Mergi la conţinut

New bike in town


Recommended Posts

Foarte multe modificari, cam prea multe pentru mine :P , dar dau bine la terasa. Nasol ca nu mai are vitezometru analogic si nu mai poate lumea sa vada cat baga...

AAA, tuturor incuiatilor comunisti care au sunat la politie sau care nu au avut altceva de facut decat sa scrie in ziare de monstrul verde care va teroriza cu prezenta, va dedic noua mea evacuare Micron.

In rest sunt fericit :yahoo:

post-650-1157057860_thumb.jpg

post-650-1157137310_thumb.jpg

post-650-1157137434_thumb.jpg

post-650-1159741552_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos este prea putin spus pentru acest motor!Sa il stapanesti sanatos!Teroarea neagra?Cred ca mai repede candidezi la GHOSTRIDER local!Este model serie limitata,nu?Sau la comanda!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa zic ...s o stapanewsti sanatos!Si pentru furca aia care curge...da i niste aspirina ca i trece :D Asfalt uscat :beer:

10x to all. Furca nu mai curge, s-a remediat.

"Frumos este prea putin spus pentru acest motor!Sa il stapanesti sanatos!Teroarea neagra?Cred ca mai repede candidezi la GHOSTRIDER local!Este model serie limitata,nu?Sau la comanda!"

Mai ales ca acum am si viziera fumurie :pilot: .Este in lucru o schimbare de denumire.

Mobra are toate piesele schimbate de fostul owner :jump:

post-650-1158622159_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

uite aproape la fel sunt si eu ...am permis din 2004 si pana acum nu am reusit sa imi iau ceva....insa sper ca anul acesta sa vina si la mine MOSU cu ceva.....ca din cate am vazut eu cam toata lumea a schimbat motoarele acum la saf de sezon.....oricum bafta si fara incidente...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
uite aproape la fel sunt si eu ...am permis din 2004 si pana acum nu am reusit sa imi iau ceva....insa sper ca anul acesta sa vina si la mine MOSU cu ceva.....ca din cate am vazut eu cam toata lumea a schimbat motoarele acum la saf de sezon.....oricum bafta si fara incidente...

Ms frumos, mosul este la dealer!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...