici o vina

- Fara streaptease ... am inteles ca nu au mai venit fetele desi aveau contract

- Trebuia sa se dea cu rumegus sau nisip pe panta aceea (mi-am rupt maneta de frana acolo)

+ Muzica buna ... exceptie facand niste imbecili care au improvizat un streaptease masculin foarte scarbos.

- Preturi mari la bere si friptura

+ Concursurile au fost haioase

Cel mai mare minus al intalnirii: (ps organizatorii nu au vina pt acesta)

Era un Cielo care a bagat MANELE. Noaptea iarasi a dat un imbecil MANELE destul de tare.

Daca cei care au pus manele sunt de pe forum ... cititi aici:

ATI AVUT NOROC CA ERAM ADORMIT SI MI-A FOST LENE SA IES DIN CORT CA ...

A fost o intrunire ok dupa parerea mea. Nu sariti la gatul meu acu,... e doar o parere personala.

La concursul de baut bere am facut bascalie cu Demostene si am baut berea cat mai incet ca aveam 2 farfurii cu mici + mustar si paine.

Concursul de coniac - canoe a fost tare!

Demostene a sarit din caiac si a inotat pana la finish.

In rest super: ne-am facut pulbere de la o sticla de whisky, ... etc

Imi pare bine ca am facut cunostiinta cu Klaus si Mishu - Canishu.

Editat de Baiazid
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa se dea cu rumegus sau nisip pe panta aceea (mi-am rupt maneta de frana acolo)

adica ti-am rupt maneta de frana :P Pai zi tu, ce farmec mai avea fara namolul ala!!! Mie mi-a placut sincer sa fiu, era cazul sa prindem si-o intrunire fara soare... Ar fi fost prea banal!!

Apropo.. am mai vazut inca vreo 3 care si-au rupt manetele!!! :angry: Si asta doar ce-am prins eu!! Cred ca puteam sa organizam chiar un concurs pe tema asta! N-a existat intrunire la care sa cada motoarele in asa hal!!

Am descoperit cu ocazia asta o trupa beton.... adik B-ton! Suna tare bine. In rest show... si iara show...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ninja, stai cuminte sa nu te rupi  =))  =))  =))

- erai adormit

- erai 'ametit'

- erai obosit

- porti ochelari

Altfel, ii rupeai  :D

;)

Tre sa raspund la provocare :P

1. Adormit - corect

2. Ametit - incorect ... eram muci de beat

3. Obosit - corect

4. Port Okelari - incorect - se numeste placa video. Ce sa fac daca okii mei au zoom :blink: dar nu focuseaza?

:lol::lol::lol::lol::lol:

PS. Scuze pentru Hannibal ca in loc sa apas Quote am dat Edit si am scris postul acolo dar am corectat /// de aceea apare: Edit by Baiazid. Tre sa ma intelegi .. inca sunt adormit si am okelari :lol:

Editat de Baiazid
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost ok, noi am venit din Brasov 5 insi... cu stopul :D. Era sa lesin cand am vazut berea 30,000 (!!!), enorm dupa parerea mea. Noroc cu manelistii de la kiosku ala cu mici, ca ne-au dus cu barca pana in sat sa luam bere :D.

In rest.. super fain, dar.. prea putina lume, putine motoare :(

Concertele au fost cam tarziu dupa parerea mea, la Iris n-am mai rezistat de beat ce eram :P

Ma oftic numa ca nu m-am inscris si io la concursuri, am ajuns prea tarziu la inscrieri :( .

