Mergi la conţinut
dami3n

Si-o fii luat Vladisto carnetul?

Credeti ca si-a luat Vladisto carnetul ?  

53 membrii au votat

1. 1. Acesta sa fie motivul disparitiei ?

• Da
      5
    • Nu
      7
    • Cred ca este dependent de lapte Covalact si nu mai are bani de net
      11
    • Cred ca este in spital ca urmare a unei supradoze de proteine din zer
      14
    • Adi patronu a dat faliment din cauza lui si l-a omorat cu o cheie franceza
      16

Recommended Posts

multumesc pentru aceasta apreciere. e de doua ori mai pretioasa cand vine din partea ta... :fuck:

mult succes la urmatoarea tentativa... dar pentru binele tau incearca sa iti schimbi aceasta pasiune. poate ca e mai sigur cu 311, 104, metrorex

Si ce, tie ti-e frica de moarte? Din pacate n-a scapat nimeni de ea, nici chiar cei mai experimentati piloti. Tu de ce nu renunti, huh? :beach:

Las'ca le-arati tu data viitoare...

Beton mottoul! Esti tare! :jump:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Si ce, tie ti-e frica de moarte? Din pacate n-a scapat nimeni de ea, nici chiar cei mai experimentati piloti. Tu de ce nu renunti, huh? :beach:

Beton mottoul! Esti tare! :jump:

daca ti-as spune ca nu imi e frica, m-ai crede ? probabil ca da. dar multi de aici m-ar suspecta de dementa.

ei bine imi este frica de moarte! asta ma face sa nu bag manutza pana la cot in gaz! :punk: totusi reusesc ca atunci cand sunt pe motor sa nu fac pipilica in pantalonu` de cordura. nu de alta da prin aia nu trece apa si cand as ajunge acas` si as executa procedura de dezbracare s-ar uda covorashu pe o raza de 2 m. :Jumpy:

esti totusi prea sumbru. adicatelea spui matale ca acu` daca mi-am luat motoreta trebuie sa imi cumpar si niste scanduri de tron ?

nu renunt pentru ca imi place al dracului de mult tot ce inseamna motorete si pentru ca am convingerea ca pot sa pilotez de asa natura incat sa raman cat mai mult pe aici.

Link la postare

Vladimir .... eu zic data viitoare sa te duci imbracat a la Flamingo Boys cu muschiu flexat si plin energie naturala trasa din proteine zeroase, uns bine cu ulei si sa vezi daca se mai uita politistu la tine cand esti in poligon .

Sau ia-l un pic de-o parte si spune-i partea cu sanatatea morala .... iar saracul care te examineaza in mod sigur e si el motociclist , toarna-i si povestea cu Fane Babanu , Gigi Soferu si restu' de pitici , in mod sigur o sa aprecieze faptul ca un confrate ii spune unde sa isi repare motocicleta si sa isi ia si lapte Covalact in acelasi timp .

PS - multa bafta data viitoare , dar daca vezi ca nu esti facut pentru asta - da-o in mm ca ai un copil acasa si nu iti permiti sa scapi in trafic pentru a vedea daca poti sau nu sa supravietuiesti

PPS - .... exerseaza si tu 8-uri pe acasa daca nu ai timp de poligoane

Link la postare
Eu zic ca a fost conspiratie. Politistii citeau forumul si de aia l-au picat.

Mai rau, poate ca politistii sunt chiar moderatorii si adminii de pe forum, care se fac ca nu vad rezultatul poll-ului.

Pe de alta parte, sa ne bucuram, vom mai sta cu sufletul la gura din nou, la o noua tentativa a eroului nostru. Si daca aul trecut nu s-a putut, si dac anul asta nu se poate, si daca la anul nu se va putea, nu disperam, ca mai e mult pana la pensie.

Spor

Link la postare

Daca pica la sala, treca-mearga (putea sa spuna ca nu a sesizat ca e test grila) =))

Dar sa pici la traseu, care practic e o formalitate, e grav rau.

vladisto LASA-TE de motoretism si...

