Mergi la conţinut

Propunere - VOT DE BLAM pentru AndreiRN


dami3n

Recommended Posts

Personal am aplicat aceleasi reguli la toata lumea. Am ras doar injuraturile si jignirile care chiar depaseau limitele bunului simt, deobicei lasand intact restul postarii. Nu e vina mea ca o mare parte din postarile lui AndreiRn erau in totalitate jignitoare sau offtopic. Oricum, ale lui nu le-am sters ci le-am surghiunit in asa fel incat sa deranjeze cat mai putin.

Topicul asta il consider second chance, defapt third, fourth chance... Prima mea reactie a fost sa un PM unde l-am rugat sa inceteze sa faca valuri, macar pe postarile sensibile, cele legate de accidente, decese. Nici nu m-a luat in seama, ba mai mult, a continuat si a folosit limbaj suburban in postari, asa ca a primit warn (cred ca a face pe cineva "kakat cu pantofi de lac" si sa recomande impuscarea in cap si aruncarea in sant se califica la categoria asta). Cred ca in alte circumstante ar fi fost cel putin banat. El a raspuns warnului sustinand ca este cenzurat de comunisti pentru ca i-am incalcat dreptul la libertate de exprimare.

Masura mutarii postarilor am luat-o imediat dupa warn, pentru ca in aceeasi seara a umplut topicul accidentului de la Galati cu prostiile lui, facand bascalie de Pink Helmet si Pui-mic, iar eu am fost de parere ca acel topic chiar nu merita sa fie murdarit de batjocuri ieftine. Decideti voi daca am facut corect, citind topicul lui "privat" ca o privata.

Turkish, postarea ta e pacificatoare si de bun simt, in ceea ce ma priveste chiar ii dau curs, dar ma tem ca rezultatul e relativ clar. Timpul va decide foarte curand care din noi are dreptate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai destul cap sa tii ciocul mic?

restul suntem prosti.

Sunt de acord sa il excludem de pe forum, cu tot cu "apartamentul lui cu piscina"

Acuma daca esti Cocosel tu crezi ca toti au "cioc"

Tu nu te asocia cu alti ca esti caz aparte.

Tu ai fi de acord cu multe dar nu ai inteles ca apartamentul respectiv era acum 20 de ani.

get a life dude!

Lasa-ne pe noi in mizeria in care ne scaldam

You envy my life and is normal.

Nu te obliga nimeni sa-mi citesti posturile si nici sa-mi raspunzi si totusi te bagi si tu sa zici ca nu vrei sa mai citesti. :chair:

1. Daca am stat vreodata cu spume langa un gard inseamna ca a fost dupa barbierit si nu ma clatisem prea bine.

2. Nu stiu ce sa aleg de aici.

3. stra-stra-strabunicu tau a inventat roata.

4. Alcool beau rar.

1. Deci tu langa gard te barbieresti? Si ce tai?

2. Your life story.

3. Nuuuuuu, el le spun la mandre pe aici ca a fost Dracula stra-stra-.... bunicul. Proastele mai si cred. =))

4. Lipsa de bani.

te inneci in propria mizerie

my friend, i'm just pissing on your grave

Ai vrea tu sa inoti ca mine. :beer: 2 ani am fost si antrenor.

my friend, you are not that lucky.

1. DE ce sunt de acord cu a-l pedepsi pe american.

2. se crede depozitarul adevarului absolut, mana dreapta a lui Dumnezeu,

3. ca persista in a dispretui tot ce e aici. Noi, fraierii din tara, suntem comunisti, legionari, securisti, nu avem simtul responsabilitatii, ne acoperim reciproc in faradelegi, nu avem demnitate, ........

4. pentru ca ataca si exploateaza ceea ce el crede ca sunt lipsuri ale interlocutorilor,

"ba pe a ma'tii".

O jigneste pe Pink Helmet facand-o Rozuta.

trateaza toate fetele cu care are de a face cu condescendenta lui Andrei Gheorghe de vorba cu Nicoleta Luciu,

glume nesarate pe seama ID-ului lui pui-mic (apropo, reusita chestia cu cocoselul si guritza),

se leaga de podoaba capilara a lui dami3n

face misto de ID-ul lui BubuRyderu...

5. toate acestea nu pentru ca a fost provocat,

6. il ineaca in offtopic

7. il transforma in caterinca ieftina si de prost gust.

8. Consider ca este nociv

9. permanenta carcoteala gratuita.

