Mergi la conţinut

Propunere - VOT DE BLAM pentru AndreiRN


dami3n

Recommended Posts

Pentru jingiri repetate adresat tarii in care s-a nascut , ROMANILOR, comunitatii moto de pe acest forum ; lipsei de apartenenta la comunitatea moto Pro-bike , generarea de discutii interminabile cu concluzii jignitoare la adresa interlocutorilor.

Aceste lucruri sunt grave si indreptate spre demnitatea noastra (cel putin a mea ) - motociclisti Romani .

Propun votul de blam - pentru cei ce cred ca sunt poet cu acest vot de blam ii rog sa acceseze linkul de mai jos .

http://ro.wikipedia.org/wiki/Vot_de_blam

Pentru a fii elocvent voi da citate din ceea ce m-a suparat pe mine , insa va recomand sa accesati

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?sh...c=18741&hl= .

Citate :

1 Este trist cand membri unui grup se sprijina intre ei chiar si cand au facut omor.

2 O imagine foarte clara si realista.

Ca pe vremea comunistilor. ;

3 Adevarat grait.

Inca o tara cu mentalitati comuniste unde individul nu are importanta.

De aceea nu vor sa auda.

4 Nici tu nu crezi ce scri.

Sunt curios cand mi se va bloca contul?

Traiasca cenzura si dictatura din romania.

5 Tu sti sa citesti in romaneste? Din '92 am casa mea. Jacuzzi iti face placere? I habar ce este?

Si multe altele pe care va las placerea sa le descoperiti , mie imi este scarba de ele deja .

Nu stiu daca au inventat comunistii votul de blam insa eu il propag .

Astept parerile voastre despre acest topic oricare ar fii ele .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca sa subscriu... Cre'ca'i un caz patologic... Daca te uiti la el in profil, ditamai talanu', te astepti la ceva minte, da' butoiu'i gol. Nu trebuie restrictionat total, sa-i lase moderatorii numa' topicu' ala creat special pentru el, sa-si posteze veninul in haznaua lui proprie. Trebuie lasat in cusca lui si sa-i mai aruncam cate un oscior sa nu moara. Gunoi ca asta gasesti rar. Mai incolo il donam la Antipa. Poate luam un ban.

E genu' care daca spui un cuvant, de exemplu "caciula" iti raspunde "Bai eu am inventat caciula si mai nou am proiectat o caciula moderna, aerodinamica, cu softul cu care proiectez avioane."

Ii dam cate un cuvant pe zi sa vedem ce scoate. Si ce scoate ramane acolo. Merita incercat.

Il tinem de bufon...

Daca ne distram bine, daca nu, :giljotiini:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Pentru jingiri repetate adresat tarii in care s-a nascut.

2. Aceste lucruri sunt grave si indreptate spre demnitatea noastra (cel putin a mea )

3. citate din ceea ce m-a suparat pe mine,

4. Este trist cand membri unui grup se sprijina intre ei chiar si cand au facut omor.

5. O imagine foarte clara si realista. Ca pe vremea comunistilor.

6. Inca o tara cu mentalitati comuniste unde individul nu are importanta.

7. Sunt curios cand mi se va bloca contul? Traiasca cenzura si dictatura din romania.

8. Din '92 am casa mea. Jacuzzi iti face placere? I habar ce este?

9. mie imi este scarba de ele deja .

1. Adevarurile pot fi jicnitoare pt cei ce fug de ele.

2. Ai demnitate??? Poate atata cate fire de par ai in cap. Ai si tu macar habar cum se vb cu o femeie? Sau doar de latrat te [ricepi.

3. Pai tu te superi de cate ori iti treci degetele prin par sau nu nimeresti toaleta si te uzi pe picioare.

4. Da, este trist cand se sprijina unul pe celalalt in rautati, ilegalitati si chiar moarte.

5. Da, v-ati schimbat blana dar multi, prea multi inca nu stiu ce este libertatea si responsabilitatea individuala.

6. Da, nu ai pus si contextul. "O moarte la care nu este nimeni de vina"

7. Foarte adevarat. Asa este cu dictatura multimi.

8. Si esti invidios? Intentionat am evitat de la inceput sa vb despre motoarele mele si mine ca am observat cat de rai sunt membri de pe alte forumuri cand vb direct si adevarat. De aceea am evitat sa pun si poze pe acest forum.