ESTI O VARZA CARE A PICAT TRASEUL. :chair:

Link la postare
se intampla schimbari http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...ew&ID=19302

gata puisor,te-ai saturat de ea ? :taunt:

pozele sunt facute in curte la Gabi Ciment ? Sa stii ca gentuta aia puza in continuarea aripii fata e ft tare frate

probabil ca mobra asta de 750 pe care si-a inceput aventura de cavaler nu ii mai aduce satisfactii. Vladisto vrea ceva mai mare... zice el ca e dispus sa schimbe cu intruder de 800.

perfect logic... omu` s-a perfectionat si acum vrea sa treaca la ceva mai serios.

succes Vladisto... :beer:

PS

acum pe bune... de ce vrei sa o schimbi ? mie asa de tare imi place saua aia albastra... ti-ar fi stat super... si pun pariu ca toate gagicile s-ar fi gandit la tine ca la un cavaler in armura de cavaler teuton, cu spada de templier si crucea de malta pe piept... Doamne ce desfatare!

Cinste si Onoare

Link la postare

Voi va distrati si omu nostru se straduie sa bata recorduri: proprietar al unui cat mai mare numar de motoare, fara carnet. Deocamdata doar doua, dar cum treaba cu carnetul se poate amana... Laudabil.

Link la postare

Da-o dracu ma .. pana si EU mi-am luat cranetul din prima .. care eu sunt dezastru ambulant. Eu zic a doua oara nici sa nu mai incerce.

Link la postare

Bai nene si eu am picat, chiar de mai multe ori in aceeasi zi, pe coclauri, prin padure, dar permisul l-am luat din prima !!! =)) =)) =))

Cavalere sa stii ca ne-ai dezamagit profund !!! Sa te faci de ras in halul asta la un traseu de kkt la care am vazut gagici pline de emotii facand-ul in mai putin de 2 min !!! Hai sa fim seriosi, cum ti-am mai spus in nenumarate randuri iti dedic "Shoot Yourself" !!!

PS: ce rau imi pare ca nu am fost acolo sa te vad sa ma cracanez (si mai mult) de ras !!! =)) =)) =)) Bafta data viit :fuck:=)) !!!

Link la postare

hai ma saracu' om.Daca nu se invata minte sa se concentreza mai putin asupra lu' Titi Tarnacop, Bibi Bujie, Fane Maneta si Inut Kardan si mai mult asupra orelor de scoala ( poligon ca sala e doctor ).

@ Vladisto: ce dreaq mah nu esti in stare sa merge in jur de 4 minute drept cu motoreta aia de tot rahatu'?Buey in locul tau mi-ar fi rusine sa mai zic ca am nu stiu ce Kawa cu numar cu suport facut de Gica Meserie

Link la postare

Eu cred ca omul face un experiment : vrea sa vada cat de mult se chinuiau teutonii sa intre in turniruri si efectele esecului !!! =)) Parerea mea care este !!! =))

Link la postare

Vladisto e la examen azi :Jumpy:

to:Vladisto

asteptam sa ne povestesti

Link la postare

cand iti iei carnetul sa ne zici sa venim sa facem galerie .. si cand iesi pe strada sa imi zici : am oameni le cere tin si pe care vreau sa ii rog sa stea in acasa..

Link la postare
cand iti iei carnetul sa ne zici sa venim sa facem galerie .. si cand iesi pe strada sa imi zici : am oameni le cere tin si pe care vreau sa ii rog sa stea in acasa..

pe strada nu-i problema. sa nu merga pe trotuar ca pe acolo iese Vladisto la treierat pietoni :yahoo:. stim doar ca le are cu bordurile :D

Link la postare

Doamne ce bine ca nu sunt din Bucuresti... sigur se gaseste un tampit care chiar o sa ii dea voie se iasa in lume cu seceratoarea.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.