10. scoate din cei din jur tot ce poate fi mai rau,

11. nu suntem obligati sa-l suportam si pe forum.

12. Ce par bogat ai, Andrei.

13. Andrei draga, toate astea acolo te fac un tip mediu.

14. Apropo, ce valoreaza cele 7 motoare daca tu umbli numai cu unul deodata.

15. mergi in America.

16. "anoste"

1. Da, un calau plin de sentimente. Ma asteptam ca TU sa fi luat o pozitie responsabila cand a fost nevoie si nicidecum sa te uiti spre ceruri. Vladisti unde esti doamne.

2. Aici te aprob. Chiar Dumnezeul meu. Sunt foarte confident in ceea ce fac si spun.

3. Aici gresesti. Nu am dispretuit decat ce am crezut ca merita si am apreciat ce mi-a placut. Tu nu faci la fel? Enumerarile sunt reale si vad ca si tu le aprobi.

4. Da, se chiama caricaturizarea unui personaj. NIMENI nu ma auzit pe mine zicand nimica de MAMA cuiva. Aici ai mintit. Si tu cum tradici Pink? Nu stiu cine este Andrei Gheorge si Nicoleta Luciu dar el are un nume tare. Pi pune-le si tu sare dupa gust. Puisorul este ..... Sau voiai sa zici lipsa de podoaba capilara a lui ... Eu si Bubu ne cunoastem de vreo 3 ani. Dupa mine vine pe fiecare forum ca sa se distreze si el un pic. O hiena fara rost in viata daca il cunosti mai bine.

5. Iarasi gresesti. Daca te uiti nepartinitor vei vedea ca doar am RASPUNS la provocarile primite. Si eu am raspuns in gluma sau cu ironie chiar daca unele provocari au fost vicioase.

6. Dar te-ai uitat la offtopicul tau? Sau a celorlalti? Subiectiv si neprofesional.

7. Incorect aici. Caternica este pe gratis si fiecare cu gustul personal.

8. NOCIV?? OK, atunci sa sciem un mic anunt: "Citind randurile lui AndreiRN poate fi daunator gandiri"

9. Corect aici. Pe gratis glumesc.

10. Corect si aici. Fiecare isi da arama pe fatza cand imi raspunde. Pana si tu.

11. Nu este nimeni obligat sa-mi citeasca randurile si nici sa raspunda. Unde este vointa personala?

12. Da, am un par superb imi spune iubirea. Ma bucur ca iti place si tie.

13. Zoltan draga, este placut sa fi un tip mediu. Mai mult nu-mi doresc.

14. Pai fiecare isi are valoarea lui. Enduro nu puteam face cu VFR si mi-am luat enduro. Laura nu putea merge pe motoarele mele si i-am luat si ei unu mic. Un Turbo ma atragea de cand am venit si cand ocazia sa ivit .... Tu nu ai face la fel?

15. Tu nu stiai ca sunt deja aici?

16. ???? Nu cunosc. Ajuta-ma.

Mersi pt intelegere. :beer:

nu sunt in masura sa-mi dau cu parerea, neavand motor DAR ptr andreiN

e doar omeneste

Mersi pt exceptie.

Dar esti OM? Sau in devenire.

WHOWHO?????

1. ban-ul lui AndreiRN de pe forum este o pedeapsa prea mare!

2. sunt si alti membrii care raspund cu injurii si comentarii personale cand opiniile difera

3. In general, e o lipsa de respect fata de alte persoane.

4. Asta e opinia mea impartiala.

5. Vor mai fi altii ca el, garantat!

6. dati o sansa lui AndreiRN sa-si revizuie atitudinea si felul in care se exprima,

7. controlati forumul

8. cenzura: as vrea sa vad injuriile, amenitarile si comentariile personale de prost gust inlocuite cu "beep"

9. atacurile personale, cearta fara rost si NU SE MAI INTORC!

1. Ar fi doar un mod de asi astupa urechile si asta este. De parca ii obliga cineva sa citesca sau sa raspunda.

2. Eu personal am raspuns la cam toate provocarile si am facut-o cu umor pt mine cel putin dar baieti sunt SUPARATI FOC ca am sugerat mai multa responsabilitate individuala in urma tragicelor accidente.

3. Respectul se castiga si se pierde prin actiunile personale.

4. O opinie fff corecta si logica, fara sentimentalismul care ne-a adus la acest impas.

5. Imposibil. AndreiRN este UNIC. Zambete va rog.

6. Atitudinea mea este corecta si nimeni nu a vrut sa discute macar unul din subiectele care la deranjat. Ar fi placut chiar.