9. Dar inca mananci RAHAT cu lingura. Cica daca iti pui pe chelie rasare cate un fir.

1. Daca te uiti la el in profil, te astepti la ceva minte,

2. Trebuie lasat in cusca lui si sa-i mai aruncam cate un oscior sa nu moara.

3. "Bai eu am inventat caciula si mai nou am proiectat o caciula moderna, aerodinamica,"

4. Daca ne distram bine.

1. Da, si daca te uiti le tine in profil vezi doar "trailer trash" dar sunt sigur ca nu intelegi expresia. Daca aveai tu ceva mai multa minte puteai sustine ceva argumente logice dar ai preferat de cele mai multe ori doar sa latri la gard cu spume si sa fugi. Ai cauty si tu ce ai putut.

2. Si ai vrea sa intri si tu in cusca cateva minute? Sau doar de afara esti viteaz?

3. Da, daca scanam si postam inregistrarea mea de inventator te faceai mai verde decat esti.

4. Eu nu prea cred ca tu sti ce este distractia. Poate doar sa te imbeti vineri seara.

1. a reusit nea andreiRN sa o comita asa cum a facut-o si pe alt site unde si-a luat ban

2. on-topic : muje !

1. Vom vedea cate beri va trebui sa ofere ofticosi. Dincolo ce sa mai laudat ca o lada de bere a fost suficient.

2. Corect, muje intotdeauna mi-ai dat. Sa bucurat si cainele meu un pic.

eu nu as da nici o flegma!

Sa trezit si Bubulina.

Ai gura uscata in fatza mea?

Nu fugi ca nu te musc.

Subscriu la sutul in qur !!!

Si l-ai da tu?

Ai reusit sa fi logic in discuti vreo 3 saptamani dar ai abandonat sa gandesti imediat ce te-ai simtit .... si ai trecut doar la latrat.

Incerc din rasputeri sa fiu impartial... Nu-mi iasa.

In momentul in care ai devenit sentimental ti-ai pierdut logica si profesionalitatea. Tu sti cel mai bine ca toate postarile mele au fost exact la subiect si am avut dreptate si asta tea-a deranjat cel mai mult. Am pierdut respectul castigat. Inclin sa cred ca nu vrei binele motociclistilor sau nu ai cunostinte cum se poate realiza.

poate e spirit de turma dar .....

Da, spiritul de turma este fff puternic si de cele mai multe ori handicapeaza gandirea libera.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2. Ai demnitate??? Poate atata cate fire de par ai in cap. Ai si tu macar habar cum se vb cu o femeie? Sau doar de latrat te [ricepi.

3. Pai tu te superi de cate ori iti treci degetele prin par sau nu nimeresti toaleta si te uzi pe picioare.

89. Dar inca mananci RAHAT cu lingura. Cica daca iti pui pe chelie rasare cate un fir.

Vorbesc cu tine de prea mult timp , iar tu esti o zdreantza ordinara cu mustata . Daca erai in Romania , probabil ca urmatoarele zile aveai sa fii si violat prin cine stie ce padure ca o ordinara ce esti .(deci stiu sa vorbesc cu femeile de teapa ta)

Prietene , esti complexat ca un nimic ce esti si improsti cu rahatul din care te compui pe un topic pe care nu aveai ce cauta daca ai fii avut coloana - dar rahat cu coloana eu inca nu am vazut .

Ai liber da la mine sa mai compui 3 kilometri de mizerii si sa le improsti in jur .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici una nici alta.

greseala dubla.

Offff, ce spume erau la gura ta.

Ti-ai muscat buza?

Stresul te cheleste si mai mult.

Nici macar acum nu ai destul cap sa tii ciocul mic? Tu ai impresia ca esti cel mai destept si restul suntem prosti. Cred ca cel mai bine este ca pe viitor sa vb de unul singur ca sa ai si tu partener de discutii de categoria ta.

Sunt de acord sa il excludem de pe forum, cu tot cu "apartamentul lui cu piscina" :fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA guy sau gay.................. get a life dude ! Lasa-ne pe noi in mizeria in care ne scaldam si in comunismul pe care ti-l imaginezi tu ca inca mai persista si urca-te pe cele 7 honde ale tale si duuuuuuuuuuuuuuuuu-te,unde vezi cu ochiu' .............. cu ochiu maro

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Da, si daca te uiti le tine in profil vezi doar "trailer trash" dar sunt sigur ca nu intelegi expresia. Daca aveai tu ceva mai multa minte puteai sustine ceva argumente logice dar ai preferat de cele mai multe ori doar sa latri la gard cu spume si sa fugi. Ai cauty si tu ce ai putut.

