Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Shreck

Dar....motoreta mea de ce sa nu apara aici ?!

Recommended Posts

poate ca pentru unii li se pare o roaba motocicleta mea...dar mie imi place si sunt mandru de ea...

este un GSX-R de 600 din 2000.....

frumoasa :beer:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

suzuki gsxr roaba ???teai lovit in cap recent :chair: nu conteaza daca este de 600 este ff buna ba chiar prea buna uitate si u cum arata si ce bine este intretzinuta..bafta cu ea si fara incidente....Asfalt Uscat. :scooter:

Link la postare

Foarte frumos motoru'. La treaba cu roaba cred k ai facut un pic de exces de modestie. Mi-ar placea si mie o "roaba" ca a ta, dar deocamdata tre' sa ma multumesc cu ce am si ii multumesc lui Dumnezeu ca am si atat. La fel ar trebui sa faci si tu. :beer:

Link la postare

cine zice asa e rautacios si inseamna ca nu stie ce inseamna sa muncesti pentru lucrul pe care ti-l doresti asa mult, ca si ceilalti forumisti care ti-au urat bineturi si eu sunt de parere ca motoreta ta arata bine, deci sa o calaresti sanatos si fara incidente

:beer:

Link la postare

Vorba altor motoristi de mai sus tare as vrea sa-i vad si eu pe aia care zic ca GSX R 600 este o roaba Poate cei care iubesc choper-ul dar cred ca nici aia

Link la postare
Vorba altor motoristi de mai sus tare as vrea sa-i vad si eu pe aia care zic ca GSX R 600 este o roaba Poate cei care iubesc choper-ul dar cred ca nici aia

merci mult.....era vb de niste prieteni cu R1... :))

o sa incerc sa pun niste poze mai noi...

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.