Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

florinbrad

expirat JAWA 350TS

Recommended Posts

si eu care credeam ca cer mult pe jawa mea.... asta chiar e tare...

inteleg ca motocicleta in general are o valoare sentimentala mare... dar si pentru o astfel de valoare pretul e mare:)) ti-as zice bafta la vanzare dar mi-e frica sa nu rada oamenii de mine...:)))))))

(daca tu reusesti sa o dai cu 1000E eu o dau pe a mea cu 1 leu greu... asa simbolic)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Omule ,trezete-te la realitate .cu 1000 iti o japoneza de capacitate mai mica si cu acte in regula,am impreia ca nu esti sanatos la cap .

Eu am vandut o jawa cu acte in regula cu 10 milioane ,cu 600 de km reali ,gandeste-te ca mai strici si altora pretul ......atunci DL TONY cu cat ar trebui sa-si vanda jawa lui care e intradevar deosebita .

Dupa cum vad eu fotografiile tale cred ca ar trebui so mai indrepti putin ,e cam rupta ..............dar in fine, Bafta multa si fa-ti un control general ,poate-ti gasesti problema :thumbdown:

Link la postare

Pai eu cat ar trebui frate sa cer pe Niprul meu? Vorba aia: e motor in 4 timpi, are frana pe disc in fatza... Eu vroiam numai 700 de EURO. Dar acum...

Ramane neschimbat pretul motorului meu, ca inconstient nu sunt ! =))=))=))

Si va dau si o casca aproape noua in pretul asta! Integrala!

Hai bafta la vanzare si daca iei 1000 de EURO pe Jawa, anunta-ne si pe noi cine a dat atatia bani pe ea, sa stim sa ne ferim de el... :banana::banana::banana::banana::banana:

Link la postare

de ce suntem rai ? omul vrea 1000 euro ..ok ..ce e rau in asta ..si eu vreau .. asa ca daca gasesc amatori schimb ij jupiter 5, 92, 7500km, cu motor fabricatie peste 94, sub 30 000km, capacitate cilindrica peste 500, putere peste 50 cai, stare perfecta de functionare , inmatriculata, acte in regula + diferenta de 500 euro pe care astept sa o primesc

multumesc

Link la postare

Ma da de ce nu lasati omu' sa viseze !? Poate e el mai boem....

Link la postare

Nenea asta e cam chinuit!!

Tot motocicleta asta o vindea si in toamna....deciiii ......a fost vanduta....

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.