2. Si ai vrea sa intri si tu in cusca cateva minute? Sau doar de afara esti viteaz?

3. Da, daca scanam si postam inregistrarea mea de inventator te faceai mai verde decat esti.

4. Eu nu prea cred ca tu sti ce este distractia. Poate doar sa te imbeti vineri seara.

89. Da ce vrei sa le stii tu pe toate. Las' ca-i bine asa. Daca bag ceva s-ar putea sa-ti perturbe aura energetica. Daca am stat vreodata cu spume langa un gard inseamna ca a fost dupa barbierit si nu ma clatisem prea bine. Nu fug nicaieri.

3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592. Nu stiu ce sa aleg de aici. Sa inteleg ca stai intr-o cusca? In fine, daca vrei s-o iau drept amenintare pot sa spun ca nu simt nimic. Atat. Iar daca vrei sa ma vezi da un pm cand esti in tara si ma arat.

-57e11. Da, si stra-stra-stra......999xstra-stra.....stra-stra-strabunicu tau a inventat roata. Aici mai pot adauga ca sunt in domeniul tau, da' sunt mai special, numa' ca nu ma intereseaza sa ma dau mare si sa-ti dau detalii.

1/14*22. Aici merge vorba lui Mos Craciun: HO, HO, HO. Alcool beau rar.

In concluzie, nici o concluzie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici una nici alta.

greseala dubla.

Offff, ce spume erau la gura ta.

Ti-ai muscat buza?

Stresul te cheleste si mai mult.

=)) si asa te inneci in propria mizerie =)) , my friend , i'm just pissing on your grave

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE ce sunt de acord cu a-l pedepsi pe american dude:

- pentru ca se crede depozitarul adevarului absolut, mana dreapta a lui Dumnezeu, ceea ce il face sa trateze ca inamic pe oricine are o parere oricat de putin diferita de el. Judeca si executa fara a avea informatii, imparte cu darnicie titluri onorifice de criminal, inconstient, sinucigas...

- pentru ca persista in a dispretui tot ce e aici. Noi, fraierii din tara, suntem comunisti, legionari, securisti, nu avem simtul responsabilitatii, ne acoperim reciproc in faradelegi, nu avem demnitate, suntem handicapati in libera exprimare, suntem cenzori si cenzurati, ne supunem dictaturii multimii... scuze, nu am chef sa reproduc chiar toate nesimtirile insirate dealungul timpului.

- pentru ca ataca si exploateaza permanent ceea ce el crede ca sunt complexe sau lipsuri ale interlocutorilor, intr-un fel specific copiilor de scoala generala aflati la varsa lui "ba pe a ma'tii". O jigneste pe Pink Helmet facand-o Rozuta si alte d'astea, plus ca trateaza toate fetele cu care are de a face cu condescendenta lui Andrei Gheorghe de vorba cu Nicoleta Luciu, face glume nesarate pe seama ID-ului lui pui-mic (apropo, reusita chestia cu cocoselul si guritza, in sfarsit un raspuns pe care omul il merita), se leaga de podoaba capilara a lui dami3n (nu ca ar obtine ceva, dar deobicei omul batjocoreste chestii de care personal e complexat sau se teme), face misto de ID-ul lui BubuRyderu... asta ca sa enumar doar cateva din marlaniile de genul asta. Si toate acestea nu pentru ca a fost provocat, ci pentru cei vizati au avut indrazneala de a ii raspunde la provocari dupa ce nu au fost de acord cu judecata lui.

- pentru ca deturneaza orice topic in care isi face prezenta, il ineaca in offtopic si in derizoriu, il transforma in caterinca ieftina si de prost gust. Scoate ideile din context si le trunchiaza in asa fel incat sa-i serveasca scopurilor lui, rastalmaceste ceea ce citeste.

Consider ca este nociv nu pentru ca are un comportament care sa sfideze si cele mai elementare reguli ale forumului, ci pentru ca prin permanenta hartuire si carcoteala gratuita scoate din cei din jur tot ce poate fi mai rau, este un catalizator al nervilor si al scandalului. Stiu ca avem asa ceva la conducerea tarii, dar nu suntem obligati sa-l suportam si pe forum.

Dar inca mananci RAHAT cu lingura. Cica daca iti pui pe chelie rasare cate un fir.

Offtopic - Ce par bogat ai, Andrei... Acum stim si de ce.

