Mergi la conţinut

Si-o fii luat Vladisto carnetul?


dami3n

Credeti ca si-a luat Vladisto carnetul ?  

53 membrii au votat

  1. 1. Acesta sa fie motivul disparitiei ?

    • Da
      5
    • Nu
      7
    • Cred ca este dependent de lapte Covalact si nu mai are bani de net
      11
    • Cred ca este in spital ca urmare a unei supradoze de proteine din zer
      14
    • Adi patronu a dat faliment din cauza lui si l-a omorat cu o cheie franceza
      16


Recommended Posts

Dumnezeul iti da , dar nu iti baga in sac. E mai usor sa gasesti vinovati pentru ceea ce se intanpla cu tine in loc sa recunosti ca ti-ai bagat picioarele de la inceput.

Parerea mea este ca ar trebui sa renunti la a cauta vinovati si ca ar cam trebui sa te apuci de invatat. Daca altii pot si tu poti.

Apropo...ma surprinzi....rareori am intalnit sportivi de performanta care sa renunte usor...de regula sportivii spun " mor , da mor cu voi de gat !" ...si merg inainte pana cad jos ! tu renunti numai ca ai pierdut o data !?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Reteta succesului(garantat 500%):

Maine la ora 08.00 baga 4 naposime si 1 deca, bagi sala laser: le completezi chestionarele la toti din sala si cate cap in gura la necredinciosii de agenti, la ora 12.00(ca timpul de injumatatire la napo ii mic) mai bagi 4-8(ramane la latitudinea ta) napo si o juma de vodka si bagi un poligon crancen:incalzire 20x4 genoflexiuni cu motorul de scoala in carca, urmeaza poligonu':mers serpuit no-hands(pe ghidon), 30 000 opturi pe stanga si la fel pe dreapta iesire pe dunga cu min 90 km/h, tinta finala - calcat examinatoru'.

Oras -nu mai e cazul ca ai distrus inamicu'.

ADMIS - peste o saptamana te prezinti dupa plastic.

PS:Eu asa as face.... sau am facut?Nu mai tin minte ca era in alt mileniu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a picat sala cu 18 puncte :(

Vladisto te rog sa te gandesti serios la statutul de pasager pe moto. poate ca e mai intelept sa accepti aceasta stare de fapt.

pana la urma o sa ai o sclipire si o sa reusesti sa iei permisul, dar ce faci in trafic daca nu iti mai aduci aminte ce inseamna indicatorul "STOP" ?

noua ne esti drag si asa si pun pariu ca sunt aici o groaza de fete care ar vrea sa te plimbe. eu stiu cel putin una... o cheama kimmie blu pe forum ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vladone, aici in fata tuturor ma ofer sa te meditez, god damn it!

eu cu pretender.. si cu cine mai vrea, o sa vin inarmata cu diverse obiecte (mashinutze etc) ca sa-ti explic cum sta treaba cu traficu etc. e suuuper simplu. (asta avand in vedere ca am invatat toata cartea twice! 1 data pt b, si o data pt a)

so.. in weekend.. ne vedem la cafenea or something si iti aratam cum e cu mersu pe o roata care este contraventie, cu taximetristii care nu cedeaza prioritatea - in care poti sa intrii daca te simti bazat :)) , cu schimbarea directiilor de mers cu semnal si atunci cand croshetezi etc. :)

ashtept raspuns.

ps: da cand mai dai tu exam? de mosh craciun? vladone.. vladone...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma pune si pe mine cineva la curent cu "foiletonul" intitulat Vladisto? (pe scurt, in 2-3 cuvinte) . Ca din cate am vazut a fost discutat si rasdiscutat acest subiect pe forum, si chiar nu am nervi sa stau sa le citesc pe toate.

e pacat sa nu incepi a lectura de la radacini pe maestrul Vladisto. cultura ta generala va suferi un reviriment bazat pe dextroza si proteine din zer. sa vezi ce ti se umfla circumvolutziunile :D

nu stiu cine ar putea sa iti explice fenomenul Vladisto in doar doua, trei cuvinte. asha ca pune mana si citeste si p`orma te primim in fan clubul `Vladisto si templierii` :yahoo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am picat şi pe 22.11 la limită, după cele verificate, cu toate că de data aceasta chiar că nu văd unde ar fi putut fi al cincilea răspuns greşit, mai mult de patru întrebări nu aveam cum să greşesc, chiar verificat cu cartea galbenă, rezultatul dat de ei fiind, culmea, de 18 din 26! :photo: Mai mult decât dubios! :ninja:

P.S. M-a testat Florin Maţ de Oaie, posesor de Kawasaki GPZ 500 S, negru, la primul chestionar am făcut 24 din 26, la al doilea 25 din 26, la al treilea, dar care conţinea multe întrebări din contravenţii, infracţiuni şi primul ajutor, 22 din 26, iar la al patrulea, cu acelaşi conţinut ca cel anterior, 19 din 26, însă în condiţii de citit bancuri de Adi Aducătorul de Ploaie, de pe net, cu voce tare şi hohote de râs :Jumpy: , ultimile două chestionare atipice fiind concepute de Florin Maţ de Oaie :rtfm: !

