Mergi la conţinut
NIKITA

motocicliste Va salut...!

Recommended Posts

Sau flush us daca e vb de coxanelu. :P

<{POST_SNAPBACK}>

Incerc sa inteleg mesajul si nu prea ma bunghesc cred ca am cam pierdut sensul glumelor poate ma-jutati voi cu o explicatie mai in detaliu.....

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ummmm, si pe mine m-a depasit ce a scris sallahe....insa iti pot traduce ce am vrut eu sa spun, in caz ca nu ai inteles :P

sallahe....flush...hmmm, some kind of weird fetish i didnt practice yet? =))

Link la postare

Dau meditati la engleza. :P

Cox, stii expresia cu trasul apei? Stii dupa ce se trage? Ai inteles sau sa iti desenez? :)

Link la postare

desi unde sunt eu densitatea de motoare e uimitoare..destul de rar vad "ragazze" pe moto ..ci pe scootere dar...din cand in cand se arata cate una ...ca'ti face rau gatul dupa ce l'ai intors dupa ea :)

guys..stop with this shitty war ...let's just be friends ..4 those that do understand english

Link la postare

well mac, are you just trying to impress someone here with u're incredible knowledge? =)) if so, please try smth else, cz this here is all about katerinka if u know her....if no, try harder :pilot:

Link la postare

Salutari la toata lumea......!!! Eu sunt nou si nu pot da cu parerea dar de ce va certati cind puteti sa conversati (ma refer la fete,sunteti ofuscate degeaba)i, cit despre condus mai lasati-o balta ca eu sofez de 11 ani (tonaj) si nu am vazut fata aia care sa ma mire cit de bine conduce.Cind cineva greseste in trafic , femeile care se spune ca sunt mai prudente(gresit,'BLOCATE' adica nu fac fata unei situatii de criza sau moment periculos) nu stiu altceva decit sa claxoneze sau sa frineze cu viraj, cind pot evita un accident prin logica(daca tipu' care vine din sens opus a intrat in depasire ar putea ca duduia sa faca putin loc chiar daca tipu a intrat putin pe banda ei , nu sa se bage cu claxon sau injuraturi de fufa speriata ca ea este pe banda ei si gata nimeni nu trece cind ea este pe sosea s.a.m.d.

Curios pe final chiar am devenit nervos putin ,cind cineva(adica o "EA") a scris ca femeile "conduc" as vrea sa spun ca acele femei (genul ei) nu stiu sa faca diferenta dintre a "primi" si a "avea".....!!! :bicycle:

Declar pe proprie raspundere ca nu sunt MISOGIN si eu chiar iubesc FEMEIA cu conditia sa fie inteligenta chiar si decit mine.......Pupa tata pe ele de fete........Urez tuturor conditii de drum excelente ............ :banana:

Link la postare

iiincredibil, bai voi sinteti chiar asa de orbi ( a se citit altceva :D ) sa nu va dati seama ca totul din ultimele pagini este un misto?

sau sint eu "chior" si nu-mi dau seama unde s-a luat lumea la cearta?

Link la postare
:huh:

<{POST_SNAPBACK}>

Se pare ca am reusit sa va dau subiect de discutie, faceti misto baeti si eu o sa fac misto de voi dupa ce am sa ma inorc, caci am sa incerc sa ma antrenez aici pe pistele japoneze cu profesor si sa invat ce inseamna sa fi pe pista, sa te lasi pe curbe si alte lucruri care are sa ma fac fericita.Mereu am spus sa-i dai in goarna la motocicleta cam toata lumea poate dar sa sti sa o manevrezi sau ce sa faci cu ea mai putin asa ca eu asta incerc. Nu ma intereseaza capacitatea, ci modul in care poti manevra o motcicleta.Asa cum am mai spus am crescut in atas.. caci tata nu a stiut ce-i aia masina si se pare ca nici eu nu stiu.....

Aveti grija de voi si nu fiti nechibzuiti,

P.S. in memoria celor mai buni prieteni ai mei care anul trecut au murit Roro(Ramiro) si Alexandru va rog din tot sufletul sa va ganditi la voi si sa va gasesc intregi.

Link la postare
Buna. Te-am vazut anul trecut pe Yamaha rosu cu negru. Ai luat carnet moto inaintea celui de conserva? Ce curaj. Daca ai intrat pe vreun circuit in Japonia, cum este?

<{POST_SNAPBACK}>

Nu inca, nu am intrat, dar planuesc sa ma duc si sa incerc sa fac cateva cursuri, partea buna a lucrurilor este faptul ca poti obtine atestat de amator dupa ce faci un numar de ore.Asa ca daca ajung acolo am sa va spun cum este..........

Bafta!

Link la postare

ma cheama dan si sunt din cj si as vrea sa iau si eu legatura cu o MOTOCICLISTA din cj........daca este vreouna sa imi scrie un mail la adresa CIUCUR2001@yahoo.com :scooter:

Link la postare
ma cheama dan si sunt din cj si as vrea sa iau si eu legatura cu o MOTOCICLISTA din cj........daca este vreouna sa imi scrie un mail la adresa CIUCUR2001@yahoo.com :scooter:

<{POST_SNAPBACK}>

Aloooooo incearca frate pe sentimente.ro poate ai mai mult noroc !!! Nu vezi ca aici e vb despre altceva ???

Link la postare
saliu.....a trecut deja o gramada de timp si nici o veste de la nikita....pe  unde esti mamă? :blum:

<{POST_SNAPBACK}>

Da asta cam asa este nu am mai dat nici un semn de viata dar cand nu mai esti pe acolo, aproape de tot ce se intampla, detasarea se face mult mai repede si realizezi dupa aceea cat timp a trecut.Dar totusi acum am reusit sa observ ca imi simntiti lipsa totusi si am zis sa scriu si eu unpic. Eu sunt bine si incerc sa supravietuesc ca oricare departe de casa.

Oricum sa aud de bine de la toti si va urez o iarna usoara

Link la postare

Salve NIKITA!

Pune si tu niste poze de pe unde te afli si zi-ne si noua cum este pe acolo..

thanks a lot. :dance:

cine spunea ca o fotografie face cat 1000 de vorbe??

Link la postare
Salve NIKITA!

Pune si tu niste poze de pe unde te afli si zi-ne si noua cum este pe acolo..

thanks a lot. :dance:

cine spunea ca o fotografie face cat 1000 de vorbe??

<{POST_SNAPBACK}>

Asa ca uite am pus cateva poze de pe unde sunt una este cu faimosul Japonez motoclist Norick Abe,una in care sunt in Kimono si o alta de la un bal mascat.

Sper sa va sadisfaca suficient curiozitatea.

In rest va urez bafta :)

post-1334-1133392222_thumb.jpg

post-1334-1133392237_thumb.jpg

post-1334-1133392255_thumb.jpg

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.