Inca o chestie: Andrei draga, ni se rupe-n paispe de Hondele tale, de jacuzzi al tau, de bunastarea ta, mai ales ca toate astea acolo te fac un tip mediu, care nu poate iesi in evidenta decat laudandu-se in fata celor mai saraci ca el. Apropo, ce valoreaza cele 7 motoare daca tu umbli numai cu unul deodata, la competitii nu participi... te simteai singurel in casa si ai dorit sa o umpli cu obiecte inerte? Daca tu esti atat de valoros, mergi in America ta si lasa-ne pe sarantocii si incultii de noi sa ne vedem mai departe de vietile noastre anoste, de forumul nostru comunisto-securist, de saracia noastra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stau si casc ochii pe forumul asta de ceva timp, insa am considerat ca nu sunt in masura sa-mi dau cu parerea, neavand motor DAR ptr andreiN , cu CEA MAI MARE PLACERE - BLAM !!!! CHIAR VA ROG ( ma intrebam cat o sa mai rezistati)

si a vota PTR BLAM nu are nici o legatura cu a avea motor sau nu , e doar omeneste

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zoltan explica foarte clar de ce s-a ajuns aici!

Parerea mea este ca ban-ul lui AndreiRN de pe forum este o pedeapsa prea mare! Consider ca fiecare merita "a second chance"!

Daca stam si analizam ce se petrece pe forum observam imediat ca sunt si alti membrii care raspund cu injurii si comentarii personale cand opiniile difera sau cand se aprind discutiile. In general, e o lipsa de respect fata de alte persoane. Asta e opinia mea impartiala.

Ban-ul lui AndreiRN poate ca va rezolva o parte din problema pe termen scurt. Spun pe termen scurt pentru ca lucrurile se vor repeta in viitor! Vor mai fi altii ca el, garantat!

Ma gandesc la urmatoarele actiuni din partea administratorilor ca sa asigure continuitatea forumului pe termen lung:

- sa-i dati o sansa lui AndreiRN sa-si revizuie atitudinea si felul in care se exprima, etc

- controlati forumul: daca aveti o anumita regula aplicati-o pentru toti! (Am vazut ca unor membrii le este permis sa scrie injurii si amenintari iar altii primesc "warn" sau li se sterg mesajele!).

- cenzura: as vrea sa vad injuriile, amenitarile si comentariile personale de prost gust inlocuite cu "beep" sau "****". Astfel intelesul ideilor de baza ramane cum a vrut autorul si forumul este curatat de mizerii!

Acum depinde de voi (Pro-Bike) daca intelegeti semnificatia sugestiilor mele. Sunt multi care se inregistreaza pe forum sa discute despre motoare, sa-si faca prieteni, sa schimbe ceva unde se poate. Dupa putin timp li se face sila de limbajul folosit, atacurile personale, cearta fara rost si NU SE MAI INTORC! Forumul asta e ca un business, fara clienti o sa moara! Acum depinde tot de voi ce fel de clienti/membrii vreti sa aveti!

All the best! :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zoltan explica foarte clar de ce s-a ajuns aici!

Parerea mea este ca ban-ul lui AndreiRN de pe forum este o pedeapsa prea mare! Consider ca fiecare merita "a second chance"!

Daca stam si analizam ce se petrece pe forum observam imediat ca sunt si alti membrii care raspund cu injurii si comentarii personale cand opiniile difera sau cand se aprind discutiile. In general, e o lipsa de respect fata de alte persoane. Asta e opinia mea impartiala.

Ban-ul lui AndreiRN poate ca va rezolva o parte din problema pe termen scurt. Spun pe termen scurt pentru ca lucrurile se vor repeta in viitor! Vor mai fi altii ca el, garantat!

Ma gandesc la urmatoarele actiuni din partea administratorilor ca sa asigure continuitatea forumului pe termen lung:

- sa-i dati o sansa lui AndreiRN sa-si revizuie atitudinea si felul in care se exprima, etc

- controlati forumul: daca aveti o anumita regula aplicati-o pentru toti! (Am vazut ca unor membrii le este permis sa scrie injurii si amenintari iar altii primesc "warn" sau li se sterg mesajele!).

- cenzura: as vrea sa vad injuriile, amenitarile si comentariile personale de prost gust inlocuite cu "beep" sau "****". Astfel intelesul ideilor de baza ramane cum a vrut autorul si forumul este curatat de mizerii!

Acum depinde de voi (Pro-Bike) daca intelegeti semnificatia sugestiilor mele. Sunt multi care se inregistreaza pe forum sa discute despre motoare, sa-si faca prieteni, sa schimbe ceva unde se poate. Dupa putin timp li se face sila de limbajul folosit, atacurile personale, cearta fara rost si NU SE MAI INTORC! Forumul asta e ca un business, fara clienti o sa moara! Acum depinde tot de voi ce fel de clienti/membrii vreti sa aveti!

All the best! :beer:

Pai nu are nevoie de a 2-a sansa. Chiar aici, unde este pus la zid, tot el este cu gura mare. A aratat ca nu vrea aceasta sansa.

Si legat de clienti...orice local de succes isi selecteaza clientii :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...