P.P.S. Oricum, ca de obicei, mor de râs cu aceste examene date de sticleţi =)) , dar la faţa locului arăt serios şi afectat rău de tot :ranting: , că aşa e mai interesant, şi mai ales, dă bine, că eşti în rândul lumii! :focus:

Dumnezeul iti da , dar nu iti baga in sac. E mai usor sa gasesti vinovati pentru ceea ce se intanpla cu tine in loc sa recunosti ca ti-ai bagat picioarele de la inceput.

Parerea mea este ca ar trebui sa renunti la a cauta vinovati si ca ar cam trebui sa te apuci de invatat. Daca altii pot si tu poti.

Apropo...ma surprinzi....rareori am intalnit sportivi de performanta care sa renunte usor...de regula sportivii spun " mor , da mor cu voi de gat !" ...si merg inainte pana cad jos ! tu renunti numai ca ai pierdut o data !?

Cine a spus că renunţ? :search: Dar nici nu mă omor chiar aşa cu tocitul :read: , nici chiar în halul ăsta de încrâncenat :treaten: nu sunt, să-mi ameninţ creierii cu pumnul şi să-i zdrobesc cu memoratul! Nu zic că aşa nu se ia din prima, dar nu am obsesia aşa de mare! :mega_shok: Până la urmă fii liniştit că o să iau A-ul. :beer: Nu sunt la fel de motivat ca la un concurs (din păcate, nu zic nu), deoarece mă influenţează (o idee doar, dar de ajuns) accidentele cu protagonişti motocilişti, adevărul fiind că în conservă (în al II-lea Război Mondial la avioanele britanice antitanc Hurricane, cu tunuri de bord de 40 mm, li se spunea pe deplin meritat, desfăcătoare de conserve), nu este ca pe cal de fier, dacă dă un ucigaş cu conservă, peste tine!... :shok: Asta nu înseamnă că voi renunţa! :punk:

e pacat sa nu incepi a lectura de la radacini pe maestrul Vladisto. cultura ta generala va suferi un reviriment bazat pe dextroza si proteine din zer. sa vezi ce ti se umfla circumvolutziunile :D

nu stiu cine ar putea sa iti explice fenomenul Vladisto in doar doua, trei cuvinte. asha ca pune mana si citeste si p`orma te primim in fan clubul `Vladisto si templierii` :yahoo:

Iată sfatul unui adevărat degustător de vinuri spirituale! :beach:

Ma pune si pe mine cineva la curent cu "foiletonul" intitulat Vladisto? (pe scurt, in 2-3 cuvinte) . Ca din cate am vazut a fost discutat si rasdiscutat acest subiect pe forum, si chiar nu am nervi sa stau sa le citesc pe toate.

Curaj, Giovannotti, că vei fi primit în Fan Clubul "Vladisto şi Templierii", nefiind mai mare răsplată, precum în Evul Mediu nu era mai mare răsplată decât să fii primit cavaler în garda unui rege! Te vei bine-dispune, iar râsul de calitate (cel care te face să cazi pe jos şi să faci febră musculară la abdominali, dezvoltându-i în paralel cu subţierea taliei) =)) lungeşte viaţa, aşa după cum se ştie, ceea ce nu-i deloc de lepădat! :punk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

râsul de calitate (cel care te face să cazi pe jos şi să faci febră musculară la abdominali, dezvoltându-i în paralel cu subţierea taliei) =)) lungeşte viaţa, aşa după cum se ştie, ceea ce nu-i deloc de lepădat! :punk:

tocmai am mai subtiat talia un pic, in cazul asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am picat şi pe 22.11 la limită, după cele verificate, cu toate că de data aceasta chiar că nu văd unde ar fi putut fi al cincilea răspuns greşit, mai mult de patru întrebări nu aveam cum să greşesc, chiar verificat cu cartea galbenă, rezultatul dat de ei fiind, culmea, de 18 din 26! :photo: Mai mult decât dubios! :ninja:

E o conspiratie impotriva ta...

PS.

Prima oara am scris constipatie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vladone...dupa cum am citit eu rezultatele chestionarelor facute de domnul ala..."Mat de Oaie"...ai inceput de la 25 de puncte....si in scadere. Iar la examen....in continuare scadere. Nu era mai bine daca te opreai de facut chestionare cand ai scos 23 puncte?...poate strans din buci cu sticletele de fata scoteai un 22 nenorocite de puncte?Logic vorbind... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...