Mergi la conţinut
  • 0

NOS pe scuter, extreme tuning


Ruba

Întrebare

Sisteme pe baza de oxid de azot, foarte eficiente. Functioneaza pe motoare pana in 400cc cu un singur filtru de aer.Eu am pus sistemul pe un FirstBike si merge super bine.Sistemul include : triggerul , un cablu lung de 1 m + 5 butelii si o fisa cu intructiuni de montare care dureaza cam 15 min. Am 4 sisteme. Pretul este de 170 euro negociabil.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

Recommended Posts

  • 0

salut.ma intereseaza si pe mine chestia asta cu nos.zi`mi si mie:cum se monteaza,unde se poate reincarca butelia si cat de rpd se sparge motoru` de la chestia asta:)) k presupun k nu prea e sanatos pt motor;) uite id meu de mess bufvla_rs125 dak vrei vb acolo sau rasp aici

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Pai o sa aduc eu butelii si o cumperi de la mine butelii. Nu prea ai cum sa le incarci si ca sa le trimit la incarcat ma costa transportul mult. Pretul la o butelie va fi in jur la 150.000 lei. Daca mai aveti nedumeriri va astept.Sper sa fac rost de o camera si o sa pun 2 filmulete: una cu o plecare obisnuita cu scuterul si una cu nos-ul ca sa va raspundeti singuri la intrebari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...