7. Controlul doar va inhiba discutia si sa nu uitam ca majoritatea sunt tineri care gasesc o iesire relaxanta cand posteaza liber. Controlul este partial si cum am vazut pe alte forumuri moderatori au inceput sa se injure intre ei. Chiar si mai rau.

8. Gustul personal chiar daca ni se pare "prost" este totusi ceva personal. Eu nu am vazut lume de prost gust chiar daca Bubu mi-a schimbat poza si mai rusinos uni s-au luat de fata mea.

9. Eu zic tocmai invers ca atacurile verbale personale luate in gluma sunt relaxante si atrag si mai mult trafic. Ai vazut cate hiene s-au inscris in ultimele zile?

Chiar aici, unde este pus la zid, tot el este cu gura mare.

Puisorule. la zid in fatza ta?

Pai nu ai vazut ce guritza mica am? :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia ca ma barbieresc langa gard si "lipsa de bani" le-ai dat pe langa rau de tot, ai dat tu direct intr-o fundatura nu trebuie sa te mai bag eu...

Acum ca sa nu crezi ca vorbesc in vant... cand vii in tara da un pm, n-o sa te provoc la un concurs de motoare ca o sa zici ca e ilegal sau ca esti mai in varsta sau mai stiu eu ce, la cunostinte de inginerie n-am avea arbitru asa ca te provoc la un concurs de inot. Si-asa te-ai dat mare de vreo 3 ori ce tare esti. Te las sa alegi stilul si distanta. Daca te eschivezi inseamna ca americanii n-au coaie, poti sa te duci la nea Tufis sa-i soptesti la ureche ca d'aia pierdeti toate razboaiele. In fine la cat e de prost s-ar putea ca singura masura pe care o va lua sa fie schimbarea sloganului de pe dolari din "In god we trust" in "We've got no balls".

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord cu zoly... el a sintetizat foarte bine cauza acestui demers. sunt absolut de acord sa il scoatem pe tusa pe stricatul asta :chair: .

desi nu am primit de la el nici o flegma... pana acum. m-am saturat de aroganta cu care ii trateaza pe ceilalti :fuck: .

prima data cand am intrat pe forumul asta l-am descoperit pe Vladisto care mi-a ridicat parul de pe picioare cu posturile lui kilometrice :read: si abracadabrante. dupa ceva vreme m-am impiedicat de naparca asta de AndreiRN si de hondele lui si de piscine, vile si ce dreacu mai are pe acolo prin universul lui. drept urmare Vladisto a inceput sa mi se para o binecuvantare :banana: .

to:ARN

eat :shit: somewhere else

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt era "prostul nu e prost destul..", dar lui i se potriveste orice :beer:

era o adaptare ptr el ...ptr ca am observat ca nu are limita , nimic nu-i "ajunge "( poate doar persoana lui e destul de buna, inteleapta , desteapta ,ptr el insusi ..:banana: ..dar cum am spus " poate" )

"Mersi pt exceptie.

Dar esti OM? Sau in devenire.

WHOWHO?????"

pai ..si daca as fi OM sau doar in devenire , in cel mai rau caz , sunt pe drumul cel bun ..tu ai atatia ani si atata par si nici macar nu vrei sa fi OM

cum altfel as putea caracteriza o persoana, care,aflata la un fel de priveghi( toate acele RIP -uri, cam asta inseamna), sa nu arate nici un fel de respect ptr mort ? cum altfel as putea sa caracterizez o persoana care spune sus si tare ca ea e atotstiutoare? dar asta e ! nebunul ,nu stie ca e nebun

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excelent :D, Andrei RN a ajuns si el sa aiba posturi pe care nici naiba nu mai sta sa le citeasca. Daca ati gasit ceva ce se refera la mine, nu-mi spuneti, ca nu ma pasioneaza.

Baieti, cred ca tre'sa decidem iute ce naiba facem cu omul, ca o sa ajungem sa ne atasam de el ca de un caine furios, care e bun, ca pazeste eficient garajul, chiar daca mancarea tre'sa o arunci de la cinci metri distanta ca sa nu sara la tine. Nu uitati cat l-a iubit Steve Irwin pe crocodilul ala care tot sarea sa-l omoare. Atat ca crocodilul nostru e mai putin amuzant.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

palma ti-a dat-o viatza.

nu intelegi nimic.

Asa palma ai vrea si tu dar in schimb te joci cu propria palma inca.

