Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Sorin__

expirat Vand IJ JUPITER 5

Recommended Posts

Vand IJ JUPITER 5, an fabricatie 1992, RAR 2006, toate actele la zi, (set motor-pistoane, segmenti, bolturi, bucse-, baterie, simeringuri si bucse amortizoare, platou, lant de distributie, lant roata, pinion motor (19 dinti), robinet, discuri ambreiaj,garnituri motor—toate noi, cauciuc enduro pe spate + de rezerva: - simeringuri motor, set motor cota 3, set carburator, discuri ambreiaj (textolit), ferodouri – noi; capace carburator, cauciuc, cutie de viteze completa, ambielaj, plus piesele ce au fost inlocuite. Intr-un cuvant, stare impecabila.

Persoana de contact: Sorin

Nr tel: 0727.701.789

PRET FIX: 400euro URGENT

Poza 1

post-1309-1100690355_thumb.jpeg

post-1309-1100690355_thumb.jpeg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
salutare , sorinele, sunt interesat, dar problema e cum facem cu transportul, ka io sunt din Bucuresti,....mai lashi ceva (pt trasport) ca as veni sa o iau, sa si facem actele, si zici tu ka ma tine la drum pina in Bucuresti? fara probleme,....? :blahblah1:  :blahblah1:  :beer:  :wacko:  :unsure:  :red:  :notworking:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
Vand IJ JUPITER 5, an fabricatie 1992, RAR 2006, toate actele la zi, (set motor-pistoane, segmenti, bolturi, bucse-, baterie, simeringuri si bucse amortizoare, platou, lant de distributie, lant roata, pinion motor (19 dinti), robinet, discuri ambreiaj,garnituri motor—toate noi, cauciuc enduro pe spate  + de rezerva: - simeringuri motor, set motor cota 3, set carburator, discuri ambreiaj (textolit), ferodouri – noi; capace carburator, cauciuc, cutie de viteze completa, ambielaj, plus piesele ce au fost inlocuite. Intr-un cuvant, stare impecabila.

Persoana de contact: Sorin

Nr tel: 0727.701.789

PRET FIX: 400euro  URGENT

Poza 1

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

salut

eu am un jupiter 5 si am nevoie de o furca dar sa fie in perfecta stare (daca ai intamplator) sau macar de un pahar de amortizor ca al meu e lovit cat sa mi se blocheze telescopul .

si vad intre piesele intinse pe jos si nicte chestii care imi seamana a carcasa care imbraca carburatorul(am vazut la unele ij uri ) . daca ai asa ceva si este de vanzarete rog sa imi zici si mie

gaxel@email.ro sau aici da un raspuns

arata foarte frumos ij ul tau .....vanzare buna

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.