Mergi la conţinut

De ce n-a ajuns Vladisto moderator?


greenrider

De ce nu e inca Vladisto moderator?  

40 membrii au votat

  1. 1. Dupa ce in mod democratic Vladisto si-a castigat dreptul de a fi moderator acest lucru intarzie sa se concretizeze... De ce?

    • Vladisto va fi moderator si va fi anuntat telefonic de acest lucru
      10
    • Vladisto nu va fi moderator, suntem invidiosi, ne ia painea de la gura
      12
    • Silentio stampa, ne ascundem dupa degete
      1
    • Silentio stampa, ne ascundem in continuare dupa degete
      6
    • Poll-ul este ilegal, nu ne asumam rezultatele lui (un fel de pct.3 sau pct.4 dar cu o scuza cat de cat plauzibila)
      11
  2. 2. Ce credeti despre modul in care victoria absoluta a lui Vladisto in alegeri a fost ignorata de moderatori?

    • Votul a fost matrasit, nu-mi convine... o sa le-arunc lantu' la roata (aceasta optiune a fost creata special pentru alinu)
      7
    • E mana americanilor... si-au infiltrat agentul... Bond Of Cali aka El Chupachabra
      9
    • N-am nici o parere... sunt un prost
      4
    • E o conspiratie a moderatorilor
      9
    • Au dreptate... Vladisto nu merita
      3
    • Cine e Vladisto?
      8


Recommended Posts

dragii moshului...

maine e zi mare... eu si personajul de poveste al acestui forum vom incerca din rasputeri sa impresionam placut un nene politzai care o sa cantareasaca greutatea celor 26 de raspunsuri din chestionare si o sa ne si admire evoluand pe motorete printre jaloanele de cauciuc existente in poligonul ilioara.

Vladisto se simte in forma :punk: , zice ca este foarte relaxat si ca nu prea se speteste cu invatzatul. aceasta pace interioara fiind, probabil, rezultatul zecilor de hectolitri de zer beuti la mesele de pranz... parerea mea

eu ma dau cu capu de peretzi sa inteleg cum dreacu` e cu sanctiunile la contraventii si cele de la infractiuni... cartea asta e asa o epopee :Jumpy: ... god hilfe uns!

va rog sa va simtiti liberi in a va esprima sprijinul vostru... in caz ca primim coronitzele ne vedem seara la arc unde va avea loc ceremonia festiva, felicitarile, masa si pupaturile. :beer:

sper sa vina si Vladisto... daca nu vrea am sa incerc sa il imortalizez cu tilifonu`... just in case... ca sa vedeti ca e real

numai bine

PS

daca nu vrea ala sa imi dea permisu` am sa il rog pe fratele Vladisto sa ii pompeze pe nas neste hormon de crestere somatotrop... si dupa aia sa ii iesplice cum e cu alimentatia :yahoo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Catre greenrider: Bine zis cu "marele culturist" care impingea 170 kg. Depinde si ce inaltime si greutate avea, caci vezi tu, ca sa ajungi la greutatea respectiva trebuie sa ai deja o masa musculara formata cu proteine din zer si dextroza monohidrata, si vreo cativa ani de antrenament, asta daca asimilezi bine proteinele si carbohidratii, si daca ai o inaltime mai mare, cat si bani de suplimente. Si Florin Uceanu impinge nu mai mult de 170 kg din culcat, dar are 1,82 si 87,5 kg de muschi fara grasime, si este de aproape 20 de ori campion national, cat si campion balcanic.

In ce priveste afacerea cu proteine, fa rost de linia tehnologica de extragere a proteinelor din zer, si banii or sa vina din Romania, pretul de vanzare fiind mai mic, cu toate ca vei castiga din belsug.

Burn-out nu vreau sa fac cu chopperul, Nicu Profesoru' avand circumstante atenuante (adica noptea petrecuta cu cele doua fete). E tare omu'!

Iti doresc o zi frumoasa (si o noapte tot cu doua fete proaspat majore, de ce nu?) :beach:

Catre pretender: O sa vin oricum la Arc. Cred ca impreuna cu Adi Aducatoru' de Ploaie si Florin GPZ. Daca ii torn pe gat celui care da rezultatele substanta nociva amintita de tine... :search:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit la ce ai spus si nu am mai venit cu Adi Aducatoru' de Ploaie... :sweat:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune si tu poze cu Adi fiul ploii, Nicu prof si Florin GPZ. Sa stim despre cine e vorba :banana:

Am retinut aspectul. Saptamana viitoare apar! :photo:

:wub::wub::wub: I'm officialy greenrider's groopie!!! :yahoo::taunt:

You are well come! :throb::yahoo::scooter::ninja:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multi oameni care au aceleasi pasiuni: culturismul, branza de vaci ...

si la urma urmei vladisto este inventia acestei comunitati, raule :P de ce sa il impartim cu alta lume ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e, pe moto ro au fost 3: studentu, biker boy junior si hayabusa lover

hmmmm... hai ca suna interesant... ma`c sa imi fac cont si acolo :D:banana:

da de ce zici ca `au fost`... ce dreacu le-ati facut ? i-ati linsat ? :yahoo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit la ce ai spus si nu am mai venit cu Adi Aducatoru' de Ploaie... :sweat:

Nu'sh'tu daca e o idee buna sa-ti lasi prietenu' acasa. Poate ca numai puterea sugestiva a numelui sau aduce ploaie. Si o solutie simpla pentru aceasta problema ar putea fi schimbarea poreclei lui. Gandeste-te ca in loc de Adi Aducatoru' de Ploaie i-ati putea spune simplu Adi Impingatoru' de Zoaie sau Adi Intorcatoru' de Foaie sau de ce nu, din sfera XXX, Adi Ridicatoru' de C0a!3. Si in momentul in care el isi face aparitia in grup pentru ca sugestia numelui sau sa devina coplesitoare, strigarea numelui lui ar trebui sa fie insotita de un gest sugestiv. De exmplu, pentru ultima varianta, cea din sfera XXX, gestul sugestiv ar putea consta in apucarea bilelor si saltarea lor cu cativa mm. Pentru a da greutate gestului acesta trebuie facut cu nonsalanta, afisand o privire sictirita. De altfel acest gest este specific si oamenilor cu "big balls". Merita incercat pentru a tine ploaia la distanta pe durata plimbarilor moto fara a renunta la prietenul tau Adi.

Astfel, pe viitor, ati putea fi feriti, tu si gasca ta, de fenomenul meteorologic denumit popular ploaie, asta pe durata plimbarilor moto, si, totodata, sa va mariti increderea in fortele proprii cu afisarea unei atitudini adecvate.

Aceasta noua atitudine v-ar putea ajuta chiar si in bussines-ul ce tine de customizarea sau depanarea motoarelor precum si in cel de comercializare a matelor de oaie, a tabletelor de ciocolata, a galetilor cu crema de kko, a palincii etcetera etcetera...

Si ca sa nu crezi ca fac misto: http://en.wikipedia.org/wiki/Attitude_(psychology)

:superstition::superstition::superstition::superstition::superstition::superstition:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai una o lasi pe mai tarziu cum facem cand eram copil cu gma turbo .. unori mancam 2, dar uneori una o pastram .. sa simt aroma mai multa vreme.. una acum si una la pachet va rog.. sa ma astepte acasa.. :))

si zici ca bagai doua Turbo dintr-o data ? inseamna ca nu mai puteai sa citesti pentru coleji turcismele de pe supriza :to_become_senile: ... azami surat, beygir gucu, silindir... in ordinea numerelor de pe tricou astea se traduc cam asha: viteza maxima, cai putere si cilindree

ma si mie imi e dor de ciunga aia cu aroma de piersica de-o luam cu 5 lei de la coltzu` scolii...

Vladisto... ne povestesti ultima noapte in care ai profitat de doua prospaturi simultan si concomitent ??? asa... ca sa il oftici pe greenrider :banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si zici ca bagai doua Turbo dintr-o data ? inseamna ca nu mai puteai sa citesti pentru coleji turcismele de pe supriza :to_become_senile: ... azami surat, beygir gucu, silindir... in ordinea numerelor de pe tricou astea se traduc cam asha: viteza maxima, cai putere si cilindree

ma si mie imi e dor de ciunga aia cu aroma de piersica de-o luam cu 5 lei de la coltzu` scolii...

Vladisto... ne povestesti ultima noapte in care ai profitat de doua prospaturi simultan si concomitent ??? asa... ca sa il oftici pe greenrider :banana:

Mi se cilimindir de Turbo mie-mi placeau alea chinezesti invelite in foite comestibile...

Si-apoi aveam colectie de machetutze...

@Vladisto: stii ca Hercule, utilizator si el al proteinelor din zerul branzei oilor antice si dedemult, un fel de Mr. Universul Antichitatii, trebuia sa indeplineasca niste munci... una din ele, cenzurata, era sa "arda" nu'sh cate j'de sute sau mii de virgine... asa ca micule Hercule ia sa ne povestesti din "muncile" tale... sau Nicu' Profesoru' e mai "hercule" decat tine?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba voi nu sunteti sanatosi?????!!!!.......cum dreacu sa il puna pe vladisto asta moderator ma????

ce vreti sa se aleaga de site-ul asta CENACLUL TINERE CONDEIE??????

bagati-va mintile-n cap bai fratilor ce dracu v-a luat mintile nebunul ala??? :help::help:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Vladisto: E cumva Adi Aducatoru' de Ploaie prin Brasov ca ploua din juma'n juma de ora. Daca e te rog pune o vorba buna sa se intoarca in Bucuresti.

nu, nu, nu... Vladisto nu te lua dupa raul asta... te pune sa imi tai creanga de sub picioare...

bine mai greenrider, acu` cand am inceput sa radiez de fericire ca sta ploaia la noi tu il pui pe dirijor sa trimita paparudele pe capul nostru... nu sunt de acord, sa fie clar. yo vreau sa ies cu motoru` maine, deci... Vladisto trimite-l pe Adi undeva aiurea.... spune-i ca au bagat matze de oaie proaspete la o alimentara anonima undeva prin deshertul californian... multam de intelegere! :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traiasca partidul comunist in frunte ce tovarasul general alaturi de pionieri,utecisti si soimii patriei.Ba am citit in ziar ca Seggiu Nicolaescu ar fi interesat sa faca un scenariu de film istoric cu vladisto,ceva cu mare impact la muncitorii din fabrici si uzine si mai ales la gospodine si educatoare de gradinita cu program prelungit.sa fie primit.Noapte buna

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...