Lucruri pe care eu le inteleg tu nici in SF-uri nu ai citit. Asta daca citesti carti fara poze.

n-o sa te provoc la un concurs de motoare

asa ca te provoc la un concurs de inot.

Te las sa alegi stilul si distanta.

Dar mai bine cand vi tu aici facem o tura de motocross si vedem ce-ti pot oasele alea tinerele.

La inot te las eu in urma la 50 m si fica mea la 500m sau 1000m ca intradevar la rezistenta ma lasa si pe mine in urma. Inoti sub 39 secunde 50m?

Dar dupa atatia ani cunoscandu-te ce fel de om esti ma indoiesc ca poti face ceva serios.

Care reguli?

Asta chiar e cu pluta si nu stie sa citeasca. =))

Asa era si R1derul acum un an si.

" prostulul, nu-i ajunge ca-i prost, tre sa fie si fudul "

Si mai in colo te plagi ca-ti zic ceva de dulce.

Ca un copil.

1. am observat ca nu are limita,

2. daca as fi OM sau doar in devenire, sunt pe drumul cel bun.

3. sa nu arate nici un fel de respect ptr mort?

1. Corect, limitele mele sunt mult peste orizontul tau.

2. Se pare ca nu. Ai aruncat si tu noroi din spirit de turma dar o sa fi suparat can o sa fi lovit cu noroi.

3. Dar respectul si responsabilitatea pt cei vi unde este? Atata ne ingrijoram despre unul care din propria greseala sa dus de langa noi dar despre cei ramasi nu se ingrijoreaza nimeni. Milioane de oameni din tara si peste hotare au auzit de cum se moare in romania pe langa motociclete si asta se va reflecta cum cei ramasi vor fi tratati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Milioane de oameni din tara si peste hotare au auzit de cum se moare in romania pe langa motociclete si asta se va reflecta cum cei ramasi vor fi tratati.

Ne vom stradui sa ne descurcam noi cu chestia asta. Calul moare de drum lung ... Cunosti continuarea? Apropo, SUA e cel mai sigur stat din lume pentru motociclisti, asta sa intelegem? Am auzit ca a murit si acolo unu' acu vreo 30-40 de ani, dar s-au dezis de el toti ceilalti motociclisti, ca le strica imaginea.

Pathetic...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In definitiv, omul nu se face vinovat decat de a fii un bun american, doar ca asta este unul travestit, pe sub jeansi se vad itarii. Cam asta este viziunea tuturor americanilor asupra celorlalti. Nene Andrei nu stii sa fii un gentleman pana la capat, incoltit devii o potaie raiopasa,..........va rog fumos sa-l aruncati inapoi in haznaua de unde a iesit.

P.S. Nea Andrei cele cateva mii de kilometri care ne despart nu inseamna ca nu poti fi batut pe umar(cu parul) intr-o zii de un prieten. Viata e plina de surprize.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vom stradui sa ne descurcam noi cu chestia asta.

Am auzit ca a murit si acolo unu' acu vreo 30-40 de ani.

Da, am vazut cum dupa cel putin 4 accidente banale pe anul acesta.

Da, mergand pe o roata sa lovit de un Ford.

o potaie raiopasa,

haznaua de unde a iesit.

nu inseamna ca nu poti fi batut pe umar(cu parul) intr-o zii de un prieten.

Si vorbeai de itari dar nu stiu care inca ii poarta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai in colo te plagi ca-ti zic ceva de dulce.

Ca un copil.

1. Corect, limitele mele sunt mult peste orizontul tau.

2. Se pare ca nu. Ai aruncat si tu noroi din spirit de turma dar o sa fi suparat can o sa fi lovit cu noroi.

3. Dar respectul si responsabilitatea pt cei vi unde este? Atata ne ingrijoram despre unul care din propria greseala sa dus de langa noi dar despre cei ramasi nu se ingrijoreaza nimeni. Milioane de oameni din tara si peste hotare au auzit de cum se moare in romania pe langa motociclete si asta se va reflecta cum cei ramasi vor fi tratati.

raman la ideea" prostului nu-i ajunge ca-i prost , tre sa fie si fudul" despre tine era vorba