Numa bine.. si ne vedem la anu :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea mea a fost o intalnire reusita !!! Eu si prietenii meine-am distrat la greu mai ales pe noroiul ala cu motoretele de cross cand dadeam unii in altii cu noroi !!! Imi pare ffffff rau ca nu a mai fost striptease =(( !!! In rest distractie la greu si bautura pe masura !!! Sa fim sanatosi si sa ne vedem si la anu' !!! Bafta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in caz ca erai si tu printre aia cu crosuri ... sa stii ca nu toata lumea apreciaza distractia voastra ... pe mine unu' nu m-a deranjat absolut deloc dar ... tre sa ai grija si de semenul tau (oricat de naspa si de comunist ar suna faza asta)

asta daca mai vrem sa vorbim de unitate intre bikeri

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am venit sambata seara pasager pe Kawa lui Mielu' pe zeama aia nenorocita, dar chiar mi-a placut, pacat de ploaie. Am beut cu amicii, am cunoscut oameni cu care am tot vorbit pe forum dar nu stiam cat de betzivi sunt(em) :D, m-am trezit lemn duminica dimineata(kanci sac de dormit si izopren, noroc cu niste oameni cu inima mare care au adapostit un biet betziv, ca altfel dormeam sub cerul liber... rrr.

plusuri: organizare super ok, din cate am vazut, loc berechet de campare, si bine ales. oameni de treaba. cat am stat eu nu a iesit nici un scandal, concerte faine;

minusuri: bere (bautura) in general scumpa, dar micii erau ok (bine facuti si pret decent), dar cea mai naspa lipsa a fost de tzigari. si tot nu inteleg de ce la intruniri nu prea sunt tzigari. aaa, duminica dimineata NU AVEAI CE SA MANANCI. nicaieri acolo. decat la sosea, noroc cu sandwichurile pregatite din vreme.

dar per total, chiar mi-a placut, mai ales ca am venit si am plecat calare. indiferent de vreme. :D

P.S. cand ati ajuns in bucuresti de ce nu ati mai dat pe la Arc? ca nu mai aveam cui sa cerem tzigari :) :) :) . erati prea obositi?

well, felicitari pro_bike pt organizare, nimic de reprosat voua, pacat cu vremea asta... dar tot ne-am simtit bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie si lui tzantzaru nu ne-a prea placut comandorul hoisan... oricat de bine ar suna ma deranjeaza extremismul de genul asta.

Un mic-mare concurs de rateuri pana cand a intrat supapa in piston. Se pare ca pana si ea s-a suparat!!!....

post-32-1093886566_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare bine ca am facut cunostiinta cu Klaus si Mishu - Canishu.

Si mie imi pare bine (ca nu stiu ce ma faceam fara ambreiaj)!!!

Apopo: la 77 km de Pitesti mi s-a retezat ambielajul de pe partea cu aprinderea exact de la rotor.........

Deci ma urmarit ghinionul.....

Sau de vina a fost Klaus, care mi-a purtat ghinion!!!!!

Inca o data multumiri Roadhogs!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu unu m-am distrat super .... adica vreau sa zic.... PERFECT *lemon

felicitari organizatorilor ca nu au cedat nervos... precum multi altii care nu au stat sa se inamoleasca ca porcii... adica ca noi....

am ajuns eu la concluzia ca nu tre sa fii prea sanatos sa te duci cu motoru' si sa stai intr-o padure la mama dreq trei zile sa te ploua in continuu... si sa te mozoleshti de noroi pana-n gat... si sa mai zici ca te-ai simtit si bine...

concluzie> ieftineste Doamne beutura...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am venit singur din ARAD de data asta si cu toata ploaia ce a fost mi s-a parut cea mai ok intalnire de la Bucuresti de pana acum.

Ce nu mi s-a parut ok:un singur loc de unde puteai sa iti iei ceva de papa;un singur loc de unde puteai sa iti iei ceva de baut;dusuri fara robinetii{noroc cu lacull}si cea mai naspa duminica dimineata nu aveai de unde sa bei nici macar o cafea.

P.S. va placut trupa B-TON?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

continuarea...

Ura.... uite dovada ca am trecut si io pe acolo <:-P<:-P<:-P

Intr-adevar, vremea a fost nasoala, dar ne-am simtit bine desi io am fost dintre cei

multi altii care nu au stat sa se inamoleasca ca porcii...
:D:D:D

Data viitoare va fi mai bine

Mie mi-a placut la nebunie parada. E prima la care am luat parte si mi s-a parut OAU!!!!

Nu a plouat exact cat timp a tinut parada si asta a fost beton.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...