Mergi la conţinut

chopperisti ajutor!


Recommended Posts

Fratilor,am dat de unul care zice ca-i motorist,dar parerea mea este ca-i un foc de paie,personal cred ca si-a luat doar pt ca este la moda :D dar......este doar parerea mea sper sa gresesc! Sa vedeti voi polemica ce tinem noi de o ora la serviciu el nu a vazut in viata lui chopper pe o roata :treaten: !EU AM VAZUT DAR NU GASESC NIMIC ACUM ....ASA CA VA ROG SA-MI TRIMITE-TI SI MIE UN FILMULET,UN LINK CEVA SA-L LAMURIM PE OMUL ASTA CA SI CHOPPERELE MERG PE O ROATA MULTUMESC! :punk::beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor,am dat de unul care zice ca-i motorist,dar parerea mea este ca-i un foc de paie,personal cred ca si-a luat doar pt ca este la moda :D dar......este doar parerea mea sper sa gresesc! Sa vedeti voi polemica ce tinem noi de o ora la serviciu el nu a vazut in viata lui chopper pe o roata :treaten: !EU AM VAZUT DAR NU GASESC NIMIC ACUM ....ASA CA VA ROG SA-MI TRIMITE-TI SI MIE UN FILMULET,UN LINK CEVA SA-L LAMURIM PE OMUL ASTA CA SI CHOPPERELE MERG PE O ROATA MULTUMESC! :punk::beer:

Ce ai "frate"? ...ce te-a surescitat in halul asta?

:mega_shok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:taunt:,da fratilor mi-am baut cafeaua,v-am zis in urma unor discutii (asa intre bikeri) la un moment dat el a zis ca n-a vazut in viata lui un chopper pe o roata ,eu am vazut si tot caut dar nu mai stiu unde l-am vazut! vrea cineva sa ma ajute???(mai stie cineva acum cativa ani la sibiu, la intrunireera un nipru facut chopper ,alb cu negru sau mai bine zis culoare lovitura de ciocan??,fratilor o seara intreaga l-am vazut numai pe o roata am crezut ca-l rupe-n 2)dupa care am vazut pe net filmulete cu choppere pe o roata!!!eeeeeei vad ca nu se baga nimeni ...mai caut si am sa pun eu dupa ce le regasesc :punk::beach:
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate!prietenul tau are dreptate...Chooper pe o roata nu se poate!!!De ce? Pt ca centrul de greutate este mult in fata.Tu n-ai vazut cat treb sa te apesi pe ea cand e pusa pe crik sa o lasi pe roata din spate?Ma refer numi la cele originale de fabrica.Ca asa daka-i schimbi centrul de greutate poti sa ridici si o VACA.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghe....Jessie James...e de la West Coast Choppers. Am si eu un filmulet de vreo ora aproape....cu tot procesul de productie a unui chopper. Le scot baietii...reusite. Am vaut si cateva pe aici in Ibiza...

Dar sa fim la subiect...exista frate...se ridica Chopper-ul pe o roata ( ma refer la aia din spate :jump: )...uiate iti dau l

si un link

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, probabil avea gentile din spate pline cu caramizi.

Oricum orice vegicol poate fi ridicat daca are o anumita "imbalanta" a greutati si destul cuplu.

Am vazut niste baieti ridicand un VW Broscuta.

Corvair avea un defect mare din proiectare ca se ridica pe rotile din spate prea usor. Putinele ramase cara doi saci de nisip in portbagajul din fatza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:beer::banana::banana:
le mai merge la unii domne!au avut noroc ca s-au nascut in usa!......da lasa ca ne facem noi mari ! o sa ne implinim si noi visul.....mai de vreme sau mai tarziu! :beer::beer: bafta motoristi si multumesc inca o data ca va intereseaza subiectul si nu sunteti indiferenti!
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 year later...
Ghe....Jessie James...e de la West Coast Choppers. Am si eu un filmulet de vreo ora aproape....cu tot procesul de productie a unui chopper. Le scot baietii...reusite. Am vaut si cateva pe aici in Ibiza...

Dar sa fim la subiect...exista frate...se ridica Chopper-ul pe o roata ( ma refer la aia din spate :jump: )...uiate iti dau l

si un link

salut.as fi recunoscator daca ai putea sa imi zici de unde pot lua filmul de care spui.cu procesul de productie al unui chopper. da-mi un mail la adresa asu.din_bms@yahoo.com.ms anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...