" nebunul nu stie ca-i nebun" tot despre tine era vorba

inca o data te rog si eu : invata sa scrii , e deja obositor

nu mai taia tu in dreapta si-n stanga ..daca ai fi vrut sa dai niste sfaturi si chiar ti-ar fi pasat de soarta unora ..ai fi avut destula inteligenta sa sti si cum sa o faci ..dar asa, ca sa aratam din spatele unui ecran ca stim noi tot ..asta ar putea-o face oricine ..diferenta e ca tu nici nu traiesti in tara asta si e adevarata nebunie sa-ti dai -doar- cu parerea despre un lucru de care n-ai habar ..insa tu JUDECI

si nu-ti face tu probleme de orizontul meu , nici de spiritul de turma ( in caz ca nu ai realizat asta e un topic creat doar ptr excluderea ta )

legat de respectul ptr cei vii tu nu l-ai aratat deloc iar despre responsabilitatea mortului fata de cei vii - nu-ti asuma responsabilitati care nu-ti apartin , oricum nu le dai curs

atatia ani ai si ii ai degeaba ..ai ajuns sa stai noptile pe un forum pe care dai cu bata in balta , unde nimeni nu te vrea ..in principiu cred ca ai o viata foarte trista dar d-zeu stie ..poate o meriti

si sti ceva ? si turkish spune lucrurilor pe nume( cum crezi tu ca faci) dar posturile lui au bun simt si logica ..chiar sunt niste postari memorabile

in schimb tu ...d-zeu cu mila

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calul moare de drum lung ... Cunosti continuarea?

Intamplator ai uitat sa raspunzi si la chestia asta. Completez ca nu cumva sa ramai mai sarac uitand, acolo in departari, perlele intelepciunii taranului roman, ala care umbla in itari si nu se rusineaza cu asta. Proverbul zice: calul moare de drum lung iar prostul de grija altuia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nea Andrei cele cateva mii de kilometri care ne despart nu inseamna ca nu poti fi batut pe umar(cu parul) intr-o zii de un prieten. Viata e plina de surprize.

Si o sa vi tu sa-ti vezi visul de Texas? Ce as mai =)) sa dau caini dupa tine.

N-am fost niciodata in stare sa inteleg ....

Tu nu intelegi multe in viata asta inca si e posibil sa nu le intelegi niciodata.

Gata, nu mai postezi ca femeie? =))

1. invata sa scrii , e deja obositor

2. insa tu JUDECI

3. nu-ti face tu probleme de orizontul meu, nici de spiritul de turma

4. legat de respectul ptr cei vii tu nu l-ai aratat deloc

5. ai ajuns sa stai noptile pe un forum

1. Invata sa nu mai citesti. Ti s-au inrosit ochi de la monitor.

2. DA, JUDEC si CONDAMN. M-ar place sa si execut dar .....

3. Tu chiar ca esti batut in cap. Probleme? Nicidecum, ci doar subiect de distractie.

4. Respectul se castiga si tu esti doar o entitate virtuala careia ii este rusine de el insusi.

5. Offf, nici aritmetica nu sti si notiunea de fusuri orare iti este straina. :beer: Eu sunt om batran si merg la culcare mai devreme. =))

Intamplator ai uitat sa raspunzi si la chestia asta.

Nu am uitat ci am preferat sa nu bag in seama jicnirea ta cu "manusi".

Puteai sa zici si tu ca restul de adolescenti: Bai Andrei esti prost.

Dar tu nu esti asa de sincer ci "diplomatic".

Tarane intai invata sa scrii! Se scrie INCOLO ...nu "in colo" si FIICA nu "fica"! Retardule!!!

Cat spirit de observatie.

Asa e cand uni nu au neuroni. Bahhhh, doar ne stim de 3 ani de zile.

Sa-mi vezi scrisul de mana, zici ca este o zgarietura pe care doar eu o inteleg. :banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si o sa vi tu sa-ti vezi visul de Texas? Ce as mai =)) sa dau caini dupa tine.

Tu nu intelegi multe in viata asta inca si e posibil sa nu le intelegi niciodata.

Gata, nu mai postezi ca femeie? =))

femeie esti tu, psihopatule! :fuck: eu cred ca tu n-ai inteles un singur lucru, de altfel si foarte simplu: GET LOST!! GO AWAY! NOBODY LIKES YOU, NOBODY WANTS YOU HERE!! FUCK OFF!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai tin minte sigur dar parca esti doctor???daca esti doctor e de inteles cu scrisu'de mana!Dar daca esti doctor asta chiar este o problema!Nu pot sa mi dau seama cum un analfabet ca tine a ajuns doctor!De fapt am uitat ca tu ai bani! :fuck: Si aici mai avem o mica demonstratie de analfabetism : "Asa e cand uni nu au neuroni"!!!Multe urari de bine! :fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...